jel bi vas smetao partner bisexualac ?

Hm... iz nekog razloga, koliko god bila liberalna i koliko god podržavala gej i bi ljude, iz nekog razloga bi mi smetao partner biseksualac.
Kapiram teoretski da bih ga verovatno doživela kao manje muževnog i samim tim za mene manje privlačnog, što možda uopšte ne mora da znači, ali tako kapiram trenutno.

U stvari, ja ne bih da partner gleda ni muške ni ženske guze; mene interesuje da gleda samo moju guzu, mo-ju! :p
 
Naravno da bi smetalo vise nego da me prevari sa zenom.
A u ovom slučaju, lakše bih podnela prevaru sa muškarcem - moja ženska sujeta ne bi bila ugrožena i kapiram da bi ta prevara bila rezultat njegovih sklonosti, a ne prestanka ljubavi/prestanka privlačnosti/ravnodušnosti itd.

No, kako rekoh već, mene interesuje da se gleda samo moja guza :lol:, tako da o ovome dalje ne bih razmišljala.
 
Poslednja izmena:
Ne znam, ali mislim da muskarac padne u ocima zene kao muskarac, muzevan, pokoritelj, kada ga otpozadi drugi muskarac strastveno "pokorava" i radi sa njim sta zeli.

Sto se mene tice, malo je falilo da se upustim u vezu sa devojkom koja je bisex, ali nisam, ne zbog toga, ali mi je i to smetalo.
Verovatno predrasude, a mozda da je bila drugacijeg karaktera skroz, bliza mom karakteru, mozda mi i to onda ne bi toliko smetalo.
 
Ne znam, ali mislim da muskarac padne u ocima zene kao muskarac, muzevan, pokoritelj, kada ga otpozadi drugi muskarac strastveno "pokorava" i radi sa njim sta zeli.

Sto se mene tice, malo je falilo da se upustim u vezu sa devojkom koja je bisex, ali nisam, ne zbog toga, ali mi je i to smetalo.
Verovatno predrasude, a mozda da je bila drugacijeg karaktera skroz, bliza mom karakteru, mozda mi i to onda ne bi toliko smetalo.
+


A ako je prevari aktivni bisex? :lol:
 
+


A ako je prevari aktivni bisex? :lol:

Imao sam slicnu temu, vecinu zena odbija pomisao da im je muskarac bisex, i vecina ne bi imale vezu sa takvim muskarcem.
E sad ako je on aktivan, onda je on onaj koji "pokorava" druge muskarce, mada mozda se vode logikom, ma nesto mu fali cim bi on muskarce "pokoravao" kad moze mene, pravu, zdravu i voljnu.

Pasivan bisex od zene ne moze da dobije sta trazi (tehnicki moze, ali nije to to, ne moram da pojasnjavam nadam se :D), dok aktivan bira sa kim zeli da bude aktivan, a on bira muskarca umesto zene.
 
A u ovom slučaju, lakše bih podnela prevaru sa muškarcem - moja ženska sujeta ne bi bila ugrožena i kapiram da bi ta prevara bila rezultat njegovih sklonosti, a ne prestanka ljubavi/prestanka privlačnosti/ravnodušnosti itd.

No, kako rekoh već, mene interesuje da se gleda samo moja guza :lol:, tako da o ovome dalje ne bih razmišljala.

Kod mene je obrnuto, kada se o sujetiu radi :lol:
Za moj pojam, da je sklon i muskarcima tek tada bi moja zenstvenost bila upitana.
 

Back
Top