Quantcast

jel volite

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.023
da se tusirate?:D
ups..mislim, jel volite da se tusirate zajedno sa voljenom osobom ili sa osobom sa kojom vam je voljen seks, na to sam mislila. i ako se tusirate zajedno, sta onda radite? sapunjate jedno drugo (samponom) ili svako sebe ili se malo golicate, ili ljubite kad ste vec tu, stisnuti zajedno u kadi, ili radite sve i svasta sto drugi ne bi trebalo da vide?(ali je ponekad pozeljno:P). jel sredjujete nokte jedno drugom? dobro, ovo je podpitanje :D

Dijenek

Elita
Poruka
22.021
Што каже Мини, понекад на брзака од позади.
Ја лично нисам љубитељ секса под тушем, не знам зашто.
Можда зато што је клизаво...
Старински сам човек.
Волим кревет, сто и фрижидер...

:D:D:D:D:D:D

lyon69

Poznat
Poruka
8.862
:) pa i ne vidim svrhu zajednickog kupanja ili tusiranja osim sexa.
Ukoliko nemas kadu velicine olimpijskog bazena ili tus kabinu velicine prosecne dnevne sobe, pa da bas uzivas u kupanju

georgejune

Starosedelac
Poruka
157.997
da se tusirate?:D
ups..mislim, jel volite da se tusirate zajedno sa voljenom osobom ili sa osobom sa kojom vam je voljen seks, na to sam mislila. i ako se tusirate zajedno, sta onda radite? sapunjate jedno drugo (samponom) ili svako sebe ili se malo golicate, ili ljubite kad ste vec tu, stisnuti zajedno u kadi, ili radite sve i svasta sto drugi ne bi trebalo da vide?(ali je ponekad pozeljno:P). jel sredjujete nokte jedno drugom? dobro, ovo je podpitanje :D
Sve od navedenog+svasta nesto+brijanje.8)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.