ИЗБОРИ 2014.

Za koga biste glasali na izborima?

  • СНС

    glasova: 33 12,8%
  • СПС

    glasova: 9 3,5%
  • ДС

    glasova: 11 4,3%
  • ДСС

    glasova: 40 15,5%
  • ЛДП

    glasova: 20 7,8%
  • СРС

    glasova: 28 10,9%
  • ДВЕРИ

    glasova: 58 22,5%
  • Коалиција опција 4, 6,7

    glasova: 8 3,1%
  • УРС

    glasova: 1 0,4%
  • СДПС

    glasova: 2 0,8%
  • Бели листићи

    glasova: 36 14,0%
  • Комунистичка партија

    glasova: 12 4,7%

  • Ukupno glasova
    258
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam inace bio protiv izbora na republici. U sustini, nemaju previse smisla. Onaj ko tvrdi je da to zbog promene ustava je idiot, jer se Ustav mogao menjati i u ovom savizu bez problema.

Ali dobro, valjda ce ovi izbori posluziti da troglavu azdaju koja je unistila Srbiju u poslednjih 20 godina (SPS, DS, DSS) gurnu u istoriju.
 
На мартовским републичким изборима, Демократска странка који предводи социјал-демократа друг Ђилас, биће једина странка која је левичарска - не рачунајући групу за коју у јавности постоје сумње да се ради о гангстерима који се лажно представљају као социјалисти. Такође, ДС је, поред СРС, једина странка за коју можемо бити 100% сигурни да неће ући у пост-изборну коалицију са Александром Вучићем и СНС + сателити. По мом мишљењу на републичким изборима Демократска странка ће освојити 18 - 20 %, док на изборима за град Београд мислим да ће ДС освојити 25% гласова. Шта ви мислите?



Из разлога што Комунистичка партија на ове изборе на жалост неће изаћи, мој глас иде другу Ђиласу и ДС.

Ето, ја се слажем са комуњаром. :eek:

Можда не баш 18-20 % и 25 % али ће сигурно добити више него што им се прогнозира. Можда и толико.

Такође, слажем се да је друг Ђидо једини од препознатљивих политичара који неће у коалицију са вуЋком. Не зато што они не желе коалицију, већ зато што је пало много тешких речи па сад нема назад.

Са вуЋком сигурно неће ни СРС ни Двери али је питање хоће ли прећи целзијус. Лично, волео бих да целзијус пређе свако ко је против вуЋка, па чак и Бошкић, латентни гејчић.

Такође, сматрам да ће изненађење избора бити радуловићева листа и да ће и он прећи 5 % а и он сигурно не иде са вуЋком у дил.

У дил са вуЋком иду СПС-ПУПС-ЈС, Ћеда и БоТа. Зато је најбитније на овим изборима да целзијус не пређу БоТа и Ћеда.

Ако БоТа и Ћеда не пређу целзијус то ће бити вуЋков пораз. Јер је једна ситуација ако вуЋко има 3 потенцијална партнера и ако има 1 могућег партнера (склоног уценама). Ако одржава изборе, само да би заменио пар места у Влади, то је вуЋков изборни пораз.

Такође, вуЋков пораз ће бити и ако освоји далеко мање гласова него што се очекује. Дакле, сви очекују 41-43 % (најоптимстичнији ботови очекују и 45 %). Пад СНС-а на испод 35 % ће бити пораз СНС-а.

Наравно, неспорно је да ће СНС бити победник на изборима у смислу највећег броја гласова и у смислу да ће вуЋку бити понуђен мандат за састав Владе али победа или пораз могу да се посматрају у односу на очекивања. Резултат и позиција слабији од очекивања су пораз а победа је већи резултат од очекиваног. Нпр. за Звери би победа била прелазак цензуса и то што би се њихов глас чуо на изборима. Супротно је пораз. За Ђиду, победа би била све што није равно изборној катастрофи. Супротно је пораз. За Ћеду победа је прелазак цензуса и понуда да буду парнтер СНСу уместо СПС-а.

Дакле, резултат и опције испод очекиваних су пораз СНС-а. А посебан резултат у корист противника СНС би био да поред пораза Боте и Чеде (непрелазак цензуса) у парламент уђу жестоки противници попут СРС, Звери и Радуловићеве листе. Зато, имамо чему да се надамо 16. марта.
 
И да додам. Најбитније за ову земљу јесте да Владу поново саставе СНС-СПС (и сателити обе партије). Битно је да саставе Владу и одведу Србију у понор најбрже што могу (а могу много брзо). Кад стигнемо до тоталног дна, кренућемо тек тада напред.
 
Ma, SNS pobeđuje, a to je jedino bitno,

toliko su jaki da i nema potrebe da se izlazi na glasanje .. :whistling:

ps Pozdrav za agitatore

Ja pročitala aligatore:zcepanje:

- - - - - - - - - -

Tipujem da ce Seksi djed imati veooooma dobar rezultat. Veliko je pitanje ko ce biti drugi uopste. I ko ce biti dvocifren uopste sa procentom.

:mrgreen:

- - - - - - - - - -

И из дупета су моје руке чистије од рецимо дверских.

Ae argumentuj
 
http://www.ruskastranka.rs/index.php?lan=sr
Руска странка се кандидује.


Мислим да би било цоол да они прођу у парламент. Мада, вероватно им је кадар никакав а чланство тупсони јер очигледно не могу да материјализују симпатије према руском народу. Бугари, Мађари, Албанци, Бошњаци могу да скупљају само гласове својих сународника ( и камијев глас) а руска партија би могла да покупи гомилу српских гласова.

Ништа док Лепи Бора не преузме партију.
 
Циљ кампање је и да позове ЛГБТ особе, као и њихове родитеље, рођаке, пријатеље и све друге грађане, да изађу на изборе и гласају за оне политичке опције које се, између осталог, залажу за побољшање положаја ЛГБТ популације, равноправност и поштовање људских и мањинских права.

Ма важи...
 
Sve više patriJota kuka kako im crkavaju kompjuteri... kukaju i ovde a kukaju i na namenskom delu...

ovde postoje samo 2 mogućnosti:

1) ILI NOVI SVETSKI POREDAK PRATI ŠTA KOJI KOMPJUTER RADI PA CILJANO UNIŠTAVA PATRIOTSKE

ili

2) stisli se za kvalitetniji model pa sad to trokira
 
.
Пре гласања, ради правилне оријентације о геополитичком континууму, неопходно је отворити Двери перцепције.

Свако јутро зелен чај и после нес кафа, за тили час се отварају Задње Двери и цео дан се човек правилно оријентише у сваком континууму.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top