Izostalo zadovoljstvo/only man

PA PAZI , MENI SE LIČNO DESILO NEKOLIKO PUTA.ALI TO JE ONAJ SEX KOJI SE ODRAĐUJE, MISLIM DA ME KAPIRAŠ.TO SE UGLAVNOM DESI 2,3 PUT ILI SA CUROM SA KOJOM IMAŠ REDOVAN SEX GODINAMA, NARAVNO DA SE TRUDIŠ DA BUDE SVE OK ALI DEŠAVA SE I TO, LJUDI SMO.
 
pa naj kasnije kad te zabole ledja morash da prestanesh, ili promenish poziciju, a ako do tada nisi svrshio necesh nikada (batali). naj gore je da i devojke osete da tu neshto ne shtima, pa ni njima chitava pricha ne doprinosi mnogo. Popushi cigaru (ili shta jache) pa ispochetka. :)
 
Da, desava se, nemoj da se sekiras, sto kaze NatasaNatasa iz mnogo razloga. Kao i kod zena uostalom. Sve je stvar glave (one gornje, da budem precizan). Tezak dan, nervoza, umor itd. Mene to isto ponekad nervira, al` kad je „lepo zamolis” da ti pomogne, to moze da pomogne. Ako ni tada nece, savataj ga sam, Desanka nikad ne omanjuje:-)
 
Georgio:
Da li vam se desilo da imate odnos i da jednostavno nemožete da svršite.
Odustajete?
Zadovoljite partnerku pa odustanete?
Terate do iznemoglosti?
Da li je to normalno i moguće u 20im god.
Šta je razlog?
Meni se desiilo jedanput?

my man...znachi nije to samo kod mene...huh...sad mi je laknulo....chak sam ispred ove neshretjne dushe....ja sam skonto kako da isfoliram....haha....koja sam ljiga...
 
Kada traje tako do iznemoglosti - ti kazi da je uvek tako, pa kada ne bude - ti se vadi da ne znas sta ti je.
A kada ti traje kratko - ti joj se izviniu i kazi da je tako dobra riba i da te je tako popalila da jednostavno nisi mogao duze da izdrzis.
Uvek treba dobijati - k'o sto neko rece: "Sve je to u glavi!" - samo treba biti ubedljiv...
 
Georgio:
Da li vam se desilo da imate odnos i da jednostavno nemožete da svršite.
Odustajete?
Zadovoljite partnerku pa odustanete?
Terate do iznemoglosti?
Da li je to normalno i moguće u 20im god.
Šta je razlog?
Meni se desiilo jedanput?

Naravno da se desavalo svima (samo neko prizna a neko ne prizna!).
Nikakva frka, ne panicis, drugi put ce biti bolje.
Ovakve stvari se obicno desavaju u dugim vezama (moje iskustvo!)
 
Ma, ume da zamori, jbt... Moras u takvim slucajevima da imas kondiciju do ...
Ja tad pokusam da zauzmem pozu koja me apsolutno pali... Recimo one koje izbegavam da zauzimam, da ne bih bio prebrz...
A, ono, cice verovatno na to gledaju dvojako... prvo, sto im je "laknulo" jer bwe, nije to lako ni njima... a drugo, hm, pa nisi svrsio, jbg, ne palim te dovoljno... I sve to u isto vreme... kakofonija osecanja... :)
 
gulum:
PA PAZI , MENI SE LIČNO DESILO NEKOLIKO PUTA.ALI TO JE ONAJ SEX KOJI SE ODRAĐUJE, MISLIM DA ME KAPIRAŠ.TO SE UGLAVNOM DESI 2,3 PUT ILI SA CUROM SA KOJOM IMAŠ REDOVAN SEX GODINAMA, NARAVNO DA SE TRUDIŠ DA BUDE SVE OK ALI DEŠAVA SE I TO, LJUDI SMO.


ja bi posle tog sexa plakala
da se mom dragom digne i da ne moze da svrsi sa mnom
da me cedi celu noc
uzas jedan
ne mogu da verujem

to je tako ruzno i bolno za jednu curu
 
McMillan:
Ma, ume da zamori, jbt... Moras u takvim slucajevima da imas kondiciju do ...
Ja tad pokusam da zauzmem pozu koja me apsolutno pali... Recimo one koje izbegavam da zauzimam, da ne bih bio prebrz...
A, ono, cice verovatno na to gledaju dvojako... prvo, sto im je "laknulo" jer bwe, nije to lako ni njima... a drugo, hm, pa nisi svrsio, jbg, ne palim te dovoljno... I sve to u isto vreme... kakofonija osecanja... :)
Da, tačno, nastaje komplkovanje odnosa, jer ona počinje da se preispituje, a dešava se ustvari zbog ili opterećenja ili ne dovoljne želje za odnosom a očekuje se da se desi. Samo znam kada mi se to desilo, da mi je mozak bio polu zauzet, pa onda zauzet željom za sexom, onda me spopale neke misli, pa onda saznanje da sam daleko od kraja, pa frka, pa navala, pa pokušaj smirenja, pa navala, u međuvremenu je ona umalo i drugi put, a ja znojav i sa saznanjem da neću svršiti. Stajem, ona sa znakom ? u glavi, i osećajem krivice, jedva je ubedi da nema veze sa njom, i da je meni bilo sasvim fino, i šta je to toliko strašno jer se dešava da je ja ostavim na domak njenog orgazma(ne koristimo zaštitu), pa nikom ne pada glava i niko ne pravi paniku, dešava se. Znači, da neću da ulazim u sex kada nisam ja previše mislima zauzet.
 
Ma ja ne vidim tu toliki problem... Pa ni meni nekad nije do sexa, a ipak pocnem. I onda na pola, jbg kazem ne mogu vise...Dodjavola, ako mogu ja to da kazem, sto ne bi i on mogao. Ne, nego treba da trpi jadan, i jos da mu se ja tripujem kao "ja tebe ne palim". Da mu se to desava cesto onda bih se zapitala, a ako je to redje onda...ok :)
 
Nevenchica:
Ma ja ne vidim tu toliki problem... Pa ni meni nekad nije do sexa, a ipak pocnem. I onda na pola, jbg kazem ne mogu vise...Dodjavola, ako mogu ja to da kazem, sto ne bi i on mogao. Ne, nego treba da trpi jadan, i jos da mu se ja tripujem kao "ja tebe ne palim". Da mu se to desava cesto onda bih se zapitala, a ako je to redje onda...ok :)
Tacno, ljudi se tako glupostima opterecuju i frustriraju.
E i setih se jedne... kao meni nece da se digne 3-ci put i ona posizdela... kao pa sto nece... pa ja ti se ne svidjam... pa se sva rastuzila nesto.... :lol: I nisam ni uspeo da je urazumim koliko je bila odlepila.... Opteretila se sa velikim problemom... :lol:
Ljudi opustite se....
 

Back
Top