Kad klimnem glavom, udari...

luckastalutkica:
Haos,pa on mu sigurno nije rekao da udari njega nego u neshto drugo..... Jesam li tachno odgovorila?
Potpuno si u pravu. Stanlio nije uspeo sam da ukuca ekser pa je Olio pokušao da mu pomogne. Stanlio ima problema s shvatanjem i pamćenjem. Tako su mu prethodne instrukcije ušle na jedno uvo, a izašle na drugo. Povezao je samo "glavu" i "udari".

Tako je to kad se ne sluša pažljivo.
 
Mladi Čoban:
Ima i Slička 3: Oliju glava bolno ulubljena - zvezdice vrcaju, a čekiću ništa. Jel prošao atest za Bosnu?

Haaaaahaaaahaaaaaaa :lol: , koja provala, pa to je to...kakav humor...haaahaaaaaa :lol: , vidi jade, pukla mu glava od chekica....ko mu je kriv kad nema tvrdu glavu...haaaahaaaahaaaa :lol:
P.S.Shalim se, ja nisam razumjela zashto ga je udario, pa sam improvizovala...shvaticu nakon par dana...kad skontam :roll:
 
pazi lanfearu...smajli je ipak smalji....al stoji da je glupo retji...." je li tako, Tun-e? "....shto jest jest...luckasta je dete tako da i nije preterano spora...mislim ima mnogo sporijih likova...se.rem ima i onih koji se i ne kretju....al dobro...sad ja kaoodgovaram a i nisam bash moro....
 

Back
Top