Jedan je TRIPKOVIC

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hahaahhahahahahha. Necu nista da pisem, cekam samo da vidim Srlovu prvu reakciju,pa cu i ja da pocnem onda:)

Ja razumem da ovde ima ljudi koji napisu poneku glupiost,pa verovatno se i meni desi...Ali ovo je stvarno smesno,tuzno,tragikomicno i nadasve - nerealno! Covece,pa gledamo li mi isti sport? Tripko nije los,daleko od toga,ali nije ekstra klasa,ovo je njegov limit.

Koj' bre Tripkovic?Onaj sto uzme loptu na kraju meca pa promasi kontejner?Ili onaj kom u poslednjem napadu zveknu bananu jer se usro? Pazi,sve,sve,pa da si rekao Misanovic mozda bih i razmislio,ali Uros Tripkovic...

Salu na stranu,Misanovic je takodje dobar za neko obdaniste da zabavlja decu,nije bas za basket-bar ne neki ozbiljan.

A ono,Partizan nije veliki evropski klub?Pa sta treba,da ode u Cibonu i da kaze da je u ekstra klubu?Sta fali Partizanu,sem par miliona i jos dva Amera?Nista....
 
Kad se setim da je pre koju godinu navodno Panatenaikos nudio milion ipo za tada josh perspektivnog Tripka....da su bili pametni i uzeli pare danas bi prichali o josh jednom talentu koji je upropastilo to shto je premlad otishao napolje....ne bi znali,ne bi verovali...
 
Malo pretrujemo niti je Misanovic za obdaniste niti Tripko promasi kontejner na kraju ali da je ekstra-nije.Bar ove sezone mada smatram da moze postati solidan prvoligaski igrac tipa Bogavac ali tesko da je za neke vece domete
 
Kad se setim da je pre koju godinu navodno Panatenaikos nudio milion ipo za tada josh perspektivnog Tripka....da su bili pametni i uzeli pare danas bi prichali o josh jednom talentu koji je upropastilo to shto je premlad otishao napolje....ne bi znali,ne bi verovali...


Nije navodno,nego sigurno su hteli da uzmu Tripkovica...Neces da mi verujes,ali ja sam bas pre neki dan razmisljao o toj situaciji,tada bi svi sigurno govorili nesto tipa da je ostao u Partizanu jos koju sezonu izrastao bi u vrhunskog igraca,ovako je jos jedan u nizu mladih koji su rano otisli i upropastili se...
 
E sad,da vas obavestim da me ovaj glupi klinac koji je postavio ovu temu fino izvredjao u privatnoj poruci.

Mislim da bi neki moderator mogao i da reaguje kad neko napaljeno dete pocne da izigrava velikog basket strucnjaka.

To sto nije video dalje od svog sela,to je samo i iskljucivo njegov problem.Znate,ko god misli da postavi neku temu,mora da ima i argumente da brani to sto tvrdi.Najlakse je kad te nego argumentovano napadne da ga izvredjas jer nemas sta drugo u odbranu da kazes.
 
ccc, ta danasnja deca, nije to moglo tako u moje vreme, postovali su se stariji i gledala Kozara u bioskopu
a sto se tice Tripka on moze da bude neko drugo resenje na beku, da zameni prvog beka, sutne koji put na kos, napravi neku pametnu licnu, da bude covek zadatka
 
Ooooooooooo decak postaje bas opasan? Lepo je to,a kladim se da bi ko pizdetina se sakrio u neku rupu kad bi ovaj Forum radili uzivo.I onda bi shvatio koliko si glup za ovaj sport.

Namerno dajem odgovore na njegove poruke koje mi privatno salje.

NADAM SE DA CE SE NACI NEKI MODERATOR KOJI CE DANAS ILI SUTRA DA OTERA ***** SA FORUMA !!!!!
 
Jao Srle,sta ti je,ne mogu da verujem da nasedas...Vidis da je to neki napaljeni klinac koji jos ne zna da obrise sline,a ti obracas paznju,jos se i nerviras...Vidis da je 94 godiste,taj valjda ide u cetvrti razred osnovne...
 
Srle koliko god mrzeo Tripka ne mozes osporiti njegov potencijal. Pazi na tu rec POTENCIJAL. OK on ne igra dobro vec godinu dana a jel se secas kada je sa 18 davao po 30 poena (za vreme kada je milojevic igrao u Partizanu). Jednostavno njemu treba prostora. Kada se o njemu pricalo kao velikom potencijalu Dule mu je davao po 35 min. i on je vracao to na najbolji nacin. Sada je izgubio i poverenje i samopouzdanje ali neko treba njega da pokrene. Ovo sto je autor ove teme reko je u ovom trenutku nebuloza ali sve moze za cas da se okrene.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top