Kad politika i biznis ubijaju ljude uskracujuci lek za kancer!

Ja nisam ovo postavio zbog americke birokratije vec zato sto sam poznavao ljude koji su umrli od raka a da nisam znao za ovo.
Mozda nekom pomogne.
Mene da zanima Rusija i Kina ziveo bi tamo a ne u Americi.
Nema samo SNS sendvicare, vidim imaju i strane NGO, pa valjda zato spamujes temu sa glupostima.
Pa nisu gluposti lek je lek pa makar bio iz Nove Gvineje...
 
Pa sto onda pametujes a nisi pogledao film.
Napisao sam uvod i naveo verodostojnost iznetog jer je prosao sve americke sudove i vise puta uspesno branio svoju stranu pred kongresom.
Prezvakana tema, mislim da vrlo dobro znaš kako radi farmaceutska mafija širom sveta.
Lek je rezervisan samo za one koji imaju dovoljno miliona za izlečenje.
 
Prezvakana tema, mislim da vrlo dobro znaš kako radi farmaceutska mafija širom sveta.
Lek je rezervisan samo za one koji imaju dovoljno miliona za izlečenje.
Ovde se ne radi o milionima, leci obicne ljude, a poenta je da moze da salje tretman i van Amerike, Japan je ucestvovao u istrazivanju uspesno, a s’obzirom da se radi o istrazivanju dugom 40 godina, moguce je replikovati i u drugim drzavama, pa sto ne i u Srbiji.
Kazem ti opet, nisam lekar, @Софија ili neko drugi bi bolje razumeo i objasnio ti o cemu se radi…
 
Ovde se ne radi o milionima, leci obicne ljude, a poenta je da moze da salje tretman i van Amerike, Japan je ucestvovao u istrazivanju uspesno, a s’obzirom da se radi o istrazivanju dugom 40 godina, moguce je replikovati i u drugim drzavama, pa sto ne i u Srbiji.
ma, sta njemu objasnjavas, ako nece da pogleda video, ili ne razume?
Kazem ti opet, nisam lekar, @Софија ili neko drugi bi bolje razumeo i objasnio ti o cemu se radi…
nisam ni ja, ali mi je jasno da je u genetici buducnost
pristup mu je ispravan... vidis sta kaze, preko 4000 problematicnih gena, preko 100 lekova, razlitih pristupa
uspeh - polovican, ili videti pacijente gde je imao najvise uspeha - znaci, pacijenti mogu da imaju istu dijagnozu, ali da su razliciti geni u pitanju, i onda badava leciti posledicu, tumor, a ne uzrok - ispravljati te gene... dokaz su pacijenti koji su zivi i posle 20 godina,a zvanicna medicina ih je ostavila da umru u roku od nekoliko meseci
za 10 najkasnije 20 godina to sto on radi ce biti zvanicna medicina, za sada kaze posteno svojim pacijentima, ako terapija ne deluje, da odu od njega posle nedelju, dve
video je cista 10-ka.Is there a cure for cancer?Recently featured Gaia documentary
 
Ja mislim da nije sarlatan, vec kazem da jeste izgubio bi licencu i zavrsio na robiji, jer ovo traje 40 godina.
pristup mu je pravi

kao sto smo za bacile, nalazili lekove kojima smo ih UBIJALI, tako za rakove nalazimo gene kojima NAREDJUJEMO da ne degenirusu celije, te stvaraju tumore... to ce da bude zvanicna medicina, sada kada se genetika ubrzano razvija

problem je sto to isto moze i bice mac sa dve ostrice, pa kako smo sirili bolesti/mislim na zarazne, tako cemo i rakove, i vec to radimo
ne trebas da se bakces sa laicima po forumima, samo sa doktorima, geneticarima itd, ali isto ti se hvata, tj. svima nama
 
