Quantcast

Ivkova slava

ariela

Aktivan član
Poruka
1.483
Kako covek da dodje u Srbiju a da ne odgleda film "Ivkova slava"? Izvanredan film kakvog dugo nije bilo ali i tako neka moja razmisljanja...Jeste li ikada imali takve goste? I jeste li i sami bili takav gost negde...meni je na primer bilo sve to jako smesno i cini mi se da bi i u danasnje vreme to sve bilo jako simpaticno...naravno ukoliko se desava u tudjoj kuci...Sta mislite?

intra

Poznat
Poruka
7.151
Ma najsmješnije je što su se ufurali kao evo idemo da uzmemo keš, nije mi jasno ni kako im je to pošlo za rukom sa Zonom taj film nisam mogao gledati ni pet minuta.

avesic

Domaćin
Poruka
3.006
gurbet:
mislim šta reći
jelsi izilazila iz kuću il si sve otiske iz srbiju poprimila sas malog ekrana

moderatori ,, fina sam ,,poštena , čedna ,, bla bla bla ,, što se da videti iz priloženog------- mog zapisanog ,,, ali ovo je baš gotivno ,, i mislim da su srbi sa inteligencijom nadmašili neke nacije ,, ili su bar dobri u snalažljivosti -- i pokvarenosti i podmetanju i nameštaljkama i cinkarenju policiji i abrovima , skloni preuveličavanju ,,, ajd uzdravlje

gurbet

Primećen član
Poruka
526
avesic:
moderatori ,, fina sam ,,poštena , čedna ,, bla bla bla ,, što se da videti iz priloženog------- mog zapisanog ,,, ali ovo je baš gotivno ,, i mislim da su srbi sa inteligencijom nadmašili neke nacije ,, ili su bar dobri u snalažljivosti -- i pokvarenosti i podmetanju i nameštaljkama i cinkarenju policiji i abrovima , skloni preuveličavanju ,,, ajd uzdravlje
nism te razumo.štaj na tebe ustvari smešno ovdi.
jel ti to n mene aplaudiraš d nekemu nešta podmećam

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.