Jelena Đoković ljuta i na svekra Srđana?

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
334.370
Svi su primetili da se Jelena već duže ne oglašava, da je nije bilo pored Novaka dok je prolazio kroz australijsku agoniju (ili je bar javnost nije videla), a izostala je i sa proslave Dijaninog rođendana. U kakvim je, zapravo, odnosima sa porodicom Đoković?

Ima li istine u glasinama da se ne slaže sa svekrvom i da se priča usijala posle nedavne izjave Novakove majke kako nije verovala da će se njen sin oženiti Jelenom, a ne podržava ni njihov način ishrane? Na kraju krajeva, ako je sve u redu, zašto se Srđan i Jelena ne prate na Instagramu? Mnogo pitanja, nijedan odgovor.

Kako prenosi "Story.hr", Jelena je navodno jednu nepromišljenu izjavu zamerila i svom svekru. Srđan je svojevremeno tokom televizijskog gostovanja izjavio da ona i Novak s porodicom uskoro planiraju da se presele u Srbiju, što se Jeleni nije baš svidelo.

"Novak uživa u Beogradu i jedva čeka da dođe. Malo vremena provodi ovde, ali još godinu-dve i on će biti stanovnik svog grada i svoje zemlje", rekao je Srđan u emisiji “Srpski svet”.
Nakon toga, portal "Svet & Scandal" objavio je kako Jelena zbog te izjave prigovorila Novaku koji je navodno bio saglasan sa njom.

https://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2022&mm=01&dd=28&nav_id=2096479

Mama i tata gurnuli snaju u drugi plan, što se njoj ne svidja

199955797661f3d799a8899732583175_v4_big.jpg
 
Poslednja izmena od moderatora:
Svi su primetili da se Jelena već duže ne oglašava, da je nije bilo pored Novaka dok je prolazio kroz australijsku agoniju (ili je bar javnost nije videla), a izostala je i sa proslave Dijaninog rođendana. U kakvim je, zapravo, odnosima sa porodicom Đoković?

Ima li istine u glasinama da se ne slaže sa svekrvom i da se priča usijala posle nedavne izjave Novakove majke kako nije verovala da će se njen sin oženiti Jelenom, a ne podržava ni njihov način ishrane? Na kraju krajeva, ako je sve u redu, zašto se Srđan i Jelena ne prate na Instagramu? Mnogo pitanja, nijedan odgovor.

Kako prenosi "Story.hr", Jelena je navodno jednu nepromišljenu izjavu zamerila i svom svekru. Srđan je svojevremeno tokom televizijskog gostovanja izjavio da ona i Novak s porodicom uskoro planiraju da se presele u Srbiju, što se Jeleni nije baš svidelo.

"Novak uživa u Beogradu i jedva čeka da dođe. Malo vremena provodi ovde, ali još godinu-dve i on će biti stanovnik svog grada i svoje zemlje", rekao je Srđan u emisiji “Srpski svet”.
Nakon toga, portal "Svet & Scandal" objavio je kako Jelena zbog te izjave prigovorila Novaku koji je navodno bio saglasan sa njom.

https://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2022&mm=01&dd=28&nav_id=2096479

Mama i tata gurnuli snaju u drugi plan, što se njoj ne svidja
Srdja mi deluje kao tip coveka koji ne pita mnogo, nego sam odredjuje svima sta ce raditi i kada ce raditi. Pogotovo ako je zensko, sta ima da je pita bilo sta. Zacepi zenska glavo, zakon sam ti ja :D
 
Meni je stvarno nekad žao ovog Novaka, na stranu priče o "jadnim, napaćenim" bogatašima. Nisam ni neki njegov fan, ni tenisa uopšte, ali mi on deluje kao veoma fini čovek i plus vrhunski sportista ali džaba mu sve kad je sa svih strana opkoljen teškim idiotima. Ali izgleda da je to kletva naših sportista, moraš da imaš nekog idiota da ti zagorčava život i da te blamira pa makar bio Sultan od Bruneja!
Eto on ima prslake roditelje i ženu, Jokić ima one mentolčine od braće, Borjan ima lujku ženu, Tošić isto, Piksi takođe i Mitrović, Vlahović ima Danila Vučića... Znači nekog ludaka moraš da imaš.
 
au al smarate, a ja se kladim da ste upravo vi ti,
koji stojite ispod maminih sukanja,
i koji dobijate cuske od oca,
a i od zene,
uce najboljeg tenisera sveta ko mu je otac
i ko mu je zena,
a boze svasta drzis na ovom svetu
Hajde napusi sad moderatorku jer je otvorila temu koja vredja tvoje Bozanstvo. Kako te ne mrzi da vrsis defekaciju na svakoj mogucoj temi?
 
