Једнакост или Изузетност

Danas je izuzetak neko ko je izuzetan u svom poslu, bilo koje vrste,
ali se ne gura i ne zagađuje prostor nametljivošću.
Izuzetan, a neprimetan.
Bez takvog bi naš svakodnevni život bio još veća katastrofa.

A pravilo je da jedino talentima i genijalcima vrednost vremenom raste.
Svi ostali, zajedno sa svojim umotvorinama i dostignućima i bez obzira na trenutnu popularnost
idu u škart.
I nose sa sobom svoje selfi dvojnike. :)
 
Danas je izuzetak neko ko je izuzetan u svom poslu, bilo koje vrste,
ali se ne gura i ne zagađuje prostor nametljivošću.
Izuzetan, a neprimetan.
Bez takvog bi naš svakodnevni život bio još veća katastrofa.

A pravilo je da jedino talentima i genijalcima vrednost vremenom raste.
Svi ostali, zajedno sa svojim umotvorinama i dostignućima i bez obzira na trenutnu popularnost
idu u škart.
I nose sa sobom svoje selfi dvojnike. :)

Princ od pokojne jugoslavije nemoze biti ni prosecan a kamoli izuzetan imajuci u vidu stetu koju su njegovi preci naneli ovom narodu! Stvaranjem jugoslavije a lasnije i bezanjem iz iste kad je ova bila napadnuta! Posledica tog kukavickog bekstva je poluvekovno ropstvo pod kumunistima! Samo ta steta za narod je nenadoknadiva
 
Danas je izuzetak neko ko je izuzetan u svom poslu, bilo koje vrste,
ali se ne gura i ne zagađuje prostor nametljivošću.
Izuzetan, a neprimetan.
Bez takvog bi naš svakodnevni život bio još veća katastrofa.

A pravilo je da jedino talentima i genijalcima vrednost vremenom raste.
Svi ostali, zajedno sa svojim umotvorinama i dostignućima i bez obzira na trenutnu popularnost
idu u škart.
I nose sa sobom svoje selfi dvojnike. :)

Slatko, ali vrlo rastegljivo...

Ispada da su najbolji oni sto cute i rade (za drugih 8)
Najbolje da dodje zavrsi i ode da ga niko ne primeti,
a istina je da bi se onih oosam pojelo medju sobom
kada se ne bi slozili da je ovaj izuzetni u stvari kreten...
smile1.gif


Bice da se izuzetnost primecuje, ali da izuzetni ljudi
nisu u okvirima poimanja vecine. Voleo bih da vidim da neko ko
se vrati sa meseca kaze gomili svrhu zivota na zemlji, bio bi opljuvan ledjno.
 
Poslednja izmena:
Princ od pokojne jugoslavije nemoze biti ni prosecan a kamoli izuzetan imajuci u vidu stetu koju su njegovi preci naneli ovom narodu! Stvaranjem jugoslavije a lasnije i bezanjem iz iste kad je ova bila napadnuta! Posledica tog kukavickog bekstva je poluvekovno ropstvo pod kumunistima! Samo ta steta za narod je nenadoknadiva

Bežao je i Aleksandar sa svom vojskom i narodom, savetom Petra I.

Maloletni Petar je bio mlada figura i nije stigao zbog zna se kakve izdaje sa jedne strane i guranja u otpor sa druge strane.

Da je iskusni Aleksandar preživao atentat - Bajo moj, ne bi iz Bugarske niko ušao, a video bi kako se tuče Blic krig u termopilima Južne Morave !

---

Ne kenjaj !
 
Bežao je i Aleksandar sa svom vojskom i narodom, savetom Petra I.

Maloletni Petar je bio mlada figura i nije stigao zbog zna se kakve izdaje sa jedne strane i guranja u otpor sa druge strane.

Da je iskusni Aleksandar preživao atentat - Bajo moj, ne bi iz Bugarske niko ušao, a video bi kako se tuče Blic krig u termopilima Južne Morave !

---

Ne kenjaj !

kolega... ne kenjaj je deo posta ili potpis :eek:
 
Slatko, ali vrlo rastegljivo...

Ispada da su najbolji oni sto cute i rade (za drugih 8)
Najbolje da dodje zavrsi i ode da ga niko ne primeti,
a istina je da bi se onih oosam pojelo medju sobom
kada se ne bi slozili da je ovaj izuzetni u stvari kreten...
smile1.gif


Bice da se izuzetnost primecuje, ali da izuzetni ljudi
nisu u okvirima poimanja vecine. Voleo bih da vidim da neko ko
se vrati sa meseca kaze gomili svrhu zivota na zemlji, bio bi opljuvan ledjno.

Ako pročitaš kako je napisano, videćeš da nije ni slatko ni rastegljivo,
već samo - danas je izuzetak neko ko je izuzetan, a neprimetan. :)
 
Bežao je i Aleksandar sa svom vojskom i narodom, savetom Petra I.

Maloletni Petar je bio mlada figura i nije stigao zbog zna se kakve izdaje sa jedne strane i guranja u otpor sa druge strane.

Da je iskusni Aleksandar preživao atentat - Bajo moj, ne bi iz Bugarske niko ušao, a video bi kako se tuče Blic krig u termopilima Južne Morave !

---

Ne kenjaj !

Da slazem se upravo to je kljucna manjkavost monarhije kao sistema sto se moze dogoditi da se dete ili tek punoletni zutokljunac moze naci na celu drzave . Vodjenje drzave nije posao za decu!
Mada perica nije bio svo vreme maloletan dobro pobegao je kao maloletnik ( nedostajalo mu je nekoliko meseci do punoletstva) ali kad je 45' iz londona izdao nalog da se vojska u otadzbini stavi pot titovu komandu . Tad vec nije bio maloletan vec 5 godina .

