ja volim svog covjeka !

ne da si nasao novu, o boze :roll: nego da ti se dopada neka druga, poveri joj se kao prijatelju, ali ipak joj ostavi poluotvorena vrata, znas? a mozes i malo *nijeona kao ti, ali ti si zauzeta, a ja nemam vremena za gubljenje, ali postujem to sto volis covjeka, ja volim zene sa stavom*

sigurno je da nije mislila to sto ti je rekla, samo je pitanje vremena.

Neee, to ni u ludom stanju. To je mat pozicija. Mislim može ako je poenta da njoj bude žao što joj ravana više nije dostupan.
Ako se predomisli onda će biti žena bez stava i još će biti tip koji se ne sviđa ravani.
Eto, svašta čovek nauči čitajući lektiru.
 
Prodao sam joj onu pricu da cijenim zene sa stavom i da sam nasao simpatiju koja nije kao ona ali je dobra i da me se ne mora bojati . Odgovor je bio da se ne ljuti , da mi nije mogla prije ( jucer ) odgovoriti jer je bila premorena poslom i da sam ju iznenadio i to je to ! Next step ?
 
Prodao sam joj onu pricu da cijenim zene sa stavom i da sam nasao simpatiju koja nije kao ona ali je dobra i da me se ne mora bojati . Odgovor je bio da se ne ljuti , da mi nije mogla prije ( jucer ) odgovoriti jer je bila premorena poslom i da sam ju iznenadio i to je to ! Next step ?
Pa ništa, to je to. Sad ćuti i gledaj svoja posla, traži simaptiju. Makar si ispao kul faca koja takođe ima nekoga u šteku, nisi plakao ili tako nešto. Misim i to je bolje nego da si ispao neki utučeni jadnik.

A ako te ipak ubrzo cimne, utoliko bolje. Samo nemoj odmah da nasedaš na prvi sms koji će glasiti ''ćao, kako si? pomalo mi nedostaješ.'' Verovatno će te samo testirati, da vidi dal se još pališ na nju, da li patiš, dal se foliraš. Nastavi da je kuliraš, ono kao ''ej otkud ti? ma pusti, ne znam gde mi je glava od posla, stigli mi neki šleperi robe, a moram sve da završim do sledećeg vikenda pošto hoću da iznenadim simpatiju da je vodim na ibicu''.
 
Prodao sam joj onu pricu da cijenim zene sa stavom i da sam nasao simpatiju koja nije kao ona ali je dobra i da me se ne mora bojati . Odgovor je bio da se ne ljuti , da mi nije mogla prije ( jucer ) odgovoriti jer je bila premorena poslom i da sam ju iznenadio i to je to ! Next step ?

sad cuti i cekaj

- - - - - - - - - -

pretece me Juliska :lol:

- - - - - - - - - -

kako ste namazani, evo iznenadili ste i mene
 
Jedn mi napisala da joj je zao ako mi je davala krive signale ali da ona voli svoga zarucnika sa kojin je zarucena 5 godina bez ikakve perspektive udaje narednih 10 . Jel to ono klasicno - ne je mozda , moza je da a dame nikada ne kazu da ?

kod mene je uvek i sve "mozda"
ni "da" ne znaci uvek "da", ni "ne" nije kategoricno "ne"
drugim recima-povodljiva sam i podlozna manipulacijama :rumenko:
 
Jedn mi napisala da joj je zao ako mi je davala krive signale ali da ona voli svoga zarucnika sa kojin je zarucena 5 godina bez ikakve perspektive udaje narednih 10 . Jel to ono klasicno - ne je mozda , moza je da a dame nikada ne kazu da ?

Dobro. Samo naslov teme ti je skroz gejast, kad god pogledam ovaj pdf upada u oci, prosto dobijem zelju da vam cestitam, da vam pozelim da se uzmete, dignete neki kredit, skucite se i vas dvojica srecno zivite u skladnom i dugotrajnom braku. Mislim tema "ja volim svog covjeka", i jos i znak uzvika stoji, a postavljac teme muskarac, na prvi pogled deluje stragoljubivo... :cool:
 

Back
Top