Srdja mi deluje kao tip coveka koji ne pita mnogo, nego sam odredjuje svima sta ce raditi i kada ce raditi. Pogotovo ako je zensko, sta ima da je pita bilo sta. Zacepi zenska glavo, zakon sam ti ja :D
Budimo iskreni, Srđan je prototip uspešnog čoveka u Srbiji. Jedno 95% privatnih poslodavaca ovde je takvo. Ali da nije takav, ko zna da li bi iko ikad čuo za Novaka.
 
Budimo iskreni, Srđan je prototip uspešnog čoveka u Srbiji. Jedno 95% privatnih poslodavaca ovde je takvo. Ali da nije takav, ko zna da li bi iko ikad čuo za Novaka.

Da. Ekscentrik, galamdžija, naporan i ponaša se kao da je popio svu pamet sveta. Dobro si rekao, 95% privatnih poslodavaca je tako.
Mislim, realno ljudi, to je Novak Đoković, neće njega niko dole da obesi, pa ni strpa u zatvor, realno je bilo da ga zadrže dole, odrade procedure, uz naravno poseban tretman multimilionera i vrate nazad. Šta se ti trtiš sa nekim megafonom održavaš skupove, držiš neke motivacione govore i derendžaš se kao magarac.
Svaka njemu čast, uložio je tog Novaka, verovatno je većim delom baš njegova zasluga što je ovaj tu gde jeste, ali brate idi negde kupi neko celo selo, igraj se sa unucima, pij rakiju, švaleriši se, idi celu zimu na Tajland... Svakako ćeš so kraja života živeti kao da pare ne postoje. Nego mora da serre i blamira tu decu. Šta ti je kad ti đavo ne da mira.
 
Da. Ekscentrik, galamdžija, naporan i ponaša se kao da je popio svu pamet sveta. Dobro si rekao, 95% privatnih poslodavaca je tako.
Mislim, realno ljudi, to je Novak Đoković, neće njega niko dole da obesi, pa ni strpa u zatvor, realno je bilo da ga zadrže dole, odrade procedure, uz naravno poseban tretman multimilionera i vrate nazad. Šta se ti trtiš sa nekim megafonom održavaš skupove, držiš neke motivacione govore i derendžaš se kao magarac.
Svaka njemu čast, uložio je tog Novaka, verovatno je većim delom baš njegova zasluga što je ovaj tu gde jeste, ali brate idi negde kupi neko celo selo, igraj se sa unucima, pij rakiju, švaleriši se, idi celu zimu na Tajland... Svakako ćeš so kraja života živeti kao da pare ne postoje. Nego mora da serre i blamira tu decu. Šta ti je kad ti đavo ne da mira.
On svakako najbolje poznaje svog sina. Novaku je stalno potrebna podrška i ljubav, pa je Srđan odlučio da mu to pruži na način kako jedino zna. Ali kad sam video ono pozivanje na svetsku revoluciju, pomislio sam da lik mora da je bio član JUL-a. Samo su njima mogle da padaju na pamet takve ideje.
 
Svi su primetili da se Jelena već duže ne oglašava, da je nije bilo pored Novaka dok je prolazio kroz australijsku agoniju (ili je bar javnost nije videla), a izostala je i sa proslave Dijaninog rođendana. U kakvim je, zapravo, odnosima sa porodicom Đoković?

Ima li istine u glasinama da se ne slaže sa svekrvom i da se priča usijala posle nedavne izjave Novakove majke kako nije verovala da će se njen sin oženiti Jelenom, a ne podržava ni njihov način ishrane? Na kraju krajeva, ako je sve u redu, zašto se Srđan i Jelena ne prate na Instagramu? Mnogo pitanja, nijedan odgovor.

Kako prenosi "Story.hr", Jelena je navodno jednu nepromišljenu izjavu zamerila i svom svekru. Srđan je svojevremeno tokom televizijskog gostovanja izjavio da ona i Novak s porodicom uskoro planiraju da se presele u Srbiju, što se Jeleni nije baš svidelo.

