ja - STRELAC, on - BLIZANCI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bicu iskrena prema tebi.Jednom prilikom sam bila u vezi sa jednim blizancem,a i ja sam u horoskopu strelac pa ti mogu reci da mnogo ne ocekujes jer ces se mnogo razocarati,nemoj da unosis emocije posto ni on to nece raditi.Maksimalno se zezaj,ne dozvoli da ti slomi srce.Oni su opasni znaci,strasno dvolicni.Jednom sam mu verovala i mislila da horoskopski znak nije bitan,mislila sam da sve zavisi od osobe,ali ustvari po mom licnom iskustvu svaki blizanac mora biti licemeran,a strelci su strasno sentimemtalni tako da ta kombinacija nije prepoucljiva.Ne moze dugo da potraje.
 
Znas sta imam ja da ti kazem sa mog stanovista,znas i ja sam blizanac i mislim da ste pravi par po astroloskom gledistu tako da ne tumaras naokolo sa ovim tvojim pitanjima. Blizanac je sve samo veran nije to moras da prevazidjes kao da se ne desava i sta je tu je inace ovako mozes u svemu da se oslonis na njega. L&M sve zavisi od podznaka da lije i kakav je ali usustini dobar lucidan i nestvaran odnosno sto bi nas narod reko otkacen u svim pravcima i verujem da je pricalica samo takva.
E sad znas nesto sta mislimo i mi blizanci.
CAO!!!!!!!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top