Jos ga volim......

L

Leontina

Gost
:( Raskinula sam sa deckom(bili smo 2 meseca zajedno!!),zbog jednog drugog decka,koji (kasnije se ispostavilo!!)i nije bio vredan!Shvatila sam kasno neke stvari.......i zazalila sto sam raskinula sa tako divnim deckom(pre smo bili jako dobri prijatelji skoro 2 godine!!),shvatila sam da mi je jako stalo do njega,nameravala sam to i da mu kazem,ali me je on jednostavno preduhitrio i rekao da mu je sad svejedno,da sam mu ostala dobra drugarica i da cemo tesko opet biti zajedno(posle raskida me je pitao 2 puta da se pomirimo,ali sam ga odbila!Bio je jako tuzan i potisten!!).Pitanje:Kako da se postavim prema njemu, sta da uradim da opet budemo zajedno??HELP
 
Grubo mozda zvuci,Ustvari ja nemam pravo da ti kazem da si pogresila.Jer je meni sada vec zena oprostila mnoge stvari.Gresio jesam puno.Ali nikada sa njom nisam raskinuo.
Pa jednostavno popricaj sa njim.I reci istinu.Priznaj gresku. I reci da se kajes.Neocekuj previse.Mozda te i povredi.Ali moras biti svesna da svakog coveka boli,kada je ostavljen.Posebno zbog druge osobe.Moj savet iskreno reci sve sto imas na dusi.I prihvati svaki njegov odgovor.Jer u ovoj situaciji samo on odlucuje.Tvoje je da cekas.Sa druge strane i ako ti oprosti,uvek ces biti potlacena osoba u vasoj vezi.Za svako tvoje eventualno negodovanje,imace strelicu koja ce te pogoditi pravo u srce.A ti znas sta je to.Istina da si ti prva nagrizla harmoniju koji ste imali.Svojim zeljama prema drugom muskarcu.Najbolje resenje bi bilo da jednostavno nemenjas nista.I pustis stvari da ostanu onakve kakve jesu.
Za sada imas samo kajanje.Ako ponovo budes sa njim imaces i patnju.
 
pazi ovako:
jesam zensko ali bi ti tako slatko j*bala mamicu da sam na njegovom mestu. i to ne zbog toga sto si ga ostavila zbog drugog tipa, vec zato sto imas hrabrosti da ga teras da opet bude sa tobom.

nemam nista protiv tebe licno ali definitivno si ispala kucka i ja na njegovom mestu ne bih se pomirila sa tobom ni za "brdo karamela"
 
Nemoj biti napadna,vratice se on. Mnogo govori sto i dalje imate kontakta,kao drugovi. A obzirom da ste bili i prije veze povezani drugarstvom i mozda nekim simpatijama,moze se sve srediti kako treba,naaravno ako ti to iskreno zelis. I tada ces morati da mu dokazes da si sigurna osoba,od povjerenja, da ne bi i kasnije imao bubice u glavi. Reci mi koliko imas god?
 

Back
Top