Jahanje

hvala ti to sam i sama znala,ali mi je potreban pisani dokaz.bilo bi zaista glupo da posle sedam godina jahanja to ne znam.ali od onda je proslo hmmm,27 godina....ali pamcenje me i dalje dobro sluzi.
 
hvala ti to sam i sama znala,ali mi je potreban pisani dokaz.bilo bi zaista glupo da posle sedam godina jahanja to ne znam.ali od onda je proslo hmmm,27 godina....ali pamcenje me i dalje dobro sluzi.

Probaj da nadjes neki tekst o endjuransu ili uopste o terenskom jahanju (engl. trail ride), najlogicnije bi mi bilo da tako nesto tamo pise.
 
zdravo svima. vidim da se nesto malo umrtvilo ovde na temi, ali evo da pitam, mozda neko vidi: je l moze neko da mi da koju informaciju vise o tom kk singidunum (ako znate), npr. kako funkcionisu casovi (cetiri casa i onda radis sam, ili?, sta ako si vec obucen/a?), kolika je tacno cena, kontakt telefon, koliko konja drze, itd. hvala puno unapred :)
 
kk singidunum je na beogradskom hipodromu,postoje tri varijante za skolu jahanja i sportsko rekreativno jahanje 1.mesecno 2000 uracunato je 4 termina po 45 minuta mesecno
,2.mesecno 5000 uracunato 8 termina po 45 minuta
,3. 10.000 mesecno uracunato uracunato 22 termina po 45 minuta, za telefon se obrati beogradskom hipodromu ili ako prolazis pored hipodroma pitaj portira on ce te uputiti. kk singidunum ima licencirane trenere konjickog sporta. Konji su radnoj kondiciji ima i mirnih i temperamentnih pa ako znas da jases izvoli
 
hello swima ...wec duze wreme pratim desawanja na forumu..ali nikako da se ukljucim:roll: zanima me skola jahanja , pa posle toga i da postanem clan nekog kluba ..unapredim swoje jahanje ,opredelim se za disciplinu (ja bi wolela preskakanje prepona ):D i kako swe to ide ...ako neko moze wise da mi objasni...inace sam iz Bg i razmisljala sam o kk Stremen :D hwala unapred za swe informacije .....
 
Konji su predivne zivotinje, oni poseduju sva osecanja kao i covek. Veliki sam ljubitelj, ponekad i posetioc konjskih trka. Drago mi je da postoji tema i o konjima, jel konjske trke su definitivno prva sportska manifestacija koja se odrzala u nasoj zemlji jos oko 1820god. prema informacijama koje sam nasao na Wikipediji..
 
Singidunum sam ja osnovao i jos par zaljubljenika u konje i konjicki sport svi smo zaposleni tako da od kluba ne ocekujemo da nam donese bogatstvo vec hocemo da omogucimo mladima da se bave konjickim sportom, smatram da je mnogo ljudi onemoguceno da jase i zavrsi kurs jahanja zbog nenormalno naduvanih cena mi hocemo da uvedemo u konjicki sport sve one koji to vole i zele ali im ne dozvoljavaju finansijske mogucnosti.One cene pokrivaju samo hranu i trenere.Sva grla u klubu su nasa imamo galopere,kasace, i konje za obuku kao i ponice.Glavni cilj nam je omasovljenje i popularizacija konjickog sporta.Ako zelis da se uveris pozovi Beogradski Hipodrom i trazi kontakt KK Singidunum

Hahahahahha ne verujem da si ti na krstarici...ahahah reci..inace Natalija je..:lol:
 
A ja sam inace takodje clan Singidunuma..Imam kobilu i zdrebe,radim sa decom po parkovima i trener sam (dobro,tek sam pocela,treba da polazem za licencu) A Nenad1000 je direktor naseg kluba ;)
Blejim na krstarici vec god dana i nisam primetila nikad da ima podforum za jahanje..
 
