jednom

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.033
smo moj decko i ja iz zezanja resili da gledamo jedno drugo u oci na rastojanju od mozda 30-ak centimetara, i da se takmicimo ko ce tako duze da izdrzi i da ne skrene pogled. islo je jedno desetak minuta bez problema. onda smo poceli da smejuljimo...pa da se kezimo, onda smo prsli u nezadrzivi smeh. mislim da smo se valjali do kraja po podu od smeha,stomak nas boleo, plakali smo...

jel ste vi neke slicne gluposti radili?
 
Moja sestra od ujaka i njen momak se jednom šetali, a ispred njih se pomerala jedna kesa.
I onda je njen momak izmislio pravilo da se kreću tako da nikako ne prestignu kesu. Pa kad se kesa malo pomeri, pomere se i oni. Kad kesa se zaustavi, stanu i oni i čekaju dok se ponovo ne pokrene.
A vetra nigde, da bude još interesantnije... i gluplje... :lol:
 
jel ste vi neke slicne gluposti radili?

Sigurno jesam, samo shto ne mogu sad da se setim sta je bilo u pitanju .. vrlo mi je simpatichno to shto si napisala .. mada sam ocekivala neki seks u nastavku :)

A ovo shto kaze Sokolica ja radim sama sa sobom .. recimo, zadam sebi zadatak da hodam po ivichnjaku od tacke A do tachke B .. ili, da stajem samo na odredjenu boju plochica kojima je poplocana staza .. mozda to i nije normalno za ove godine, ali bash me briga ..
 
Dobra si, Vesela. :D
A ovo što kaže NovaIsta, to gledanje u oči što duže, ja to ne mogu da izdržim ni pola minuta.

Ne mogu da se setim šta sam ja sve radila, ali volim te gluparije i igrice...
Jednom smo bivši momak i ja kod njega na vikendici, u prostoriji gde su čuvali drva, pronašli tri mačeta mala... I ceo dan smo proveli jureći za njima i igrajući se... Toliko smo se ubacili da smo čak išli u prodavnicu da kupimo mleko i gurali ih u činijicu da ga piju... On je, sećam se, popio malo mleka iz tetrapaka, a ja sam se ljutila što uzima to mleko kad smo ga mačićima namenili... :D

Skoro sam se sa nekim igrala, izaberemo jednog slučajnog prolaznika na ulici i treba za pet minuta da smislimo priču o tom čoveku, njegovom životu... i posle da ispričamo jedan drugome... Ali to je baš, baš, baš kreativno...

A za hodanje, ja tako izmislim da hodam samo po pukotinama, pa jednom umalo špagu da napravim, nisu mi blizu bile pukotine... :lol:

Vesela tema. Hi, hi.
 
to za kesu je genijalno!!! :D

onda, imali smo napade kad se jedno drugom unesemo u facu skroz iznenada i kao grokcemo:lol::lol::lol::lol::lol::lol: u najozbiljnijim situacijama, pred drugima, to traje 20 sekundi a onaj drugi znaci umre od smeha...a oavj prvi se sasvim normalno okrene u druge i kao- sta mu/joj je???? posto su ti kretenski zvuci bili tihi, brzi i efikasni, uz lice zalepljeno uz lice, ostali nemaju pojma o cemu se radi. najcesce su se svi upisavali od smeha, niko nije znao zasto:lol::lol::lol:
 
smo moj decko i ja iz zezanja resili da gledamo jedno drugo u oci na rastojanju od mozda 30-ak centimetara, i da se takmicimo ko ce tako duze da izdrzi i da ne skrene pogled. islo je jedno desetak minuta bez problema. onda smo poceli da smejuljimo...pa da se kezimo, onda smo prsli u nezadrzivi smeh. mislim da smo se valjali do kraja po podu od smeha,stomak nas boleo, plakali smo...

jel ste vi neke slicne gluposti radili?

Jesam , u srednjoj shkoli sa dechkom koji me je uzasno nervirao.Chekali smo ko ce prvi da skrene pogled i na kraju su nam posle suze .......a nismo imali maramice :)
 
To je kao decja igra. Moj brat i ja smo se stalno igrali slicnih igara samo sto su bile primerenije bratu i sestri a nisu bile kao ova za decka i devojku. Na pirmer ko ce duze da hoda po crevu za zalivanje a da ne zgazi nogom na travu. To je naj naj najobicnija decja igra.
 
..radili mi to, al' sam onda posle par minuta osetila kako sam počela da zrikavim i kako me boli glava, i jedva sam stigla do wc-a da odem da povratim...
..valjda mi strašno smeta to gledanje na blizinu..
 
e taj je tek super, nema uopshte onih Exxx emulgatora ; ))

Mayovita mi se vise svidja nego Polimarkov. A tih emulgatora ima u svacemu. A inace, zamrzela sam malo zdravu makrobioticku hranu jer sam 2 puta nasla kamencice, jednom u pahuljicama, jednom u pecenoj soji. Necu da polomim zube, neka oni mene bole, oni su meni lepi, ipak je veliki ulog.
 
I moj decko i ja smo slicno radili,to sa pogledom pa ko ce duze da izdrzi da ne trepne.Pa druga varijanta, dunemo jedno drugom u oko pa da probas da ne trepnes :lol: al lagano.On je bolji bio.Pa sam mu pokazivala sto sam kupila rukavice pa mi ih je stavio na stopala, stopala duplo veca,kao bigfut :lol: Ajaaaao,bilo je jos toga ali ne mogu da se setim sad...
 
Ma nista bre to nema veze da li znas sta pricas, to je samo Aco iz Arilja, on je retardiran, sa njim sam se tako bez veze igrala da se gledamo u oci pa ko ce duze da izdrzi, ako se ja dobro secam.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top