Ivana Jordan

Ok,Lina,nije ni po mom "ukusu" kao sto su Judas Priest,ali je zaista vanredna pojava kod nas.
A pesma "Znam to i osecam" jeste TO sto sam toliko dugo prizeljkivao da cujem u SCG,a ne neke bespotrebne jadikovke.
Samo me interesuje,ako neko zna,koja je to pesma sto ju je otpevala na engleskom.
Recite mi plzzzzz,,u zamenu dajem litar svoje muzicki talentovane krvi.
 
Dont_Break_The_Oath:
Ok,Lina,nije ni po mom "ukusu" kao sto su Judas Priest,ali je zaista vanredna pojava kod nas.
A pesma "Znam to i osecam" jeste TO sto sam toliko dugo prizeljkivao da cujem u SCG,a ne neke bespotrebne jadikovke.
Samo me interesuje,ako neko zna,koja je to pesma sto ju je otpevala na engleskom.
Recite mi plzzzzz,,u zamenu dajem litar svoje muzicki talentovane krvi.
Zar "Znam To I Osecam" nije obrada?! Pre nekoliko godina sam cuo pesmu na SOS-u sa istom muzikom, a mozda i txt-om.
 
Dont_Break_The_Oath:
Ok,Lina,nije ni po mom "ukusu" kao sto su Judas Priest,ali je zaista vanredna pojava kod nas.
A pesma "Znam to i osecam" jeste TO sto sam toliko dugo prizeljkivao da cujem u SCG,a ne neke bespotrebne jadikovke.
Samo me interesuje,ako neko zna,koja je to pesma sto ju je otpevala na engleskom.
Recite mi plzzzzz,,u zamenu dajem litar svoje muzicki talentovane krvi.
Svetlo koje trazim je pevala na engleskom, ali ne znam kako se zove..
 
Neko je spomenuo da je pevala pesme Slobi.......Da, i ja se secam.... tokom bombardovanja stalno su pustali ono, u fazonu ''Ne damo te nikada, ti si nasa jedina, domovino najdraza (ili mozda najlepsa :roll: ) neka cuje se do svemira...'' Valjda je tako nekako isla, ne secam se bas tacno....Ali, svejedno, to joj ne zameram, samo je iskoristila priliku koja joj se pruzila, kao nepoznatoj pevacici.
Svakako da se razlikuje od ostalih domacih pevacica i uglavnom je zbog toga i postujem. Mada ni ona nije odolela trendu uzimanja tudjih pesama, ali verujem da je to uradila samo zato sto joj ta spanska pesma bas znaci (sto je i sama negde izjavila), ipak je ok. Prijatna devojka, kulturna i fina, bez danas obaveznog prostakluka. Jedino mi malo smeta njen glas...
 
I meni je njen glas nesto sto mi se ne dopada.. Nekako je kao na ivici da zaskripi.. ne znam, kao da se sva napinje da bude tacna, a verujem da nije problem sa intonacijom vec glasom...
 
Ako neko moze da mi nabavi njenu adresu ili broj telefona bio bih tako zahvalan.....
Malopre sam gledao spot "Znam to i osecam" i totalno sam se istopio.
Nekako me nije briga sto njen glas nije tako savrsen kao kod Ivane Negativ,ali Ivana Jordan bas ima taj osecaj da prenese na pesmu sve ono sto oseca.Muzika se prosto razliva kroz prostor.
 
Pesma na engleskom se zove "CORNER OF YOUR EYE" ( verzija pesme Svetlo koje trazim).
Postoji i BOOK OF MY LIFE, kao i srpska verzija iste pesme, koja se zove NE PITAJ ME.
Znaci na CD Ivane Jordan DVOBOJNE OCI ( koji ja imam), postoje DVE pesme na engleskom. Ne znam koju ti trazis?

Ivana Jordan RULES!!!
Potpuno se salazem sa onima koji tvrde da je ona jedinstvena pojava na nasoj muzickoj sceni. Tekstovi su strava.

Cuo sam ( video na BK) novu pesmu koje nema na CD_u. Strava je. Moze li mi neko reci kako da dodjem do te pesme?
 
Lanfear:
A ona pjesma na engleskom... mislim da se zove "Corner Of Your Eye", ukoliko si na tu mislio.

To je to!!!
Bas ta pesma.
Auh,predivno,napokon neko da zna.
Hvala ti kod go da si.

I samo jedna zamerka,sta je to cudno za moje priznanje?
Ja ionako nikada ne krijem sta osecam,a pogotovo ne nezne,predivne emocije.

Hvala ti mnogo.
Thank you.
Danke.
Merci.
Takk så mye.
Tack.
Kiitos uunästipa!
 
grig:
Pesma na engleskom se zove "CORNER OF YOUR EYE" ( verzija pesme Svetlo koje trazim).
Postoji i BOOK OF MY LIFE, kao i srpska verzija iste pesme, koja se zove NE PITAJ ME.
Znaci na CD Ivane Jordan DVOBOJNE OCI ( koji ja imam), postoje DVE pesme na engleskom. Ne znam koju ti trazis?

Ivana Jordan RULES!!!
Potpuno se salazem sa onima koji tvrde da je ona jedinstvena pojava na nasoj muzickoj sceni. Tekstovi su strava.

Cuo sam ( video na BK) novu pesmu koje nema na CD_u. Strava je. Moze li mi neko reci kako da dodjem do te pesme?

Ako ikako preko svojih muzickih veza u SCG stupim u kontakt sa njom,nabavicu ti tu pesmu.
Ma ne,,takva devojka ne moze da odoli gitaristi kao sto sam ja....:-)
 
Ma, nema na chemu :wink:.

Samo sam eto, do sada, chitala tvoje pohvale raznim rock i metal bendovima, te nisam ochekivala da bi ti se mogao dopasti i ovaj tip muzike. Heh... prijatno iznenadjenje, zaista.
 
Levrone, pazi sta pricas! Ja sam bacio oko na Ivanu.

Kako moze da snima novi album bez adekvatnog kompozitora i sjajnog gitariste. Niti me je obavestila o tome, niti zvala da radim muziku,.........nista.
Zamislite kakav bi to bio duet....srpski Blackmore-Candice.....mmmmm
 

Back
Top