Kad bi Srbija bila Hrvatska...

Као што рекох горе, ти само потврдиш следећим уписом.


Objasni kako od 2,1 milion spadoše na 30-tak hilja navedenih turista , u jednoj županiji i iz jedne od država koja daje veći broj turista

Nije taj 2.1 milion bio pre godinu dana , već pre sedmicu- dve ... gde se izgubi taj svet

Ali , ok , nije vam prvi put da lažete i sebe i druge
 
Moj komšija je bio u splitu, sa poslovnim partnerom vratio se pre 4 dana. Iznajmili su 4 sobe na 3 nedelje.Dakle sve u toj kuci. Uz uslov da heftaju gazdaricu. Gazdarica je pristala, ima nesto ispod 50 god.
Cena je bila jeftinija nego prosle godine.

Trpali su je kaze i po celu noc.
Бабојебци, направити ће све да намоче гузицу у Јадрану.
Патетично како нас представљају у иностранству.
 
Objasni kako od 2,1 milion spadoše na 30-tak hilja navedenih turista , u jednoj županiji i iz jedne od država koja daje veći broj turista

Nije taj 2.1 milion bio pre godinu dana , već pre sedmicu- dve ... gde se izgubi taj svet

Ali , ok , nije vam prvi put da lažete i sebe i druge
Као што рекох требао имати барем два грама мозга да би разумела што пишеш.
Наведеш два места и само две скупине туриста и то наводиш као за целу Хрватску и све њихове туристе укупно.

Ти се тужила по форуму да не можеш израчунати ПДВ што ти је посао. Остави се бројки по форуму брукаш се невиђено.
 
Moj komšija je bio u splitu, sa poslovnim partnerom vratio se pre 4 dana. Iznajmili su 4 sobe na 3 nedelje.Dakle sve u toj kuci. Uz uslov da heftaju gazdaricu. Gazdarica je pristala, ima nesto ispod 50 god.
Cena je bila jeftinija nego prosle godine.

Trpali su je kaze i po celu noc.
Ako ne zaradi neku polnoprenosivu bolest biće još boljeg zdravlja nego što je bila i plus je zaradila pare. Nije loša pogodba.
 
Као што рекох требао имати барем два грама мозга да би разумела што пишеш.
Наведеш два места и само две скупине туриста и то наводиш као за целу Хрватску и све њихове туристе укупно.

Ти се тужила по форуму да не можеш израчунати ПДВ што ти је посао. Остави се бројки по форуму брукаш се невиђено.

Hahaha nesto si krivo shvatio.

Pitam vrlo prosto kako to 18.avgusta letuje 20.000 Engleza, a navodno u proteklih mesec i po dana letovalo više od 2 miliona ljudi. Znaci to su ljudi došli od 10 avgusta, sam pik sezone. Sta su Englezi ako ne dominantni svuda po broju u letovalisrima. Sta je 9000 Nemaca u šibenska kninskoj županiji?

Nemate vi 30 primorskih županija, već 4.

Meni te vaše brojke bas nisu logicne.
Evo da vas je letovalo vaših milion pa ok,

ali 2 miliona stranaca nije došlo.
 
Hahaha nesto si krivo shvatio.

Pitam vrlo prosto kako to 18.avgusta letuje 20.000 Engleza, a navodno u proteklih mesec i po dana letovalo više od 2 miliona ljudi. Znaci to su ljudi došli od 10 avgusta, sam pik sezone. Sta su Englezi ako ne dominantni svuda po broju u letovalisrima. Sta je 9000 Nemaca u šibenska kninskoj županiji?

Nemate vi 30 primorskih županija, već 4.

Meni te vaše brojke bas nisu logicne.
Evo da vas je letovalo vaših milion pa ok,

ali 2 miliona stranaca nije došlo.
A kad ćeš da se navikneš na činjenicu da oni lažu čim zinu i ne pitaju da li laž ima posledice?
 
У реду, знаш читати, али си ретардиран да би разумео.

