IZBORI U SRBIJI 21. JUNA

ГЛАСАЊЕ ИЛИ БОЈКОТ?

  • АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ – ЗА НАШУ ДЕЦУ

    glasova: 21 14,7%
  • ИВИЦА ДАЧИЋ – „СПС, Јединствена Србија (ЈС) – Драган Марковић Палма“

    glasova: 2 1,4%
  • АЛЕКСАНДАР ШАПИЋ – ПОБЕДА ЗА СРБИЈУ

    glasova: 4 2,8%
  • СЕРГЕЈ ТРИФУНОВИЋ – ПОКРЕТ СЛОБОДНИХ ГРАЂАНА

    glasova: 1 0,7%
  • Др ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ – СРПСКА РАДИКАЛНА СТРАНКА

    glasova: 5 3,5%
  • МЕТЛА 2020

    glasova: 12 8,4%
  • СУВЕРЕНИСТИ

    glasova: 16 11,2%
  • УДС, ПОКС, Стамат., Завет., Народни блок, 1од5мил, Нек маске падну, Коал. за мир, Левијатан, мањине

    glasova: 10 7,0%
  • БОЈКОТ

    glasova: 72 50,3%

  • Ukupno glasova
    143
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
A evo i prvog uspeha novoizabrane vlasti.

EU BLOKIRALA PREGOVORE "U Srbiji nema vladavine prava i borbe protiv kriminala"
Samo dan nakon što je Aleksandar Vučić poručio iz Brisela da će Srbija do 2026. godine postati član Evropske unije, nekoliko članica EU je blokiralo integracije naše zemlje zbog niskog nivoa vladavine prava. Bivša predsednica Vrhovnog suda Vida Petrović Škero i spoljno-politički komentator Boško Jakšić ocenili su da je ta odluka očekivana jer su vlasti u Srbiji više puta upozoravane da su vladavina prava i sloboda medija na veoma niskom nivou, i da nema borbe protiv kriminala i velike korupcije.

Pozivajući se na diplomatske izvore, RTS je javio da Holandija, Belgija, Danska, Švedska, Finska, Nemačka i Bugarska nisu dale zeleno svetlo za otvaranje Poglavlja 2, pozivajući se na nedostatke i kašnjenja u reformama vladavine prava, i na nedavni izveštaj Evropske komisije o ovoj oblasti.
 
Ok sad je i POKS neprijatelj Sase Radulovica.

Dakle Sasa bukvalno nema NIJEDNU STRANKU s kojom bi saradjivao.

Ne znam da li se zamerio i Vojvodjanskim Madjarima, eventualno je jos u dobrim odnosima sa Antivakcinasima, Milom Aleckovic, Autohtonistima i drugim jutjuberima.

Radule svaki dan kreira po jednog novog neprijatelja.

Ne znam zašto kažeš 'sad'; od dana kada su raspisani izbori Radule vrlo jasno govori o lažnoj opoziciji tj. tzv. Vucicevim kombi-strankama; POKS, Zavetnici, Srpska desnica.

Bili su neprijatelji DJB, od početka, te to i ostali.
 
Poslednja izmena:

Ne bih se ja smejao. Šešelj je zmaj; zadavali su noćnu moru Belom, Zavetnicima, Misi Vacicu,...

Možda neće na kraju uspeti ništa sa namerom, ali itekako mogu da značajno zagorcaju život POKS-u.

Radikali su ubedljivo najveći smaraci političke scene. Znam ljude koji su se doslovno povukli iz politike jer nisu mogli da podnesu njihovo smaranje (i ni iz jednog drugog razloga).
 
Ne bih se ja smejao. Šešelj je zmaj; zadavali su noćnu moru Belom, Zavetnicima, Misi Vacicu,...

Možda neće na kraju uspeti ništa sa namerom, ali itekako mogu da značajno zagorcaju život POKS-u.

Radikali su ubedljivo najveći smaraci političke scene. Znam ljude koji su se doslovno povukli iz politike jer nisu mogli da podnesu njihovo smaranje (i ni iz jednog drugog razloga).
Ne znam zasto sam se tako ludacki smejala pa ne znam sta repliciras.
 
U nastavku Ceda ispada nekakav duhovni otac AV.....

Njih dvojica su jedan drugom otac ili očevi, kako god.

Decenijama se svrha njihovog postojanja svodila na to da lažiraju stvarnost, agesivno se uz podršku medija namećući i tvrdeći da spasavaju Srbiju jedan od drugog.

