Kada ce proci ovaj haos

Ganfajter

Stara legenda
Poruka
81.228
Pitao bih one bolje upucene i one koji se bave konkretnim problemom koji se zove korona
kada se moze ocekivati da ce ovo biti istorija ?

Obzirom da zvanicnim vladinim strucnjacima i takozvanim ekspertima ne verujem nista i to sa punim pravom
jer nista sto su rekli nije bilo tacno... da ne nabrajam hronoloski od "nema virusa'' sto je laz do '' virus je smrtonosan i ravan je kugi'' sto je takodje laz
a gotovo sve sto su rekli posle su i porekli da bi opet nesto drugo rekli sto su takodje porekli pre nego sto su opet nesto novo rekli i tako u nedogled do dana danas...

ja sam sledom logicnog razmisljanja zakljucio da oni
pod 1 ili ne znaju nista ili
pod 2 namerno lazu

i naravno da im necu verovati nista kao i svi drugi svesni ljudi koji imaju dovoljno mozga da zakljuce da je ovo sprdnja sa ljudima

zanima me do kada ce da se izmislja i laze vise da je ovo nesto sto nije i da nije ono sto jeste
nazovimo stvar pravim imenom
 
Macko moj nemoj da se nerviras i probas nesto da ispravis samo ces zavrsiti na lekovima,dugo je ovo spremano i nece popustiti jer su najgori satanisti ikad koji vladaju svetom,povezano je sa ratovima,gladju,resetovanju novca i prelazak na kartice,cipovima i 0 privatnosti i da se nesto pita obican smrtnik
A ja bih svima da vam uradim KYC na ovom forumu....

Junaković Djordje, sam blizu, ili si lupio pa živ ostao, 173.955 puta...
 
Evo vec je istorija. Vlast ne laze, gledali su da obezbede normalan rad zdravstvenog sistema smanje smrtnost itd. Nista posebno, rutinska situacija i epizoda koja ce brzo biti zaboravljena kao da je nije bilo, posto je narod kratkog pamcenja

Nije tacno da je istorija jer se narodu i dalje ispira mozak.
Vlast je lagala od pocetka iz dana u dan demantujuci ono sto su juce rekli...
Ovo stanje je izmedju ostalog koliko se vidi imalo za cilj da dodatno unisti i onako vec razoren sistem zdravstvene zastite
sto vidimo po tome da je bio poguban za teske bolesnike od svih bolesti
koji su na njihovu nesrecu i nesrecu njihovih porodica u velikom broju poumirali jer im je taj isti sistem onemogucio da se lece..
Tako da imamo bezbroj primera da je pod izgovorom brige o zdravlju zapravo zdravlje ljudi dodatno naruseno ili je imalo u pojedinim slucajeva i smrtni ishod.

Ovo je sramota i zlocin za koji neko treba da odgovara a ne nekakav trijumf sistema nad problemom
 
Nije tacno da je istorija jer se narodu i dalje ispira mozak.
Vlast je lagala od pocetka iz dana u dan demantujuci ono sto su juce rekli...
Pa nije lagala, od pocetka je postojala teza da je virus opasan i po kineskim savetima smo primenili najstroze mere jos na pocetku epidemije kao i oni. To se kasnije ispostavilo kao tacno, da je opasan, iako se odustalo od kineskih mera.
Lagali su jedino alternativni mediji i obicni ljudi koji su tvrdili da nema porasta smrtnosti i da je obican grip sto se pokazalo kao dokazano pogresno. Smrtnost je drasticno rasla u pikovima pandemije sto je dokaz da nije uzrok zapostavljanje ostalih bolesnika.
Ovo stanje je izmedju ostalog koliko se vidi imalo za cilj da dodatno unisti i onako vec razoren sistem zdravstvene zastite
sto vidimo po tome da je bio poguban za teske bolesnike od svih bolesti
koji su na njihovu nesrecu i nesrecu njihovih porodica u velikom broju poumirali jer im je taj isti sistem onemogucio da se lece..
Zdravstveni sistem je bio preopterecen lecenjem obolelih od kovida. Kovid se takodje pokazao fatalnim po teske i hronicne bolesnike. Nista posebno... Nema prevare, sustina je takva kako je prikazana na RTS-u
 
Pitao bih one bolje upucene i one koji se bave konkretnim problemom koji se zove korona
kada se moze ocekivati da ce ovo biti istorija ?

Obzirom da zvanicnim vladinim strucnjacima i takozvanim ekspertima ne verujem nista i to sa punim pravom
jer nista sto su rekli nije bilo tacno... da ne nabrajam hronoloski od "nema virusa'' sto je laz do '' virus je smrtonosan i ravan je kugi'' sto je takodje laz
a gotovo sve sto su rekli posle su i porekli da bi opet nesto drugo rekli sto su takodje porekli pre nego sto su opet nesto novo rekli i tako u nedogled do dana danas...

ja sam sledom logicnog razmisljanja zakljucio da oni
pod 1 ili ne znaju nista ili
pod 2 namerno lazu

i naravno da im necu verovati nista kao i svi drugi svesni ljudi koji imaju dovoljno mozga da zakljuce da je ovo sprdnja sa ljudima

zanima me do kada ce da se izmislja i laze vise da je ovo nesto sto nije i da nije ono sto jeste
nazovimo stvar pravim imenom
Док ма оних који их подржавају, да ли из заиста страха или користи. Не зна се шта је тужније...
 
pod 1 ili ne znaju nista ili
pod 2 namerno lazu
pola pola, nemaju pojma, a to sakrivaju i nadomestaju laganjem, jos ako imaju interes, ako neko plati, ihahaj
kada se moze ocekivati da ce ovo biti istorija ?
ovo sa koronom je bilo samo provezbavanje, uvod, tek sada pocinje pravo krunisanje

Kada ce proci ovaj haos​

ne moze da prodje, moras da se pomiris sa tim, samo nece biti korona haos, nego drugi
 
I think this virus will take a long time. What we can do is we can take our precautions and live a safe life. That's all we can do. Or we can regularly visit the WHO website for the exact stats of the virus. To get prepared with come new strands of it.

[P.S. sorry for the bad english]
 
Ja se nadam da neće još drugo trajati. Sada bar vidim izlaz na kraju tunela. Eto vidiš kako polako sve vesti u vezi korone stavljenju na nebitna mesta u medijima. Sada je važnija siutacija u Ukrajni nego korona. Samo će biti odjednom virus izumro vraćamo se redovnim aktivnostima.
 
Hvala Putinu što se više na televiziji ne priča o koroni :lol:
Neka mu je vječna hvala što nas je spasio od maltretiranja raznih stručLJaka, koji su nas svaki dan na TV-u bombardirali da ćemo puniti groblja, da će necjepljena djeca napuniti odjele intenzivne njege u bolnicama... što se naravno nije dogodilo no oni su i dalje nastavili po svom.
received_929352477945231.jpeg
 

Back
Top