- - - - - - - - - -

Pa baš je po tome izuzetan,po gluposti da ne može da nauči jezik...:lol:

Da pojasnim nije strasno sto jugoslovenski princ nezna srpski strasno je sto nije u stanju da ga nauci . GLUP COVEK NESME DA VODI DRZAVU

- - - - - - - - - -

kolega... ne kenjaj je deo posta ili potpis :eek:

Neeeee. To " nekenjaj " nije deo posta nego deo kulture. To je generalna karakteristika srpskih monarhista kad ih neko argumentima satera u cosak . Pokusaj vredjanja pa prica o titu i komunistima haha
 
Poslednja izmena:
Ja se zalazem za jednakost medju ljudima cak i kada to nije logicno . Recimo ja smatram da su svi ljudi ravnopravni i treba da uzivaju ista prava ja i jugoslovenski princ iako to nije logicno jer njegovi su pobegli kad se zaratilo a moji su ostali da se bore . On se pravio englez po londonu kad su nas bombardovali a ja sam bio na hrvatskoj granici u uniformi sa puskom u ruci spreman da branim svoje popud mojih predaka. Ipak uprkos tome sada uzivamo ista prava

- - - - - - - - - -

Doduse zalazem se da osim prava i obaveze svih budu iste recimo drzava bi morala prisilno da naplati struju koju su pokrali . Treba im uzeti pasose da oped nepobegnu i prisilno naplatiti struju
 
Ja se zalazem za jednakost medju ljudima cak i kada to nije logicno . Recimo ja smatram da su svi ljudi ravnopravni i treba da uzivaju ista prava ja i jugoslovenski princ iako to nije logicno jer njegovi su pobegli kad se zaratilo a moji su ostali da se bore . On se pravio englez po londonu kad su nas bombardovali a ja sam bio na hrvatskoj granici u uniformi sa puskom u ruci spreman da branim svoje popud mojih predaka. Ipak uprkos tome sada uzivamo ista prava

- - - - - - - - - -

Doduse zalazem se da osim prava i obaveze svih budu iste recimo drzava bi morala prisilno da naplati struju koju su pokrali . Treba im uzeti pasose da oped nepobegnu i prisilno naplatiti struju

To je Ravnopravnost, a ne Jednakost ...

Ne slušaš i verglaš jedno te isto .

- - -
Ali ti si uporan da smanjiš sebi fond reči i onda lupaš nepovezano!

Ljuti se koliko hoćeš, šta ću ti ja, jer u dvodomnoj parlamentarnoj Monarhiji, ti i ja nećemo nikada biti jednaki, ali pred sudom ćemo biti ravnopravni !
 
To je Ravnopravnost, a ne Jednakost ...

Ne slušaš i verglaš jedno te isto .

- - -
Ali ti si uporan da smanjiš sebi fond reči i onda lupaš nepovezano!

Ljuti se koliko hoćeš, šta ću ti ja, jer u dvodomnoj parlamentarnoj Monarhiji, ti i ja nećemo nikada biti jednaki, ali pred sudom ćemo biti ravnopravni !

Moram da smanjim fond reci da bi tebi bilo pristupacnije ono o cemu se debatuje.
O kojoj dvodomnoj skupstini bulaznis??
Cak je i engleska razvlastila svoj dom lordova a mi cemo da ga uvodimo hahaha i u njemu bi naravno sedeo ti hahahaha i slicni tebi a zasedanja bi bila naravno u kovinu a ne u beogradu u kojem se za obnovu monarhije izjasnilo tek 0.53% ljudi ! Ali kovin e to je vec druga stvar tu bi vecina bila tvojih pogleda na svet sve aristokrata do aristokrate jos vam samo gica nedostaje da otvori zasedanje hahaha i parada moze da pocne

- - - - - - - - - -

Ustanova u kojoj bi zasedali vec postoji . Jos samo da se iskupite svi i pocnete
 
Ne vredi hraniti sirotinjske trolove .


- - -
Pitanje : Кo bi trebao od ove dve osobe biti u gornjem, a ko u donjem domu ?
Коме поверити ЈЕДНАКОСТ, а коме ИЗУЗЕТНОСТ ??


ОСОБА - А)
417468_24-51.jpg






ОСОБА - Б)
Tan2016-4-13_111356574_1.jpg


Za njih neznam ali za tebe sam siguran da si zreo za gornji dom u kovinu! Tamo bi bio udobno smesten i okruzen ostalom aristokratijom obucen u belu kosulju koja se kopca na ledjima , siguram pod nadzorom ljudi u belim mantilima skolovanim da se ophode sa aristokratama popud tebe! Mogli bi da zasedate do besmesti mogli bi mirno da zivite u proslosti neugrozavajuci ostatak nacije mogli bi cak da izglasate u svom domu da se vratite u srednji vek !!!
Opusteno i vama i nama normalnim na slobodi koji se trudimo da drustvo konacno krene unapred u buducnost a ne unazad u proslost!
 
Наравно да не знаш, иако замисли, твоје мишљење би саслушали, али га не би уважили !

- - -
Још једном сам ти објаснио, кроз ову горе реченицу, разлику између једнакости и изузетности ! ...
:hahaha1:
 
Наравно да не знаш, иако замисли, твоје мишљење би саслушали, али га не би уважили !

- - -
Још једном сам ти објаснио, кроз ову горе реченицу, разлику између једнакости и изузетности ! ...
:hahaha1:

A tvoje misljenje bi saslusali kao komandu hahahaha dovoljan je jedan tvoj mig pa da srbija postane kraljevina hahaha .
Da ali u kovinu hahaha
 

Back
Top