Jedna cudna pojava

Primecujem jednu opstu tendenciju, na svim forumima pa i ovde, da muskarci sve cesce za avatar uzimaju sliku mlade i lepe zene.

Neki put i sasvim ozbiljni diskutanti.

Od kuda ova pojava i koji je razlog za nju? :think:

Kad sam imao takvu sliku kao avatar ljudi su se čudili i sugerisali mi da stavim nešto "opasnije". Takva identifikacija im je bila pristupačnija od slike neke lepotice. Poslušao sam ih da bi bio korektan.
 
Primecujem jednu opstu tendenciju, na svim forumima pa i ovde, da muskarci sve cesce za avatar uzimaju sliku mlade i lepe zene.

Neki put i sasvim ozbiljni diskutanti.

Od kuda ova pojava i koji je razlog za nju? :think:

Kako im je zena i ljubav njena ogledalce, tako je i biraju da skrenu paznju na sebe .
Tebi tvoja slicica odgovara po istom postupku.
Okamenjeni cvijet tvoj svijet.:bye:
 
Na mom avataru se ne vidi dobro ko je u pitanju.
Al ja znam, verujem da zna i dogi, pošto je istog lika turao na svoj avatar.
U svakom slučaju nije žensko.
Meni se svidja što skakuće po grani.:D
 
Ja sam davno primetio da na ulici, u parku, školi, po kafićama i gde sve ne muški se trude da budu u društvu mladih i lepih žena. I tamo neki stariji i (navodno) mudriji mi objasniše kako je to stoga što im:

A1. Prija im da se nalaze u društvu mladih i lepih žena;
A2. Motiviše ih da se nalaze u društvu mladih i lepih žena;
A3. Podilazi im da se nalaze u društvu mladih i lepih žena;

a sve stoga što:

B1. Drugi muškarci im zavide što su u društvu mladih i lepih žena;

i kao najvažnije:

B2. Druge mlade i lepe žene obraćaju više pažnje na njih zbog toga što ih viđaju u društvu mladih i lepih žena.

Bitan je efekat. Koga briga da li ti je to sestra iz drugog grada ili koleginica koja je pije kafu s tebe iz ljubaznosti jer su joj potrebna tvoja skripta... Viši ciljevi (pod B) opravdavaju sredstva.

I onda se pojaviš na forumu, navikao da budeš u društvu mladih i lepih žena, i nađeš se u neobranom grožđu. Niđe krštene slike, samo neki andraci i pernata živež. I šta ti drugo preostaje neg da metneš sliku mlade i lepe žene u afatar i time poručuješ " Ovo je moj nivo, *** te se svi".
 
Poslednja izmena:
Za sada dve recke za cveće i žutu pozadinu.......
Ima li još nekog sa ovakvim avatrom?





P.S.
Sve znaš!



P.S. Nekim pticama je sloboda u kavezu draza. Pa se ipak zamisle kad pogledaju prostranstvo pa pozele da polete. ALI.... Ne moze ona razmahnuti krilima jer je let u kavezu lijepsi. Ti pustas svoju pticu drugima, ali oboje znate da je uzalud. Samo jedno je nebo.
A ona druga ptica i dalje nema pojma.
Da, sve znam...... U redu je.
 
Ja sam davno primetio da na ulici, u parku, školi, po kafićama i gde sve ne muški se trude da budu u društvu mladih i lepih žena. I tamo neki stariji i (navodno) mudriji mi objasniše kako je to stoga što im:

A1. Prija im da se nalaze u društvu mladih i lepih žena;
A2. Motiviše ih da se nalaze u društvu mladih i lepih žena;
A3. Podilazi im da se nalaze u društvu mladih i lepih žena;

a sve stoga što:

B1. Drugi muškarci im zavide što su u društvu mladih i lepih žena;

i kao najvažnije:

B2. Druge mlade i lepe žene obraćaju više pažnje na njih zbog toga što ih viđaju u društvu mladih i lepih žena.

Bitan je efekat. Koga briga da li ti je to sestra iz drugog grada ili koleginica koja je pije kafu s tebe iz ljubaznosti jer su joj potrebna tvoja skripta... Viši ciljevi (pod B) opravdavaju sredstva.

I onda se pojaviš na forumu, navikao da budeš u društvu mladih i lepih žena, i nađeš se u neobranom grožđu. Niđe krštene slike, samo neki andraci i pernata živež. I šta ti drugo preostaje neg da metneš sliku mlade i lepe žene u afatar i time poručuješ " Ovo je moj nivo, *** te se svi".
ovo je odlično :hahaha:
 
Predlog za avatar :cool:
sexy_poloce_lady.jpg

kladim se da ima ******...:sad2:
 

Back
Top