Iphone 11 Pro u VIP-u

Armin1413

Početnik
Poruka
5
Zdravo ljudi, nadam se da ste dobro.

Razmisljam o tome da narucim Iphone 11 Pro u VIP-u pod ugovorom koji traje 24 meseci, pa me zanima da li su telefoni iz VIP-a zakljucani na mrezu, ili su SIM free.

Trazio sam informacije na netu, mada nisam mogao naci nista novije. Video sam da su u VIP-u telefoni bili SIM free od 2015. do 2019. godine, ali ne znam da li je jos uvek tako.

Hvala svima unapred na odgovoru.
 
Zdravo ljudi, nadam se da ste dobro.

Razmisljam o tome da narucim Iphone 11 Pro u VIP-u pod ugovorom koji traje 24 meseci, pa me zanima da li su telefoni iz VIP-a zakljucani na mrezu, ili su SIM free.

Trazio sam informacije na netu, mada nisam mogao naci nista novije. Video sam da su u VIP-u telefoni bili SIM free od 2015. do 2019. godine, ali ne znam da li je jos uvek tako.

Hvala svima unapred na odgovoru.
Najbolje pozoves njih i pitas.Menjaju oni svi pravila povremeno.
 
Zdravo ljudi, nadam se da ste dobro.

Razmisljam o tome da narucim Iphone 11 Pro u VIP-u pod ugovorom koji traje 24 meseci, pa me zanima da li su telefoni iz VIP-a zakljucani na mrezu, ili su SIM free.

Trazio sam informacije na netu, mada nisam mogao naci nista novije. Video sam da su u VIP-u telefoni bili SIM free od 2015. do 2019. godine, ali ne znam da li je jos uvek tako.

Hvala svima unapred na odgovoru.
vip ne zakljucava iphone
telenor da
osim ako se nesto nije promenilo u poslednjih 6 meseci
 
@jolemisa , poslao sam im mejl ali i dalje cekam odgovor.
@marlon Da, tako sam i ja cuo. Cuo sam da MTS i Telenor zakljucavaju iPhone, a VIP ne. Nadam se da je informacija tacna.
jednostavno kazes zelim iphone otkljucan poneses karticu mts i telenora i na licu mesta ti probaju
ako nije ne uzimas ga i ne potpisujes ugovor dok ne probas
za tolke pare ima da ti ga stvore
 

Back
Top