Ја сам ставио поређење са Хрватском , а ти одговорио да Срби немају ништа са тиме,као да је Србе итко тамо спомињао.

Волиш да будеш у центру пажње ко мало дете или шта?


Овде стављам тачку на нашу расправу и молим те да не ми не одговараш.

Važi šljame, to o retardiranosti ćemo ostaviti za kržljavce poput tebe koji glume Srbe :kafa:
 
Tako čuh u vezi ovih korona dešavanja da se na taj dan nalazilo :

20.000 Engleza u Hrvatskoj

9000 Nemaca u Šibensko - kninskoj .... županiji

Te da je kolona na izlazu 3 km .. što je ništa ..

E sad mi pojasni kako je bilo 2 miliona i više ..
Objasni ti meni zašto bi netko prijavljivao nepostojeće goste u sustav, i plaćao porez. Imaš javno dostupne podatke o broju turista. Ne sviđaju ti se, ili kako?
 
Hahaha nesto si krivo shvatio.

Pitam vrlo prosto kako to 18.avgusta letuje 20.000 Engleza, a navodno u proteklih mesec i po dana letovalo više od 2 miliona ljudi. Znaci to su ljudi došli od 10 avgusta, sam pik sezone. Sta su Englezi ako ne dominantni svuda po broju u letovalisrima. Sta je 9000 Nemaca u šibenska kninskoj županiji?

Nemate vi 30 primorskih županija, već 4.

Meni te vaše brojke bas nisu logicne.
Evo da vas je letovalo vaših milion pa ok,

ali 2 miliona stranaca nije došlo.
Emglezi ove sezone uopće nisu važni, svi koji dolaze avionima su ispušili. Švabe, Austrijanci, Slobenci itd, to je gro turista
 
Objasni ti meni zašto bi netko prijavljivao nepostojeće goste u sustav, i plaćao porez. Imaš javno dostupne podatke o broju turista. Ne sviđaju ti se, ili kako?

Evo ni meni nije logično to što je prijavljeno i što je napisano a i sto sam videla da ljudi objavljuju .. Zato i pitam

Koliko je procenat domaćih u tih kao 2 miliona?

A opet to bi značilo da je svaki drugi Hrvat bio na moru.
 
Evo ni meni nije logično to što je prijavljeno i što je napisano a i sto sam videla da ljudi objavljuju .. Zato i pitam

Koliko je procenat domaćih u tih kao 2 miliona?

A opet to bi značilo da je svaki drugi Hrvat bio na moru.
Sve sam napisao, ali tebi jednostavno ne ide iz dupeta u glavu:
"Strani turisti ostvarili su 2,13 milijuna dolazaka (50 posto razine rezultata prošlogodišnjeg srpnja) i 15,70 milijuna noćenja (58 posto noćenja prošlogodišnjeg srpnja) dok su domaći turisti ostvarili 325 tisuća dolazaka (91 posto dolazaka ostvarenih u srpnju prošle godine) i 2,90 milijuna noćenja (81 posto noćenja prošlogodišnjeg srpnja)."
 
Sve sam napisao, ali tebi jednostavno ne ide iz dupeta u glavu:
"Strani turisti ostvarili su 2,13 milijuna dolazaka (50 posto razine rezultata prošlogodišnjeg srpnja) i 15,70 milijuna noćenja (58 posto noćenja prošlogodišnjeg srpnja) dok su domaći turisti ostvarili 325 tisuća dolazaka (91 posto dolazaka ostvarenih u srpnju prošle godine) i 2,90 milijuna noćenja (81 posto noćenja prošlogodišnjeg srpnja)."

Pa to baš nema logiku.

Kojih je 2 miliona došlo?
 
Pa to baš nema logiku.

Kojih je 2 miliona došlo?
Poslao sam link s pdf tablicom ali ti ne gledaš
Evo detalj. Šta je nejasno?
Screenshot_20200823_163033_com.google.android.apps.docs.jpg
 

Back
Top