Ukoliko neko zeli da krene u skolu jahanja Pegaz u Pozeskoj 5 na Hipodromu,moj najiskreniji savet je da to nikako ne cini.Osoblje je drsko,nekulturno,apsolutno sve protivno ovom lepo sportu i plemenitim zivotinjama.Vrlo sam razocarana.Cas koji bi trebao da traje 45 minuta traje krace,kada platite ne dobijate nikakvu priznanicu,pa sve i ako platite unapred.Novac za neodradjene casove se ne vraca,kada sam isti zatrazila zbog opravdane nemogucnosti da nastavim sa casovima, dobila sam odgovor da nadjem nekoga da ih izjase umesto mene i onda da mi taj neko da novac(?!),kao da isti taj novac na ruke nije dobila osoba koja vodi casove(pri tom uplacen par meseci unapred).A nije mala suma 12000.Krajnje neprofesionalno i neposteno sa njihove strane.Zaista ko god pozeli da se upise u skolu jahanja neka u sirokom luku zaobilazi ovu.
 
Ukoliko neko zeli da krene u skolu jahanja Pegaz u Pozeskoj 5 na Hipodromu,moj najiskreniji savet je da to nikako ne cini.Osoblje je drsko,nekulturno,apsolutno sve protivno ovom lepo sportu i plemenitim zivotinjama.Vrlo sam razocarana.Cas koji bi trebao da traje 45 minuta traje krace,kada platite ne dobijate nikakvu priznanicu,pa sve i ako platite unapred.Novac za neodradjene casove se ne vraca,kada sam isti zatrazila zbog opravdane nemogucnosti da nastavim sa casovima, dobila sam odgovor da nadjem nekoga da ih izjase umesto mene i onda da mi taj neko da novac(?!),kao da isti taj novac na ruke nije dobila osoba koja vodi casove(pri tom uplacen par meseci unapred).A nije mala suma 12000.Krajnje neprofesionalno i neposteno sa njihove strane.Zaista ko god pozeli da se upise u skolu jahanja neka u sirokom luku zaobilazi ovu.

Sto se priznanice tice to ti niko nece dati...

A sve ovo sto si napisala stoji. Jos u kakvim uslovima konje drze i na sta im lice konji :roll:
 
vidim da od prosle godine niko nista nije pisao z:)

ja sam se skoro vratila sa zimovanja i tamo sam se usudila da jasem konje, i odlucila sam da se upisem u neku skolu jahanja ali ne znam u koju, ne znam ni kakve su cene, ni da li treba nesto od opreme...

ako neko zna neku skolu u blizini beograda, ili na hipodromu znacila bi mi bilo koja informacija.

gledala sam na sajtu hipodroma, ali nisam uspela da nadjem nikakve informacije o tome

:zgrudvanje:
 
sto se tice lipicanera ima 7 linija , ima i crni ali izuzetno malo
Lipicaneri su krvni konji i sa njima se nije zavitlavati , za pocetnike su zahvalniji Nonijusi izrazito pitomi i prelepi
sve je vise ljudi na svetu kojima se jedino pas i konj obraduju a bez interesa
 
sto se tice lipicanera ima 7 linija , ima i crni ali izuzetno malo
Lipicaneri su krvni konji i sa njima se nije zavitlavati , za pocetnike su zahvalniji Nonijusi izrazito pitomi i prelepi
sve je vise ljudi na svetu kojima se jedino pas i konj obraduju a bez interesa

Ima 5 osnovnih linija i ove dve nove priznate. Ja ih licno najvise volim i imam jednu kobilu trenutno.
 
vidim da od prosle godine niko nista nije pisao z:)

ja sam se skoro vratila sa zimovanja i tamo sam se usudila da jasem konje, i odlucila sam da se upisem u neku skolu jahanja ali ne znam u koju, ne znam ni kakve su cene, ni da li treba nesto od opreme...

ako neko zna neku skolu u blizini beograda, ili na hipodromu znacila bi mi bilo koja informacija.

gledala sam na sajtu hipodroma, ali nisam uspela da nadjem nikakve informacije o tome

:zgrudvanje:

Idi lepo do hipodroma imas kk Beograd i kk Singidunum.
 

Back
Top