it academy

Обилић

Veoma poznat
Poruka
12.878
Интересују ме искуства оних који су похађали и евентуално завршили ову школу.
Делује да није скупо, он лајн 75 евра месечно.

Дал' може нешто да се научи ?
Тему отварам овде, јер на птф "Образовање" мислим да лаици дискутују.
 
Дал' може нешто да се научи ?

Može, ako su dobri predavači.

Ali to su samo osnove, neće ti taj kurs doneti posao od 2000e. Dobićeš samo osnove, pa onda dalje moraš sam da se usavršavaš, gledaš tutorijale, praviš neke svoje projekte, pa kad se malo izvežbaš, konkurišeš na juniorske pozicije u firmama. Tamo ti mahanje diplomama kursa neće pomoći (ja to ne bih ni spominjao) nego moraš da im pokažeš da znaš da radiš. I nije loše pokazati projekte koje si uradio, to je najbolji primer da se vidi ko šta zna.
 
Интересују ме искуства оних који су похађали и евентуално завршили ову школу.
Делује да није скупо, он лајн 75 евра месечно.

Дал' може нешто да се научи ?
Тему отварам овде, јер на птф "Образовање" мислим да лаици дискутују.
Ti kursevi zahtevaju predznanje.
 
Ja sam upisao kurs za programiranje i video da to nije za mene, prešao sam na optimizaciju googla i kurs je trajao godinu dana, iskreno lekcije kao da su deca pisala i isti takav kurs i bolji sam mogao naci online i završiti ga za nekoliko dana a ne da ga razvuku na godinu dana. Nakon tih godinu dana ništa me nisu naučili a nisu dali da se raskine kurs niti da vrate pare i na kraju kursa te pitaju da upises isti kurs samo napredni nivo, a niko nikaka mi nije rekao da je ovo neki početni kurs XD. Zabatali ovo svi se žale na njih, prevaranti su i lopo i nigde se ne ceni njihova diploma/sertifikat.
 

Back
Top