james blunt

Koliko znam,on je rekao da je bio na Kosovu,i da ga je mnogo pogodila patnja Srba,pa im je zato posvetio pesmu.Uostalom,to je jedna pesma.Zaista ima lepe textove,ali sam u poslednje vreme prestala da ga gotivim...Jedino mi se ta `No bravery` mnogo svidja...
 
Ja mislim da Blunt ima neki kvalitet, mada daleko od toga da mi je omiljeni pevač i da ga bogzna kako gotivim. Sviđaju mi se "You're beautiful" (usput, jer neko čuo parodiju "You're piriful" od Weird Al Yankovic-a?), "Wisemen", malo manje "Goodbye my lover" i "So long, Jimmy". Mojima se sviđa pesma "Cry". Inače, čuo sam da će na leto ili možda na jesen da objavi nov album.
 
James Blunt je moj prijatelj. Upoznali smo se dok je bio na Kosovu, kada sam posecivala nase trupe i nase Srbe koji zive tamo ali i Siptare. Bio je jako sramezljiv, kao i danas. Ja sam bila medju gomilom siptarske dece i on je rekao: "Liiiizo, tebe svi vole! Mozemo li da se upoznamo, ja se pomalo bavim muzikom, a znam da si ti broj jedan u muzickom svetu." Ja sam naravno pristala. Njemu se tada okacilo neko siptarsko dete na glavu i vikalo: "Soldat, tazeck, soete Nato dhe Amerika! Liza komletet standardet dhe stat international komunare po.". Sto znaci: "Vojnice, vodi nas odavde u Nato i Ameriku, samo Liza ispunjava standarde i status, medjunarodna zajednica ne". Ja sam mu skinula to dete sa glave i posle smo otisli do Srba, koji su mu rekli da ce kupiti njegov album. Tako je pocelo nase prijateljstvo, koje jos uvek traje. 8-)
 
devilgirl:
PITANJE ZA SVE:ON JE VAMA DOSADAN, JER SU TO UGLAVNOM BALADE ILI UOPSTE NE MISLITE DA IMA KVALITETAN GLAS I DA SU NJEGOVI STUHOVI BEZ IKAKVOG ZNACENJA?????
nije on meni dosadan zbog balada...gluposti...da,njegovi stihovi si krajnje patetichni...poslushaj malo bolje...pa chak i ona no bravery..zajebava se chovek..moze mu se
 
Lucky girl:
prekinite da serete oko toga kakav glas ima.........postoji gomila kvalitetnih muzicara,koji nemaju neki vokal.....James je covek sa dobrim textovima i kvalitetnom muzikom,i jeste posvetio pesmu No Bravery Kosovu,ali mi se cini (ispravite me ako gresim)da je to Albancima posveceno...Meni se njegov glas ne svidja,nije po mom ukusu,ali su mu fenomenalne pesme.....a pre nego sto o necemu unapred sudite,prvo proverite....
gde su ti dobri textovi ?
 
a hoce li neko mozda na koncert James Blunta u Beogradu? ja bih na to isla, al od mog drustva niko nece jer svi smatraju da je lik njanav, kao i vecina vas ovdje :) a meni je bas super! pa ako neko planira da ide, javite se! et, pozz...
 
a hoce li neko mozda na koncert James Blunta u Beogradu? ja bih na to isla, al od mog drustva niko nece jer svi smatraju da je lik njanjav, kao i vecina vas ovdje :) a meni je bas super! pa ako neko planira da ide, nek se javi na pp! et, pozz...
 
Tema kaze:Volite li James Blunt-a????????
A zapravo treba da glasi:Volite li Jamesa Blunta??????
______________________________________________
@tema
Cula sam samo jednu pesmu i ona je ok (Wisemen).Nista posebno.
 

Back
Top