Jarac-ovan-skorpija

  • Začetnik teme zena-zmaj
  • Datum pokretanja
Anabella:
zena-zmaj:
Ima li neko nesto reci na ovu temu?Mene samo zanima zasto momci beze od mene...a ja lepa ki slika :lol:

Pa recimo samouverena zena plasi muskarce...pokusaj da se ponasas kao neko nevinasce pa ces videti kako ce te obletati;-)

neka javi kad uspije s ovom kombinacijom ispasti - nevinasce :)

pretpostavljam, znaci: sunce u jarcu, podznak ovan, mjesec u skorpionu

jarac - stabilan, povuce, u svom svijetu, konstruktivan, hladan, cvrst...

ovan - ratnicki nastrojen, borac, intenzivan, strastven, prodoran, sve sto ga zanima je ostvarenje sebe

mjesec u skorpionu je kompleksna figura velike emotivne dramaticnosti koja krajnosti ima s jedne strane u iscjeliteljstvu drugih, a s druge u emotivnoj nasilnosti, prenaglasenosti sexualnih tema, pokusaja stapanja i manipulacije (tudjim) osjecajima radi vlastite zavisnosti od drugih (povuceno iz odnosa s majkom)

to onako, najgeneralnije, naravno...

odavde nevinasce? vrlo, vrlo tesko :)

pokazivati dobronamjernost u svojoj snazi mi zvuci kao jaci adut. dapace, adut kojem tesko ko moze odoljeti...

sretno! :wink:
 
dee:
Anabella:
zena-zmaj:
Ima li neko nesto reci na ovu temu?Mene samo zanima zasto momci beze od mene...a ja lepa ki slika :lol:

Pa recimo samouverena zena plasi muskarce...pokusaj da se ponasas kao neko nevinasce pa ces videti kako ce te obletati;-)

neka javi kad uspije s ovom kombinacijom ispasti - nevinasce :)

pretpostavljam, znaci: sunce u jarcu, podznak ovan, mjesec u skorpionu

jarac - stabilan, povuce, u svom svijetu, konstruktivan, hladan, cvrst...

ovan - ratnicki nastrojen, borac, intenzivan, strastven, prodoran, sve sto ga zanima je ostvarenje sebe

mjesec u skorpionu je kompleksna figura velike emotivne dramaticnosti koja krajnosti ima s jedne strane u iscjeliteljstvu drugih, a s druge u emotivnoj nasilnosti, prenaglasenosti sexualnih tema, pokusaja stapanja i manipulacije (tudjim) osjecajima radi vlastite zavisnosti od drugih (povuceno iz odnosa s majkom)

to onako, najgeneralnije, naravno...

odavde nevinasce? vrlo, vrlo tesko :)

pokazivati dobronamjernost u svojoj snazi mi zvuci kao jaci adut. dapace, adut kojem tesko ko moze odoljeti...

sretno! :wink:
Dee,bravo....jeste bilo ukratko ali sam jako zadovoljna jer je vecina stvari takva...samo je najgore kad nastane zbrka svih tih znakova :cry: .Super je kad preovladava samo jedan od tih ali najgore je kada ti se u glavi sve pomesa. :roll:
 
Guardian:
zena-zmaj:
Ima li neko nesto reci na ovu temu?Mene samo zanima zasto momci beze od mene...a ja lepa ki slika :lol:

Verujem ti.Ali there is allways more than meets the eye! Kakva si u dusi? Nama muskarcima je to najbitnije!
Eh....dusu ne mogu imati meksu,rasplacem se za svaku sitnicu i volela bih da mogu svima da pomognem,pogotovo deci jer su oni jedini neiskvareni...
Ovo pitanje,naravno,moze biti i dvosmisleno....za sad ovoliko
 

Back
Top