Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Evo kod mene u gradu totalni kolaps, pucaju cevi od vode non stop, na mocvaru su napravili naprednjaci.Totalni raspad svega što su naprednjaci radili. Da odlomiš karter, gume i trap auto za otpad.
pa kad je Srbija godinu dana u blokadi niko ne moze da obavlja svoje poslove................Jel vas gazda iz Londona racunao bas na ovakvu reakciju "gradjana" povodom posledica od blokada ?Nama je ulica sva u krpežu od popravki. Bukvakno je cela instalacija sastavljena od adaptera za popravku jedan se nastavlja na drugi.
Tako je već 20 godina unazad ti stvarno misliš da je narod lud?pa kad je Srbija godinu dana u blokadi niko ne moze da obavlja svoje poslove................Jel vas gazda iz Londona racunao bas na ovakvu reakciju "gradjana" povodom posledica od blokada ?
" blokaderi ce unistiti Srbiju a potom ce isti ti blokaderi ,za to unistenje, optuziti Vucica".
Inteligencija blokaderskih stratega ravna nuli.
sta.............svaki dan lete cesljevi po putevima Srbije ?Tako je već 20 godina unazad ti stvarno misliš da je narod lud?
Првобитна конструкција моста:Totalni raspad svega što su naprednjaci radili. Da odlomiš karter, gume i trap auto za otpad.