Justin Bieber

Aha. . . . pa deo ima talenta, ima MNOGO talenta u njemu :lol: , i za glas ne mora da mu se menjb wise wec je otisao u dubine. . , xaxaxax, :rotf: . . . a ti klinci koji su ,,talentowaniji,, ocigl nemaju to sto on ima . . . eto . . . a za lg se slazem. . . .
 
Aha. . . . pa deo ima talenta, ima MNOGO talenta u njemu :lol: , i za glas ne mora da mu se menjb wise wec je otisao u dubine. . , xaxaxax, :rotf: . . . a ti klinci koji su ,,talentowaniji,, ocigl nemaju to sto on ima . . . eto . . . a za lg se slazem. . . .

Pa dobro, ima talenta, to je sigurno! Inače, ne bi uspeo. Mada, Katy Perry je uspela, a nema pojma da peva. Samo se dobro snalazi na sceni i podnosi slavu.
A što se glasa tiče. . . Malkice, malkice grublji i mislim da bi bilo odlično.
 
ohhh,ohhh,oh
I never thought that it'd be easy,
Cause we're both so distant now,
And the walls are closing in on us and we're wondering how,
No one has a solid answer,
But just walking in the dark,
And you can see the look on my face, it just tears me apart.

So we fight, (so we fight)
Through the hurt, (through the hurt)
And we cry and cry and cry and cry,
And we live, (and we live)
And we learn, (and we learn)
And we try and try and try and try!

So its up to you, (oh)
And its up to me, (yeah)
and we meet in the middle, on our way back down to earth,
Down to earth, down to earth, down to earth
On our way back down to earth,
Back down to earth x8

Mommy, you were always somewhere,
And Daddy, I live out of town,
So tell me how could I ever be, normal somehow?
You tell me this is for the best,
So tell me why am I in tears?
(Woo) so far away and now I just need you here,

So we fight, (so we fight)
Through the hurt, (through the hurt)
And we cry and cry and cry and cry,
And we live, (and we live)
And we learn, (and we learn)
And we try and try and try and try

So its up to you,
And its up to me,
And we meet in the middle, on our way back down to earth,
Down to earth x3

On our way back down to earth, (on our way back down to earth)
Back down to earth x8


I felt so far away,
From where we used to be,
And now we're standing,
And where do we go,
when there's no road (no road)
to get to your heart?
Let's start over again!

So it's up to you,
And it's up to me,
And we meet in the middle, on our way back down to earth,
Down to earth, (down to earth)
Down to earth,
On our way back down to earth,

I never thought that it'd be easy,
Cause we're both so distant now,
And the walls are closing in on us and we're wondering how?
 
Mommy, you were always
somewhere,
And Daddy, I live out of
town,
So tell me how could I ever
be, normal somehow?
You tell me this is for the
best,
So tell me why am I in
tears?
(Woo) so far away and now I
just need you here . . . :rida: a dusaaa . . . ne stw ne treba mu grublji glas. . . . :lol: dr bieber. . . xazax
 
HAHAHAHAHAAHAHAHHA ne mogu da obracam paznju na tekst, kad slusam pedercica koji ni mutirao nije razumes??? Onakav glas ne moze mene da rasplace. Ovu devojcicu dok sam slusao sam pustio suzu.
 
Poslednja izmena od moderatora:
jako si kulturan. . . pa ti procitaj text bez muzike, drugo jus nema te siskice, a ne werujem da si obrazowaniji od nas, posto ne znas ni sta slusamo, gluposti pises. . . jer ja ne slusam samo jb-a. . .
 
Justin Bieber: “Želim da budem pravi glumac”
Tags: Justin Bieber 51 komentara
Objavljeno: Saturday, 16. April 2011 u 9:20 časova

SIPA sipausa30068587 000029 Justin Bieber: Želim da budem pravi glumac

Justin Bieber želi više da se posveti glumi. Mlađana pevačka zvezda uživa pred kamerama i svoju karijeru planira više da usmeri u tom pravcu.

“Bio bih presrećan da napravim neki pomak na tom području, voleo bih još uloga”, rekao je Bieber, koji je gostovao na snimanju kriminalističke serije CSI.

Bieber je nedavno radio na dokumentarcu o samom sebi “Justin Bieber: Never Say Never”, ali 17-godišnjak kaže kako tom prilikom nije morao ništa da glumi. “Za to nije postojao scenario”, kaže Justin.

sipasipausa300685870000 Justin Bieber: Želim da budem pravi glumac

Mladi pevač objasnio je i kako uopšte nema svoju sobu jer stalno negde putuje. “Zato sam loš u spremanju. Kada dođem kod bake, ona me uvek sili da pospremim iza sebe, nisam navikao na to”, žali se Bieber.
 
Justin Bieber: “Paparaci bi trebali da imaju malo poštovanja”
Tags: Justin Bieber 36 komentara
Objavljeno: Friday, 15. April 2011 u 9:20 časova

52878PCN Bieber05 Justin Bieber: Paparaci bi trebali da imaju malo poštovanja

Justin Bieber kaže da bi paparace trebala da bude sramota jer su ga fotografisali na svetom mestu u Izraelu.

52536pcnbieberj02 Justin Bieber: Paparaci bi trebali da imaju malo poštovanja

17-togodišnji pevač ima koncert u Tel Avivu ove nedelje, a na svom Twitteru je izrazio nezadovoljstvo time što nije mogao da poseti sveto mesto na miru. “Neverovatno mesto… nije bio loš dan. Samo bih voleo da sam imao više prostora i privatnosti od paparaca kako bih uživao s svojom porodicom”, napisao je. “Nalazim se na svetoj zemlji i zahvalan sam na tome. Samo želim da imam isto lično iskustvo kao i svi drugi koji dođu ovde…Radujem se ostatku ove nedelje i jedva čekam da napravim sjajan šou…hvala vam na podršci”.

52878pcnbieber01 Justin Bieber: Paparaci bi trebali da imaju malo poštovanja

Bibs je kasnije dodao: “Mislili biste da će paparaci imati barem malo obzira prema svetim mestima. Sve što sam želeo jeste da hodam ovde gde je prolazio Isus u Izraelu. Trebalo bi da ih je sramota. Slikajte me dok jedem, ali ne na mestu gde se molim, to je smešno. Ljudi čekaju ceo svoj život na ovakve prilike, zašto oni žele da im oduzmu deo tog iskustva”. Na kraju je samo dodao: “Biće u hotelu do kraja nedelje, jeste li sad srećni?”
 

Back
Top