Kada ljubav zakasni 2

Save_Our_Souls

Aktivan član
Poruka
1.050
eto,svaka moja drugarica se barem jednom utripovala da je zakevila
pa,jeste li se vi utripovale da ste zakevile i gde vam je mozak bio??

a vi muski,ako ste ikada dosli u situaciju da vam riba kaze da misli da je zakevila,kako ste se nosili sa mislju da ste zaćalili?

ko razume shvatice:mrgreen:

i da vam se desi da stvarno zaroditeljite,sta biste radili?
ostavili dete ispred manastirskih vrata,saseksli ga u korenu ili bi ga rodili pa dali kevi i caletu da ga odgajaju kao svoje?
 
xoxoxo
ja bi dodgovorim na topik nambr van,
hteo sam prvo da kažem : blago tebi ka si tek sad dobila, to je istinski dar za ženu, a i svima ovima koji su ti dosad pričali da patiš od pms-a optužbe padaju u vodu
medjutim onda sam skontala da si ti u stvari dobila booolnu menstruaciju, da, to je već drugo
 
brate , šta sam sad uradila, koga sam sad zajebavala, samo sam nalupala nešto bezveze, čisto da me ne zaboravite! :o
pa ne kazem ti za svaki slucaj:(:(:(
a i mene muče ljubavni problemi, al nekako mi nije lako da o tome pričam
nije ni meni
patim u sebi i tugujem
venem ,sto bi rekli botanicari
ali ako bas insistirate cu vam ispricam:mrgreen:
 
pa znas ono kad te celo njegovo drustvo muva on te ni ne pogleda dvaput
pa msm
i svidja mi se i bez toga,a tek kad su me ovi zivi udavili a on tri reci nije progovorio sa mnom,tek onda mi se igla u srce zabola
a msm,ako me tad nije muvao kad sam bila sredjena sigurno nece da me muva tamo gde sam ga prvi put srela,a to je teretana
a da spomenem da nisam jedna od onih devojaka koje uvek izgledaju reprezentativno
i etoooooooooo:(:(

znam da nije nesto tuzna,ali evo stalno ga sanjam:(:(,i to u ekslicitnim snovima:(:(,a meni se to nikad ne desava
 
pa znas ono kad te celo njegovo drustvo muva on te ni ne pogleda dvaput
pa msm
i svidja mi se i bez toga,a tek kad su me ovi zivi udavili a on tri reci nije progovorio sa mnom,tek onda mi se igla u srce zabola
a msm,ako me tad nije muvao kad sam bila sredjena sigurno nece da me muva tamo gde sam ga prvi put srela,a to je teretana
a da spomenem da nisam jedna od onih devojaka koje uvek izgledaju reprezentativno
i etoooooooooo:(:(

znam da nije nesto tuzna,ali evo stalno ga sanjam:(:(,i to u ekslicitnim snovima:(:(,a meni se to nikad ne desava

bas je baja :rumenko:
 
pa znas ono kad te celo njegovo drustvo muva on te ni ne pogleda dvaput
pa msm
i svidja mi se i bez toga,a tek kad su me ovi zivi udavili a on tri reci nije progovorio sa mnom,tek onda mi se igla u srce zabola
a msm,ako me tad nije muvao kad sam bila sredjena sigurno nece da me muva tamo gde sam ga prvi put srela,a to je teretana
a da spomenem da nisam jedna od onih devojaka koje uvek izgledaju reprezentativno
i etoooooooooo:(:(

znam da nije nesto tuzna,ali evo stalno ga sanjam:(:(,i to u ekslicitnim snovima:(:(,a meni se to nikad ne desava

užas :(
 
@last one standing-mojne se kacis

@pg-pa ja nikad nisam nesto patila od ljubavnih boljki:(:(
pa nisam razvila oklop
ali sta cu,mora da ocvrsne,kako kad se budem udala za igraca americkog fudbala,pa kad me stalno bude varao?:(:(

da cujemo tvoj kriz
 
...ljubav nikad ne kasni i ne možemo je promašiti ali je ponekad izblamiramo usljed predhodnih falš-jada i bolovanjem to ispaštamo i sretan je onaj/a , ko se nadje bar oko Ljubavi svoje ...kašnjenja nema niti grešaka...
ljubav sve oprašta osim poigravanje i površluk...
Kako prepoznati ljubav...
Vrlo teško jer, zato je i prava da bi sve ,- ispravila...zato se uvijek moramo čuvati da nas Prava ne nadje nespremne...

Tako misli,- Faraonn...
 

Back
Top