"Novak uživa u Beogradu i jedva čeka da dođe. Malo vremena provodi ovde, ali još godinu-dve i on će biti stanovnik svog grada i svoje zemlje", rekao je Srđan u emisiji “Srpski svet”.
Nakon toga, portal "Svet & Scandal" objavio je kako Jelena zbog te izjave prigovorila Novaku koji je navodno bio saglasan sa njom.

https://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2022&mm=01&dd=28&nav_id=2096479

Mama i tata gurnuli snaju u drugi plan, što se njoj ne svidja
Nesam ih ja spajao pa nemam šta da izjavim.
U svakom slučaju nije pogrešila uvopšte za koga se udala što većina forumašica omanulo..
Pale na prvog Stojka.... pasad ljubomorne.. ne skidaju sa Djokovićeve...

Eh da je Nole bio pametan oženio bi lepu Mašu i imao bi duplo više dece,para,jeo bi ćevape,pihtije,sarme i bio bi tri puta vakcinisan do sada :mrgreen:
Pogledajte prilog 1093137
Eh da je Nole bio moderan oženio bi mene
I ja umem isto što i one plus ni jedna žena ne zna pravilno da poduhvati kako mi ono volimo
Zato sam se raskantao sa svakom
Iebo ti seks gde samo njoj lepo.
Zna Nole da u tenisu ima raznih
Takav sport
Baletanski
Al lova...
Gastarbajtuješ po svetu...
 
Poslednja izmena:
Jbt ima li išta gore od toga da neka nebitna osoba preko tudjeg truda, muke i talenta postane neko i nešto. Ako sam išta u životu mrzeo to su te žene/muževi fudbalera, glumaca, tenisera, što izbiju u prvi plan preko tudjeg rada pa onda glume neki značaj, ispaljuju motivacione parole. A pošto je ovo balkanski kontekst stvar dobija još odvratniju dimenziju. Neka se malo ugledaju na hrvatsku porodicu Kostelić, oni su u skijanju napravili što niko nije na ovim prostorima, a i šire, pa nikad nisu bili takvi i čak ta njihova priča za onog ko zadje dublje može čoveka spartanski da motiviše. Ante Kostelić njihov trener je i u vreme ex yu bio poznat kao teški asketa i fanatik. Nema tu nekog filozofiranja, proseravanja.
 
Jedva čekam da Nole zaigra protiv onog seronje Nadala

Tu ili će bude 2:0 za manje od pola sata ili će Djoksi da pusti majmuna prvi set da se pogubi od sreće pa da ga posle oduva i zajebava sa adventidžima posle šatro početnog 0:40

javam kažem mož dobra lova da se uzne u Moci na gemove

Jbt ima li išta gore od toga da neka nebitna osoba preko tudjeg truda, muke i talenta postane neko i nešto. Ako sam išta u životu mrzeo to su te žene/muževi fudbalera, glumaca, tenisera, što izbiju u prvi plan preko tudjeg rada pa onda glume neki značaj, ispaljuju motivacione parole. A pošto je ovo balkanski kontekst stvar dobija još odvratniju dimenziju. Neka se malo ugledaju na hrvatsku porodicu Kostelić, oni su u skijanju napravili što niko nije na ovim prostorima, a i šire, pa nikad nisu bili takvi i čak ta njihova priča za onog ko zadje dublje može čoveka spartanski da motiviše. Ante Kostelić njihov trener je i u vreme ex yu bio poznat kao teški asketa i fanatik. Nema tu nekog filozofiranja, proseravanja.
najgora je ipak provoncija zaposlena po šalter salama sudova i opština

tako npr. opština radi do 15h ti dodješ u 14:00 na red a ona tebi: "aj dodji sutra idem u šoping"

Kud ćeš šta ćeš odeš u magazu da rmbaš jer nisi imo vezu ko ona, radno vreme do 22:00 opštinarska šalteruša ulazi u 21:59 uz ono "koliko vidim radite do 22h asad je 21:59" pa počne da drka po rafovima,na kasu dodje u 22:15 a turbo gazda to vodi pod "biznis pa ako"

jesmo narod...
 
Poslednja izmena:

Back
Top