KAD CE NAM SRBIJA BITI NA 1.MESTU...??

paja1408

Buduća legenda
Poruka
34.639
1918 stvorena kraljevina jugoslavija...1945 republika jugoslavija...srbija 1991 brani jugoslaviju po svaku cenu...da ne bi crnogoraca jos ne bi imali svoju drzavu...A SAD JE SRPSKIM VLASTIMA PRECE OD SRBIJE EU I NATO...pa cisto me zanima---kad ce se srbija konacno okrenuti sebi i organizovati drzavu kako treba i ojacati je politicki i ekonomski..??
 
1918 stvorena kraljevina jugoslavija...1945 republika jugoslavija...srbija 1991 brani jugoslaviju po svaku cenu...da ne bi crnogoraca jos ne bi imali svoju drzavu...A SAD JE SRPSKIM VLASTIMA PRECE OD SRBIJE EU I NATO...pa cisto me zanima---kad ce se srbija konacno okrenuti sebi i organizovati drzavu kako treba i ojacati je politicki i ekonomski..??

Onda kada je budu vodili Srbi,trenutno su mondijalisti...nas problem je sto nikad nismo ni imali mudrog vodju
 
1918 stvorena kraljevina jugoslavija...1945 republika jugoslavija...srbija 1991 brani jugoslaviju po svaku cenu...da ne bi crnogoraca jos ne bi imali svoju drzavu...A SAD JE SRPSKIM VLASTIMA PRECE OD SRBIJE EU I NATO...pa cisto me zanima---kad ce se srbija konacno okrenuti sebi i organizovati drzavu kako treba i ojacati je politicki i ekonomski..??

29.11.1963. nije stvorena, ali jeste rođena moja persona.

Od tada pa dok me ima, biću sebi na prvom mestu. Iza toga sve resto, uključujući i Srbiju.

Sada, da nisi licemer isto bi i sam primenio na svoj slučaj :lol:

Inače, meni Srbija apsolutno ništa nije dala sem ebenog državljanstva.
E, toliko.
 
1918 stvorena kraljevina jugoslavija...1945 republika jugoslavija...srbija 1991 brani jugoslaviju po svaku cenu...da ne bi crnogoraca jos ne bi imali svoju drzavu...A SAD JE SRPSKIM VLASTIMA PRECE OD SRBIJE EU I NATO...pa cisto me zanima---kad ce se srbija konacno okrenuti sebi i organizovati drzavu kako treba i ojacati je politicki i ekonomski..??

A Ja nešto imam osećJda bi naši političari da uđu u Eu samo bez Srbije, kojim to trikovima kane izvesti veze nemam
 
29.11.1963. nije stvorena, ali jeste rođena moja persona.

Od tada pa dok me ima, biću sebi na prvom mestu. Iza toga sve resto, uključujući i Srbiju.

Sada, da nisi licemer isto bi i sam primenio na svoj slučaj :lol:

Inače, meni Srbija apsolutno ništa nije dala sem ebenog državljanstva.

E, toliko.

Врати јој и то.
И купи себи лепше и боље.
 
29.11.1963. nije stvorena, ali jeste rođena moja persona.

Od tada pa dok me ima, biću sebi na prvom mestu. Iza toga sve resto, uključujući i Srbiju.

Sada, da nisi licemer isto bi i sam primenio na svoj slučaj :lol:

Inače, meni Srbija apsolutno ništa nije dala sem ebenog državljanstva.
E, toliko.

Da se nisi setila malo kasno da sa 48 godina tebi Srbija nista nije dala,nije dala ni meni,ali ja ne krivim Srbiju vec one smradove sto je vode,otisao sam,ali nikad srecan nisam bio ko kod kuce
 
Istina. To je i moja priča, ali to već nema veze sa ISTINOM I LOGIKOM.

Priznaćeš.

To je u domenu iracionalnog.

Istina i logika je da zemlju kao zemlju ne mozes mrzeti odreci se nje,onda pljunes i na samog sebe....ako sam besan na nekog,besan sam na sistem,a ne na samu zemlju....ipak sebe smatram korisnijim ovde gde ipak radim nesto i saljem pare u Srbiju,kod kuce bih bio samo parazit (ne mojom krivicom,vec bi me sama drzava napravila takvim) bez posla....
 
Великом проценту обичног народа Србија је била и биће на 1. месту.

Али, проблем су они који воде државу и народ ... бескичмењаци којима је доопе зинуло за паре.... садашњима толико да је то застрашујуће, уз сву пратећу бахатост и спрдњу с народом.

Темељ сваке државе и друштва је - закон ... оно што тренутно у Србији важи само за обичног човека, а за 'главоње'' је - укинуто !

Све ми се чини да је једини могући излаз из овог кошмара ... да народ узме правду у своје руке. Да линчује највеће лопове и издајнике из ове политикантске клике ... за наук сваком следећем. Па нек се господа онда баве политиком
 
Istina i logika je da zemlju kao zemlju ne mozes mrzeti odreci se nje,onda pljunes i na samog sebe....ako sam besan na nekog,besan sam na sistem,a ne na samu zemlju....ipak sebe smatram korisnijim ovde gde ipak radim nesto i saljem pare u Srbiju,kod kuce bih bio samo parazit (ne mojom krivicom,vec bi me sama drzava napravila takvim) bez posla....

Ja apsolutno nisam 'besna' na zemlju. Za sve svoje promašaje krivim sebe.

Za sve promašaje države Srbije krivim državu Srbiju.

Država Srbija se pokazala gorom od maćehe iz bajke većini svojih građana. Ako ćemo realno. Koga je je, bre, više briga ko je na vlasti i ko je kriv! Kriva je brajko država kada je nesposobna da učini nešto korisno i dobro za svoje građane. Resto--------------je koješta.

Sistem, vlast----e, alo, to JESTE DRŽAVA.
 
Ja apsolutno nisam 'besna' na zemlju. Za sve svoje promašaje krivim sebe.

Za sve promašaje države Srbije krivim državu Srbiju.

Država Srbija se pokazala gorom od maćehe iz bajke većini svojih građana. Ako ćemo realno. Koga je je, bre, više briga ko je na vlasti i ko je kriv! Kriva je brajko država kada je nesposobna da učini nešto korisno i dobro za svoje građane. Resto--------------je koješta.

Sistem, vlast----e, alo, to JESTE DRŽAVA.

Ja ne smatram sistem i vlast drzavom...za mene je drzava nesto drugo,a sistem i vlast su dno dna,u to nema sumnje.....
 

Back
Top