Izduvni ventil...

Čičak, sve od nabrojanog korsitim, zavisno šta mi u kom momentu odgovara...je rni ono što najviše voliš raditi u nekom momentu prosto NIJE TO što ti treba

Najčešće je to neka dobra .živa, brza pesma, puna energije...nabijem slušalice i pojačam do daske

nekad i skačem uz tu muziku (bar po kupatilu ako je puna kuća)

bez smejanja, please:rumenko:
 
Čičak, sve od nabrojanog korsitim, zavisno šta mi u kom momentu odgovara...je rni ono što najviše voliš raditi u nekom momentu prosto NIJE TO što ti treba

Najčešće je to neka dobra .živa, brza pesma, puna energije...nabijem slušalice i pojačam do daske

nekad i skačem uz tu muziku (bar po kupatilu ako je puna kuća)

bez smejanja, please:rumenko:

Ja to radim stalno. Jel sviraš vazdušnu gitaru, bas ili bubnjeve? :lol:
 
Zivot je lep, ljubav, porodica, prijatelji, izlasci...
Ima malo i one druge strane medalje... Ali se trudimo biti pozitivni optimisticni jel...
Medjutim, svakom od nas dodje period kad se umorimo... Od posla, ljubavi, mame, tate, dece, prijatelja, muza, momka, godisnjeg doba itd...

Kada vas uhvati taj osecaj sta radite?
Koji je vas izduvni ventil?

Kupovina, menjanje boje kose, putovanje, trcanje, vezbanje, sex, knjiga, posao...?
Sta je ono sto vas restartuje?

Da li imate izduvni ventil koji koristite redovno i cesto? I imate osecaj da cete puci ako ga preskocite...
Ili ste jaki i nemate potrebu za bilo kakvim ugadjanjem sebi?

:)

da ne bismo dolazili u ovakve situacije..uvek moramo da imamo neko svoje vreme.vreme koje posvecujemo samo sebi i trosimo ga na nacin koji zelimo i koji nam u datom trenutku prija..bilo da je to odlazak u pozoriste sa prijateljicom, na kafu sa drugaricama, u setnju sa psom ili bez, na fitnes, na kraci put od dan ili dva, casovi slikanja, vajanja, plivanja ili casovi jahanja na hipodromu kod regine :lol:
 
Poslednja izmena:
Spoznaces mnoge stvari o zivotu, videćeš muza kako se menja, ti ces se promeniti, mnogo ces progutati...i to se ne moze spreciti ni zaustaviti
Nije stvar u promenama, one su neminovne...
Vec u stavu sa kojim se prolaze sve te promene?
Kako otupeti na emocije ? Ima li smisla ? Izvesno je da sve prolazi i da je jedini pravi nacin ne misliti, ne brinuti, ne ne nervirati se... Ali kako ?
Kako biti neosetljiv na lose a uzivati u svemu onome sto je dobro?
zapravo to da samo obuce jaknu i izadje napolje najbolje pomaze kad si pred pucanje
Izasla bih ja... Ali na neke dve godine cini mi se... :lol:
nije tacno da ne moze.to je zivot

Upravo to.
Mala deca, muz/zena, posao... Sve to u nekom periodu nosi svakodnevni stres...
I kako vreme odmice covek uvidi da se to samo slaze i nakuplja...
I da to treba brisati, kao slike iz telefona... Npr...
Sve zahteva odrzavanje zar ne?
Pa tako i psihicko zdravlje
 
Nije stvar u promenama, one su neminovne...
Vec u stavu sa kojim se prolaze sve te promene?
Kako otupeti na emocije ? Ima li smisla ? Izvesno je da sve prolazi i da je jedini pravi nacin ne misliti, ne brinuti, ne ne nervirati se... Ali kako ?
Kako biti neosetljiv na lose a uzivati u svemu onome sto je dobro?

Izasla bih ja... Ali na neke dve godine cini mi se... :lol:


Upravo to.
Mala deca, muz/zena, posao... Sve to u nekom periodu nosi svakodnevni stres...
I kako vreme odmice covek uvidi da se to samo slaze i nakuplja...
I da to treba brisati, kao slike iz telefona... Npr...
Sve zahteva odrzavanje zar ne?
Pa tako i psihicko zdravlje

Stres je izmislila farmaceutska industrija kao glavnu mirodjiju svim bolestima. A zapravo zbog toga sto namerno proizvode 33% uspesne lekove. Zamisli da se izlečis, pa ko bi kupovao i trošio na lekove, ode lova.
 
Stres je izmislila farmaceutska industrija kao glavnu mirodjiju svim bolestima. A zapravo zbog toga sto namerno proizvode 33% uspesne lekove. Zamisli da se izlečis, pa ko bi kupovao i trošio na lekove, ode lova.

Iz licnog iskustva ne bih podrzala tu tvoju tezu.
Znam sta sam prezivljavala i kako sam reagovala na stres, odlozeno ali sam reagovala.
 
al mi je to romantično, tipa nadrkaju me na poslu, sednem u auto, vijori mi se kosa, otpevam pesmu, stignem kući-preporođena :rotf:
pa to ni kabrio, niti leto u kombinejšn sa kabriom ne mogu da odrade.

- - - - - - - - - -

blago ovim ženama, ne pljuckaju dlake, ne plaču..
samo otepevaju npr
i nema kraja sreći oleee!!!
 

Back
Top