JAJA........

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Sta mislite zene sta se krije u muskarcu kojem su jaja veca od kite, da li je to muskarac koji je mozda po difoltu verniji zeni, jer su mu i manje sanse da nesto ulovi sa strane?

Ovo je prava tema o Jajima, cisto da ne bude zabune ni kopiranja sinnketa.
 
i ti si sladak.;)

mada ni upola tako zanimljiv meni, kao ja tebi.:mrgreen:

Eto sta su vecina nasih zena. Svaka bi tipa koji trci za njom a ona da ga prca u mozak i leci komplekse iz detinjstva, jer odrastanjem sve vise shvata da nije nikakva princeza:hahaha:

Umesto da navuce tange i torba se ko prasica sa likom koji je nece odbiti.
 
Eto sta su vecina nasih zena. Svaka bi tipa koji trci za njom a ona da ga prca u mozak i leci komplekse iz detinjstva, jer odrastanjem sve vise shvata da nije nikakva princeza:hahaha:

Umesto da navuce tange i torba se ko prasica sa likom koji je nece odbiti.

ma kakvi sinnke palisha, :mrgreen:

ja sam divna prema pravom muskarcu, i ne skidam se sa takvog :mrgreen:

ja i ne mislim da sam princeza, nego normalna zena koja ne voli isprazne dzibere ;)

ovde samo zajebavam one koji takve zene ne mogu da imaju pa su izgradili oreol tzv. šatro virtuelnog bačjea.;)

to važi za tebe, ne i za ovu malu lepoticu dreaming of eternity :mazipsa::mrgreen:

on je dobar samo se malo folira.:)
 
Poslednja izmena:
ma kakvi sinnke palisha, :mrgreen:

ja sam divna prema pravom muskarcu, i ne skidam se sa takvog :mrgreen:

ja i ne mislim da sam princeza, nego normalna zena koja ne voli isprazne dzibere ;)

ovde samo zajebavam one koji takve zene ne mogu da imaju pa su izgradili oreol tzv. šatro virtuelnog bačjea.;)

to važi za tebe, ne i za ovu malu lepoticu dreaming of eternity :mazipsa::mrgreen:

on je dobar samo se malo folira.:)


Dobro se ti uzbunis kad meni pises poruke, svako malo neku prepravljas.:hahaha:
 

Back
Top