U stvarnosti bi nam mnogo bolje išlo da nikada nismo saznali ni za jednog niti za drugog.
 
Njih dvojica su jedan drugom otac ili očevi, kako god.

Decenijama se svrha njihovog postojanja svodila na to da lažiraju stvarnost, agesivno se uz podršku medija namećući i tvrdeći da spasavaju Srbiju jedan od drugog.

U stvarnosti bi nam mnogo bolje išlo da nikada nismo saznali ni za jednog niti za drugog.
.
rmLyiMd.jpg

.
 
.
Видим да су поништили неколико места на НБГ, како ту сада Шапић стоји?

Или је већ уговорио министарско место, па ће одатле да бије као опозиција по власти?

Можда и ступи у штрајк глађу...

.
Koliko sam upoznat zaostrili su odnose SNS I Spas na NBGD, Ne znam sta dogovara rukovodstvo stranaka ali ono aktivsti se pljuju ali bukvalno, Ponistena su mesta gde je Sapic izgubio za 20~40 mesta . I tu ce biti borba, Jer je razlika samo 53 glasa za SNS bila sto je nista. Jedna sitnica ,bukvalno desetak glasova ce odluciti, SNS ce izaci isto kao i pre a Sapic? Ako mu pomognu bojkotasi dobija . Inace njegovi aktivisti su sve sportisti .mladi .SNS onako mesovito dosta starijih na Nbgd ovo im je najbolji rezultat na NBGD koji je specificna opstina u smislu da je najveca koncentracija Jugoslovena,nacionalnih manjina .nesto urbanije stanovnistvo gradjanske orijentacije.
Realno nije toliko ni vazno ko pobedi jer imas i SPS kao rezervnu varijantu ali je ocigledno da ima neku psiholosku vaznost kada toliko grizu i jedni i drugi.
 
Ovakve stvari mene nerviraju, dodje supak, radi supacki, dobije rezultat supacki, i na kraju prizna da je supak i narod onda sve to oceni, covek je borac, trudio se, iskren je , legenda, bas je pravi....
I opet gubljenje vremena i sledeci put na supacke metode..tj nije tacno ovo sto sam rekao, nisu to supacke, nego to je sposobnost tog jednog coveka, nema veze sa nekom zloupotrebom, (cak i da ima ne interesuje nas u ovom slucaju, posto nije ni dokazano ni toliko ocigledno)

To je isto kao kad dodje covek iz komsiluka i kaze , ja bre znam da namestam plocice u kupatilu, nista komplikovano , sto i jeste tacno uz dodatak od 10 velikih saveta i iskustva u vezi tih saveta...
Ali posto fali to znanje, onda odradi onako kao sto bi dete sa bojicama i dobije se rezultat ko iz 1945 , kada je to moralo da bude tako...
I onda prizna, jaoj pa nije bas pod konac ali dobro je, nece kvasiti zid (sto je zasluga plocica a ne majstora a i pitanje da li oce ili nece).
 
Koliko sam upoznat zaostrili su odnose SNS I Spas na NBGD, Ne znam sta dogovara rukovodstvo stranaka ali ono aktivsti se pljuju ali bukvalno, Ponistena su mesta gde je Sapic izgubio za 20~40 mesta . I tu ce biti borba, Jer je razlika samo 53 glasa za SNS bila sto je nista. Jedna sitnica ,bukvalno desetak glasova ce odluciti, SNS ce izaci isto kao i pre a Sapic? Ako mu pomognu bojkotasi dobija . Inace njegovi aktivisti su sve sportisti .mladi .SNS onako mesovito dosta starijih na Nbgd ovo im je najbolji rezultat na NBGD koji je specificna opstina u smislu da je najveca koncentracija Jugoslovena,nacionalnih manjina .nesto urbanije stanovnistvo gradjanske orijentacije.
Realno nije toliko ni vazno ko pobedi jer imas i SPS kao rezervnu varijantu ali je ocigledno da ima neku psiholosku vaznost kada toliko grizu i jedni i drugi.
То се зове алавост и болест, батице...
Тренутно СНС има све градове осим Шапца...
од варошица Свилајнац и чини ми се Чајетина...
а об БДД општина само НБГ нема...али у коорцу, јер ту је СПС...
Алавост, жеља СадамХусеинизирања целе Србије...
Или Рустембегказахстанисања или како се зваше она будала...у неком Туркменистану...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top