Jebežljivost

Kad ste najjebežljiviji

  • Ujutru

  • Posle menge

  • Kad ovuliram

  • Pred počinak kad se spakujem u postelju

  • Uvek

  • Nikad


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Nema pravila, kad je pored ta na koju se lozim, svejedno je da li je jutro, vece, ulica ili krevet... :rumenko:

Šta mislite, od čega to zavisi?
Zavisi od mnogo cega, neko se psihicki istrosi oko gluposti, pa mu nije do seksa, nekoga nervira komsijski pas, ima ljudi kojima smeta svaka sitnica, nekome bas nista ne smeta.
Ima ih koji i da hoce ne mogu, ali to je vec stvar fukcionalnosti, ne zelje.
 
Nema pravila, kad je pored ta na koju se lozim, svejedno je da li je jutro, vece, ulica ili krevet... :rumenko:


Zavisi od mnogo cega, neko se psihicki istrosi oko gluposti, pa mu nije do seksa, nekoga nervira komsijski pas, ima ljudi kojima smeta svaka sitnica, nekome bas nista ne smeta.
Ima ih koji i da hoce ne mogu, ali to je vec stvar fukcionalnosti, ne zelje.
Da, jednostavnije je to kod muskaraca.
 
Uglavnom noću, tad mi najviše odgovara. Volim tu atmosferu, ne volim jutra, podneva. Predvečerje je isto fino. A i nisam više napaljen kao do pre par godina, ili posebno kao mlad kad sam bio dosta nasrtljiv čim pridobijem nečije poverenje i osetim da može, pa krenem da se 'otvaram' i pričam o sebi, pogotovu ako precizno vidim ili načujem da je neko/neka teška budala i da sve prolazi i da jedva čeka ili se prirodno fascinira tim temama.

Mada zavisi i od osobe, baš se vraćam na taj period, imao drugaricu kojoj sam se neprestano poveravao pa krenuli i o tome postepeno, pa joj pokazivao šta radim samom sebi kad sam sam, pa strah da te gadosti i vrlo škakljive 'oblasti' ne podeli sa drugima i ne sjebe me, anksioznost da se možda nisam prevario u proceni kad sam najzad krenuo da opipavam teren. Sve su to faktori koji utiču na ovo iz naslova teme, period, sa kim si u priči, da li ćeš proći, da li je ta osoba niskih inhibicija, atmosfera, kontekst, pa i godine. A zavisi i od kriterijuma, danas su mi prilično visoki dok sam do pre par godina stalno imao padove (dok sam imao društva, kad sam se osamio i propao socijalno krenuo sam više da mislim i da generalno probirljivije gledam na ljude). A kad su ti niski standardi onda sve prolazi, sam jedva čekaš i tražiš pa gde prodješ, boli te patka.

Evo jedne dobre stare kič pesmice da bude himna temi :D

 
Период не утиче на мене, само расположење.
Некада може сексом да ме пробуди. Волим и оне лење дане, када се развлачимо између редова филма и секса. Волим и пред спавање.
Једино не волим пуног стомака.
Никада ми неће бити јасно оно вечера па секс. Код мене је обрнуто.
 
Pre menge, zašto nema ta opcija... Plus ovulacija, a tada i zračim, plus ujutru. Zašto ne može više opcija?

U PMS-u sam najviše slala poruka: kako si, šta radiš etc.
 
Poslednja izmena:

Back
Top