Javno kupatilo

ovo ti je info iz prosle godine..Da li je uradjeno i zavrseno ne znam , raspitaj se

"Tačno 15 godina je prošlo od zatvaranja poslednjeg javnog parnog kupatila u Beogradu smeštenog u blizini Skadarlije, u Ulici cara Dušana 45. Ovaj impozantni objekat, koji je deceniju i po zapušten i prazan, konačno će biti kompletno rekonstruisan i to uz pomoć - Turske."

https://www.blic.rs/vesti/beograd/k...-na-dorcolu-ponovo-dobiti-javno-parno/kf0qtc2
 
Pozdrav svim dobrim ljudima.
Otvorio sam ovo temu, jer mi je potrebno mesto gde se mogu istusirati toplom vodom. Zna li neko da li jos uvek postoji OTVORENO javno kupatilo da se moze koristiti?
Ne znam odakle si,ali ako si blizu grada,probaj u nekom prihvatilistu,mislim da ce te pustiti da se istusiras.I ne znam koliko ti je godina,ako nisi stariji mogao bi se uclaniti u neki klub,gde imaju stoni tenei i tu bi imao treninge i redovno tusiranje.
 
Vucic je iskoristio pare turaka da se to renovira u neke druge svrhe. Potrebno mi je mesto gde se mogu istusirati bar dva puta dnevno, a treninge sigurno ne bih imao svaki dan, nije da mi nije prolazila ta idena kroz glavu.. 25 mi je godina, nisam bas ni mlad ni mator sto bi se reklo.
 
Vucic je iskoristio pare turaka da se to renovira u neke druge svrhe. Potrebno mi je mesto gde se mogu istusirati bar dva puta dnevno, a treninge sigurno ne bih imao svaki dan, nije da mi nije prolazila ta idena kroz glavu.. 25 mi je godina, nisam bas ni mlad ni mator sto bi se reklo.
Kakvi mator,tek pocinje zivot.Dal' imas blizu neko svratiste za beskucnike,tu bi nar mogao jednom dnevno da se istusiras.Opet bolje ista nego nista.
 
Vucic je iskoristio pare turaka da se to renovira u neke druge svrhe. Potrebno mi je mesto gde se mogu istusirati bar dva puta dnevno, a treninge sigurno ne bih imao svaki dan, nije da mi nije prolazila ta idena kroz glavu.. 25 mi je godina, nisam bas ni mlad ni mator sto bi se reklo.
ne moras da imas treninge svaki dan, samo kartu koja ti omogucava da mozes da udjes u prostor u cijem sklopu su i tusevi onda kada tebi odgovara
imas varijantu sa teretanama isto
pogledaj koje su ti najblize, pozovi, pitaj kolika je mesecna cena za neograniceni broj dolazaka i svoj problem mozes da resis sa 2500din
 

Back
Top