JAT postaje Balkan express :D

Novo ime za JAT treba da bude???

  • Srpski Avio Prevoznik - SAP

  • White Eagles

  • Air Serbia

  • Balkan Express


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

lima

Aktivan član
Poruka
1.626
http://www.rtv.rs/sr_lat/ekonomija/...utm_campaign=Feed:+RtvPrivreda+(RTV+Ekonomija)

Tako se to radi u Srbiji... napraviš nenormalne gubitke i onda samo proglsiš stečaj u tom preduzeću i osnuješ isto takvo samo mu promeniš ime... tako će i JAT preko noći postati sasvim nova kompanija verovatno pod imenom AIR SERBIA... Najavio Mrka to još pre pola godine...

ako je bar nešto pozitivno u svemu ovome je to što ćemo imati jedno manje preduzeće koje u svom nazivu ima J tj. jugoslovenski aero-transport...

Mada bilo bi cool kada bi novoj kompaniji dali neko originalnije ime... glupo je više ovo klasično air, airways, airlines itd... Možda je BOA - Beli Orao Aerotransport ili SEA - Serbian Eagles Airways ili SABO - srpski aerotransport - Beli Orao ili Air White Eagles - AWE ... itd. ali ne bi me čudilo da opet bude nešto što nema veze sa Srbijom. tipa Balkan Express :D ili Balkan Air... Ako mi ukradu ovu ideju, tužiću ih.. :))))))))
 
Poslednja izmena:
http://www.rtv.rs/sr_lat/ekonomija/...utm_campaign=Feed:+RtvPrivreda+(RTV+Ekonomija)

Tako se to radi u Srbiji... napraviš nenormalne gubitke i onda samo proglsiš stečaj u tom preduzeću i osnuješ isto takvo samo mu promeniš ime... tako će i JAT preko noći postati sasvim nova kompanija verovatno pod imenom AIR SERBIA... Najavio Mrka to još pre pola godine...

ako je bar nešto pozitivno u svemu ovome je to što ćemo imati jedno manje preduzeće koje u svom nazivu ima J tj. jugoslovenski aero-transport...

Mada bilo bi cool kada bi novoj kompaniji dali neko originalnije ima... glupo je više ovo klasično air, airways, airlines itd... Možda je BOA - Beli Orao Aerotransport ili SEA - Serbian Eagles Airways ili SABO - srpski aerotransport - Beli Orao ili Air White Eagles - AWE ... itd. ali ne bi me čudolo da opet bude nešto što neme veze sa Srbijom. tipa Balkan Express :D ili Balkan Air... Ako mi ukradu ovu ideju, tužiću ih.. :))))))))
Пре 2. св. рата се звао АЕРОПУТ.
 
Глупости.
Демокрацијски београд је центар југославенства.Даклем,мора остати југославенски.
Евентуално,ПЈАТ(просрпско југославенски).И другови сити и граџани на броју.
 

Back
Top