jutarnji program na B92

nije lose sadsvim okkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
bas ko i jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa najbollja sam najbollja sam najbollja sam najbollja sam najbollja sam najbollja sam najbollja sam najbollja sam najbollja sam najbollja sam
 
Anonymous:
neko_mnogo_pametan:
Betty:
Anonymous:
Betty:
Šta mislite o tome?

bolje od politike :twisted:

kako uopste mogu da se porede ta dva medija????
PRAVA SI BETTY(GLUPAča)!
NIJE MISLIO NA POLITIKU KAO MEDIJSKU KUĆU ,NEGO NA TEME KOJE OBRAĐUJU U PROGRAMU!

prvo se izvini betty-ju, i shta ti znash sta je gost mislijo ima i radio politika

Evo bas mi dosadno, pa cu da potrosim vreme i na ovu budalastinu. Dakle, po istom sistemu poredjenja RADIO B92 / POLITIKA (sfera duha i javnog zivota), mogli bi da kazemo i
TV METROPOLIS je bolji od RELIGIJE...
TO nema s,misla, naravmno da sam mislila na medijsku kucu, po kom drugom osnovu i uopste mogu da se porede???? I nije da nema politickih tema u jut.prog. b92, autisticna pretenciozna kreaturo.
 
Betty:
TO nema s,misla, naravmno da sam mislila na medijsku kucu, po kom drugom osnovu i uopste mogu da se porede???? I nije da nema politickih tema u jut.prog. b92, autisticna pretenciozna kreaturo.

aj mi to reci uzivo
ne znam sta ima sad na 92 ujutro, ja uglavnom prespavam :roll: ali mozhda su poceli vise da smaraju, mozda ima vishe nekih reklamator-emisija, ne znam
ma lupih, reche da radis u politici..... ni ne znam sta ima na radiju politika
 

Back
Top