Ja odlucih a vi?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

crna-lala

Zainteresovan član
Poruka
411
Gledam, citam trazim i prosto neverujem svojim ocima? Pitate se sta? Moram reci da nemam bas male godine ali sam dosta nasedao na razne price o svakojakim prevarama pogotovo na internetu! Medjutim dosadila su mi razno-razne price i odlucih da krenem pa sta bog da. A vi ukucajt ovaj link u pretrazivacu........ pogledajte pa sami odlucite sta cete sa sobom; mlatiti po raznim forumima i kukati ili ?????? vidite sami!:rtfm::ok::):super:
 
Poslednja izmena od moderatora:
hahahha ako ima takvih spremnih nek mi se jave hahaha al samo pametni hahaha

Mogo bi da nam javis dal ovo funkcionise posto si ti odlucio ;) pa ako imas zaradu da krene jos neko odavde praticu ovaj pdf
 
Poslednja izmena:
DA OVO NIJE PROVERENA STVAR, VERUJTE NEBIH MLATIO PO FORUMU JER SMATRAM DA SVI TREBA DA ZNAJU ONO STO I JA.JOS JEDNOM PROVERITE ZASTO, JEDNOSTAVNO NE KOSTA A SAMI ODLUCITE DA LI VREDI POKUSATI!!!!STO SE MENE TICE JA SAM KRENUO A VI? TO JE NA VAMA! SAMO PROCITAJTE A SAMI ODLUCITE.
 
Nemam nameru da polemisem ali daj boze da ti vec ne radis ovakav posao ili te strah da drugi ne zaradi koji evro pa samim tim stekne nezavisnost od takvih poput tebeili jednostavno tebi su bliza shvatanja ovih koji dizu galamu kao i ti> Jednostavno brate procitaj ili zaobidji a tvoji komentari me uopste ne dotici s moje strane ti spadas u grupu ;' PONUDJEN KO POCASCEN"
 
Od koga brate da krades? Pa ovde covek nemoze normalno ni da zaradi a oni sto kradu oni zive na visokoj nozi i vecito ce krasti.A ovo veruj funkcionise, sam start je povoljan a i ako me neko za ovaku sicu i za..be nije ni vazno ja sam za..ban vise puta za mnogo vise i ostadoh ziv ali nezaboravi tada me niko nista nije ni pitao a ovoga puta radim samovoljno i koliko vidim leba ima za sve a ti prevaranti su najveci oponenti ovakvih poslova jer im je prevara u dusi! eto ja toliko a vi kako hocete! BAJ_BAJ do sutra ako imam vremena da se zamlacujem sa pojedincima!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top