jQuery fancybox

MS-Dizajn.com

Primećen član
Poruka
696
Pogledajte sajt www.engleski-seter.com/zenke.html

E sada, kada neko klikne npr. na neku sliku LEA sada on lista i kada se zavrse Leine slike, nastavlja sa ELLY-nim, ali jel bi moglo da se doradi da kada se zavrse slike jednog psa stane, kao da je kraj slika, pa da mora da se izadje i da se otvori nov pas ?

Mozda nisam najbolje obrazlozio pitanje, ali ako mogu jos neki uput da dam, napisite pa cu da pokusam jos da objasnim.. :D
 
Zdravo,

kada ubacuješ linkove ka slikama, kada je u pitanju fancybox, sa rel atributom deklarišeš da li su deo galerije ili ne (da kad klikneš na jednu sliku otvori i ostale).
Bacio sam pogled na kod i primetio da ti stoji isti rel="example_group" na svim slikama pa ih fancybox otvara u okviru jedne galerije. Samo promeni rel za drugog psa u bilo šta, recimo elly_gallery, i to bi trebalo da bude to.

Ja otišao malo naširoko, valjda ima ovo nekog smisla :)

Pozdrav.
 
Zdravo,

kada ubacuješ linkove ka slikama, kada je u pitanju fancybox, sa rel atributom deklarišeš da li su deo galerije ili ne (da kad klikneš na jednu sliku otvori i ostale).
Bacio sam pogled na kod i primetio da ti stoji isti rel="example_group" na svim slikama pa ih fancybox otvara u okviru jedne galerije. Samo promeni rel za drugog psa u bilo šta, recimo elly_gallery, i to bi trebalo da bude to.

Ja otišao malo naširoko, valjda ima ovo nekog smisla :)

Pozdrav.

Hvala ti puno, radi :)
 

Back
Top