Iz jezera izronilo čudovište

Ja licno ne znam da li je cudoviste ili nije , ali svakako tu vrstu nisam imao prilike do sada da vidim. Ali sam zato imao prilike da temeljno upoznam ljudsku vrstu koja i dalje nastavlja sa istim greskama. ZASTO uvek pomisliti prvo na photo shop?? ZASTO uvek pomisljati logicno, logika je samo jedna u nizu ovozemaljskih nauka, pomirite se sa time da nesto postoji sto za sada ne mozemo da objasnimo, i prihvatite da vas starh nije ni upola toliko vredan, pa zbog njega zavaravate sebe i druge.
 
ako su ovog u panici ubili klinci .. treba potraziti u toj oblasti sigurno ovo nije poslednje takvo stvorenje ..

a najjace je sto sam ja video objasnjenje da je neka vrsta pit bula .... smesno gledaj kolike su mu 'ruke' ..

pa su se posle predomislili kao lenjivac je....

treba utvrditi da li je ikada u tom podrucju ziveo bilo kakav lenjivac.
 
Bravo deco, dobro ste uradili, pokazite cija je buducnost. Pokazite da ste vi nasi naslednici i da ne radite nista sem onoga sto vas naucimo. Sta ocekujete da deca urade kad na svetu ne vide ljubav i paznju, da odu i pomiluju ga haha. Onda moramo takav primer da im damo. A dotle se ne cudimo ako i oni postanu ovakva :)
Ali jadno stvorenje :( ! Ja bi ga kuci doveo. Vise se plasim od ljudi nego od neceg novog.
 

Back
Top