Jezero

majcheki:
Slike su stvarno mnogo lepe.

Šta nije isto kao što izgleda :?: :wink:

Pa nije uslikana gomila ljudi ( skoro jedni na drugima ) , nije uslikan oblak prasine koji je isto prisutan i u ustima ( isto od te gomile ljudi ) , nije uslikan sam prilaz jezercu ( koji je uzak , i nezgodan ) , i nema ljudi u jezercu ( isto gomila )!
Kao i 100 lopti , koje se bacaju na sve strane !
 
majcheki:
baš bez veze :cry: a izgledalo je jako privlačno.

Dajte ljudi radi se o jezeru na Fruškoj Gori.
Pa nije to sad more pa da ima talase, pesčanu plažu i kafić Trokadero...manite se.
Ajmo malo o tome da je voda hemijski i bakteriološki isprava i da BUKVALNO možeš da je piješ...o tome neće niko nego je najbitnije da li ima ili nema prašine.
 
DOKONI UM:
majcheki:
baš bez veze :cry: a izgledalo je jako privlačno.

Dajte ljudi radi se o jezeru na Fruškoj Gori.
Pa nije to sad more pa da ima talase, pesčanu plažu i kafić Trokadero...manite se.
Ajmo malo o tome da je voda hemijski i bakteriološki isprava i da BUKVALNO možeš da je piješ...o tome neće niko nego je najbitnije da li ima ili nema prašine.

Voda je super, pitka i cista , ali sam u poslednje vreme cuo da nije zdrava , jer je kao pod dejstvom nekog metala koji nije zdrav za kozu ( z , kao zaba ) , i ...?
A nije regulisam sanitarni cvor ( poljski ) !
 
s_030_v.jpg
 
Juce sam na EXIT-u upoznala neke likove iz BG-a, koji tamo kampuju, i kazu da im je super! Tako da mozete ici da se osvezite tamo, posle vrele noci!
 

Back
Top