Poslednja izmena:
pristup mu je pravi

kao sto smo za bacile, nalazili lekove kojima smo ih UBIJALI, tako za rakove nalazimo gene kojima NAREDJUJEMO da ne degenirusu celije, te stvaraju tumore... to ce da bude zvanicna medicina, sada kada se genetika ubrzano razvija

problem je sto to isto moze i bice mac sa dve ostrice, pa kako smo sirili bolesti/mislim na zarazne, tako cemo i rakove, i vec to radimo
ne trebas da se bakces sa laicima po forumima, samo sa doktorima, geneticarima itd, ali isto ti se hvata, tj. svima nama
Nije vezano za temu, ali jos jedan video od ozbiljne novinarke, danas kad zivimo copy/paste “novinarstvo”.
Nije banda zauzela vlast juce, korupcija i politicka mafija razara Ameriku vec stotinjak godina.

 
Autorska tema: Politika na putu ozdravljenja


https://www.burzynskiclinic.com/

FDA dokazani lek protiv kancera zabranjuje 40 godina.

Klinika ima pravo da leci u Teksasu i da salje tretman lekarima u drugim drzavama, ali FDA je zabranio proizvodnju i prodaju, da bi kasnije pokusali da dr Burzynski-ja pokradu za patent.

Da li je pametno verovati medicinsko-farmaceutskoj mafiji sa zivotom ?

Kancer i lek za kancer je kontraverzna tema već decenijama.

Kancer je biznis. Dijabetes je biznis.

Procenjeno je da je kancer biznis od 200 milijardi US dolara godišnje u Americi. U svetu to je biznis procenjen na nekoliko hiljada milijardi US dolara godišnje.

Što se tiče dijabetesa, insulin je u poslednjih 20 godina poskupeo 600%.
To je suprotno kako se stvari načelno odvijaju u kapitalističkoj ekonomiji, ili bilo kojoj ekonomiji, kada nešto postane komercijalno i uđe u industrijsku masovnu proizvodnju njegova tržišna vrednost je vremenom sve manja, a ne veća.

Kao što je slučaj Burzynski, takvih slučajeva i još gorih imaš svuda u svetu. Međutim, to su samo priče, glasine, rumori... govorka se tu i tamo. Malte ne, kafanske priče. Bilo je takvih priča i kod nas u Srbiji. Tim ljudima životi budu uništeni, medijska kampanja se vodi protiv njih, pretnje, ucene, zastrašivanja. Čak i kod ljudi koji su samo započeli neka istraživanja i otkrili nešto što može daljim razvojem dovesti do leka. Mnogi su ubijeni odnosno nastradali u nerazjašnjenim okolnostima.

A ono što je bitno napomenuti jeste da je to globalni fenomen.

Kao da postoji neka skrivena tajnovita globalna crna ruka koja je svoje pipke svuda protegla. Tu nema Rusija, Kina, Srbija, Japan, Amerika, Brazil... kad su ove stvari u pitanju, svuda je isto. Ista privila. Isti obrazci. Kao što kaže ona stara narodna: Jedno oko svuda gleda kom se ništa sakrit ne da.


Da li se sećate priča o ultrazvučnim mašinama za pranje veša? Mašina koja pere veš bez dertedženata, koliko se sećam čak i bez korišćenja vode... To su priče koje sam čitao pa ima preko 20 godina, možda i 30 godina.

Sećate li se električnih automobila? Pre Ilon Maska i Tesle niko nije smeo da proizvodi električne automobile, iako su se proizvodili i kupovali pre 100 godina bar u Americi kao kolevci automobilske industrije. U jednom momentu je sve to stalo i na tržištu su mogli da se nađu automobili koji se pokreću samo na naftne derivate. Fosilna goriva, ili drugim rečima na zlato koje proizvodi globalni naftni kartel koji drma svetom 100 godina. Bio je onaj tzv EV1 iz 80tih, pa su ga zabranili kada je počeo da bude popularan na tržištu. Prosto samo nestao. Sva vozila su oduzeta od kupaca i neposredno nakon toga uništena.

To je sve isti ekonomski obrazac.
 

Back
Top