Iza scene

U pravu si. Neka prebace. Nisam video tvoju temu
Samo sto nisam zamislio bas iza bine vec neke price koje se desavaju i prethode dobrom nastupu. Pa makar bilo i opijanje u klubu i naobavezna svirka pred nastup.
Droga stop :)
 
Ma ok je, smesno mi bilo samo na tren ponavljanje uvodnog klipa s ove moje... al znam da je kul tema po sebi svakako da se izvadi
nekakav materijal s neta, samo nesto slabo interesanata ima, sto je steta, jer sigurno ima mnogo toga zanimljivog da se nadje.:)
Teraj ti slobodno ovde sta nadjes, nesto ih ni sam nisam puno nasao, no ne mogu ni ja sam jedini puniti temu. Zato sam i odustao;)
 
Ma ok je, smesno mi bilo samo na tren ponavljanje uvodnog klipa s ove moje... al znam da je kul tema po sebi svakako da se izvadi
nekakav materijal s neta, samo nesto slabo interesanata ima, sto je steta, jer sigurno ima mnogo toga zanimljivog da se nadje.:)
Teraj ti slobodno ovde sta nadjes, nesto ih ni sam nisam puno nasao, no ne mogu ni ja sam jedini puniti temu. Zato sam i odustao;)
Nisam znao da je ovaj klip tamo. Naletel sam slucajno jer sam danas gledao neke snimke iz 85 i izbaci mi tjub ovaj klip pa sam se zaleteo.
Sve ok, izvini
 

Back
Top