Izašao trejler za GTA 6

Neno

Elita
Poruka
20.451

Za deset sati prikupio više od 55 miliona pregleda..​

Što se samog trejlera tiče, prema komentarima ispod njega možemo zaključiti da je većina gejmera oduševljena
Rockstar Games je pre nekoliko dana najavio da će 5. decembra objaviti prvi trejler za Grand Theft Auto 6. Najavljeno – urađeno, iako je trejler zapravo pušten nešto ranije jer je, kako su objavili na svom profilu na Ks platformi, prvi video novog GTA-a procurio na mreži, tako da više nije imalo smisla čekati najavljeno vreme.

Najiščekivanija igra

O novom nastavku igre već se dosta pisalo. Za mnoge, to je jedna od najiščekivanijih igara u istoriji i mogla bi postati jedna od najboljih i najpopularnijih video igara svih vremena. O njegovoj popularnosti dovoljno govori podatak da je trejler objavljen na Jutjubu za samo deset sati prikupio više od 55 miliona pregleda, a ta brojka ubrzano raste.

Što se samog trejlera tiče, prema komentarima ispod njega možemo zaključiti da je većina gejmera oduševljena. Snimak otkriva da je radnja, kao i raniji nastavak, smeštena u Vajs Siti, grad inspirisan Majamijem, a u skladu sa ranijim najavama, jednu od glavnih uloga po prvi put će igrati pripadnica lepšeg pola, Lucia. Ona će sa svojim partnerom „zvezdati” u ovoj priči o ljubavi i zločinu, koji bi, nije teško pretpostaviti, mogao da obori rekorde prodaje kada su video igrice u pitanju.

Ima i loših vesti​

Između ostalog, komentari posebno hvale nivo detalja u ovom trejleru, ali dok su gejmeri oduševljeni onim što su videli u videu, jedno sigurno nisu zadovoljni, a to je početak prodaje igre.

Konkretan datum nije poznat, ali na kraju videa stoji obaveštenje da GTA VI dolazi – 2025. godine. Dakle, nakon deset godina čekanja, fanovi Grand Theft Auto-a moraju da budu strpljivi još godinu dana. Iako Rockstar Games o tome ne priča, prema nekim nezvaničnim informacijama, na novu GTA su potrošili više od milijardu dolara (pominje se čak i cifra od 2 milijarde dolara) i to je najskuplja igra svih vremena.

Alo.rs/b92
 
88fmsm.jpg


Tako...

🐈
 
Нове игре су танке у поређењу са оним с краја прошлог и почетка овог миленијума.

Сваки озбиљан човек би трампио све ултра популарне игре данашњице за титане прошлости као што су Planescape Torment, Deus Ex, Soul Reaver, KotOR итд.
 
Нове игре су танке у поређењу са оним с краја прошлог и почетка овог миленијума.

Сваки озбиљан човек би трампио све ултра популарне игре данашњице за титане прошлости као што су Planescape Torment, Deus Ex, Soul Reaver, KotOR итд.
Ma mogli bi oni i danas napraviti igru za padti na guzicu, već se ulijenili.
Da imam te pare koje ima Rockstar ili Blizzard, ne znam kako bi mi se ujutro dalo izaći iz kreveta.
Napraviš uspješan MMO ili nešto poput GTA, na već postojeće samo štancaš ekspanzije i to je to.
Ti ljudi jednostavno više nemaju želje za isticanjem, kada su postali prebogati.
 
Ma mogli bi oni i danas napraviti igru za padti na guzicu, već se ulijenili.
Da imam te pare koje ima Rockstar ili Blizzard, ne znam kako bi mi se ujutro dalo izaći iz kreveta.
Napraviš uspješan MMO ili nešto poput GTA, na već postojeće samo štancaš ekspanzije i to je to.
Ti ljudi jednostavno više nemaju želje za isticanjem, kada su postali prebogati.

Умеју они да направе забавну, али не и праву филозофску игру као оне што сам набројао.

За тако нешто је потребно најпре да имаш духа, а потом и да ти је ширење идеја драже од новца.
 
Нове игре су танке у поређењу са оним с краја прошлог и почетка овог миленијума.

Сваки озбиљан човек би трампио све ултра популарне игре данашњице за титане прошлости као што су Planescape Torment, Deus Ex, Soul Reaver, KotOR итд.
Ima ih dobrih, no i previse, ne mogu sve da stignem da igram kolko sam ih kupio. Sigurno jedan dobar polovan auto od 5000-6000 evra
sam utuko u igre, a verovatno i vise jer sam neke placao i 200 evra sa ekspanzijama :heart:
 
Ima ih dobrih, no i previse, ne mogu sve da stignem da igram kolko sam ih kupio. Sigurno jedan dobar polovan auto od 5000-6000 evra
sam utuko u igre, a verovatno i vise jer sam neke placao i 200 evra sa ekspanzijama :heart:

Од новијих игара сам одиграо Red Dead Redemption 2 пре пет година и Disco Elysium ове године. Прву зато што волим све везано за Western жанр, а другу зато што сам прочитао негде да је права филозофска. Испоставило се да је про-комунистичка, али је ипак била добра пошто није у питању нискоразредна пропаганда која узвишава једну идеологију док карикира супарничке.
 
ne igram, al kroz pricu sa jednim drugarom koji igra covjek odusevljen trejlerom.. kupit ce novi ps..prica mi igra je ko stvarni svijet, vozis lambo i ferari, glisere, obijas banku i tako to..vidim iz trejlera ima tu striptiza sisa guza..pa ono razmisljam da se upustim u novu avanturu..:mrgreen:
 
Мени се мапа доста свиђа, а добра мапа је пола пола посла у GTA-у пошто је GTA тип игре који кад пређеш све мисије ТЕК онда креће забава. Зато га много и волимо, поготово ми који смо први пут видели Vice City, јер је то толико било нереално у оно време, да идеш тако по граду и да се зезаш.

Ја сам играо San Andreas од неке 2006 до 2018 континуирано. Игра која може то да обрне може слободно да каже да је револуционарнија од GTA серије. :super:
 
Poslednja izmena:

Back
Top