Intimne sličice

Mozda i jeste, sjedi za ekranom, gleda, i dira se na fotke, video, pise poruke. To je posebna kultura ljudi koji to praktikuju.
Ma razumem ja to. Ali zar im nije jasno da se taj neko uopšte ne pali na tu osobu ? Da je to ladno mogao biti neko drugi sa sličnim sisama ili čak sasvim drugačijim, itd... i sa kurcem koji svi skoro liče jedni na druge, plus minus, mislim šta ti znači preko neta što je osamnaestica
Ne kažem, mislim da meni fali tu nešto u glavi, neka spoznaja
ili sam baš realista
Imam ja jednu blisku osobu koja to praktikuje.. ali iskreno baš ne mogu da uđem u to šta je tu posebno.
 
Na alikaciji za upoznavanje jedno 80% njih očekuje da će dobiti. Čak i posle par rečenica. To je ono kao daj da te vidim, daj da me vidiš. Šta to znači? Da i žene u tome učestvuju, tj da je to normalno.
Naravno da očekuju.
Ako na Instagram sevaju iste, bez da ih sam tražiš.
Šta je normalno, ako se granice pomeraju?
Mene zatrpaše na insta žene koje ih same nude.
Egzibicionizam i želja za potvrdom.
Ima toga i ovde.
Malo umerenije, jer se poznajemo dugo i mali je krug ljudi.
Ali i pored toga - ima.
Čemu onda i LEF, ako nije za one koji vole da se pokazuju i one koji vole da voajerišu?
 
Naravno da očekuju.
Ako na Instagram sevaju iste, bez da ih sam tražiš.
Šta je normalno, ako se granice pomeraju?
Mene zatrpaše na insta žene koje ih same nude.
Egzibicionizam i želja za potvrdom.
Ima toga i ovde.
Malo umerenije, jer se poznajemo dugo i mali je krug ljudi.
Ali i pored toga - ima.
Čemu onda i LEF, ako nije za one koji vole da se pokazuju i one koji vole da voajerišu?
Kad smo kod LEF-a, da mi lajkujes fotkicu 😆
 
Ma razumem ja to. Ali zar im nije jasno da se taj neko uopšte ne pali na tu osobu ?

Ne znaci, oni su u tome. Ja sam znao curu, bio kod nje, rasiri noge, stavi ih na astal u kuhinji, kompjuter ispred, AdultFriendFinder, i dira se i dopisuje sa lokalcima, izludjuje ona njih i oni nju. I ima tako uvjek nekog da se nadje s njim.
Ona je i u kancelariju isla bez gaca, dira se i tamo ispod stola.
 

Prilozi

  • 1764769_97987987979_ff.jpg
    1764769_97987987979_ff.jpg
    83,1 KB · Pregleda: 17
I kada na svim tim društvenim mrežama žene same bombarduju druge svojim seksipil om, kada dođe do neke prisnosti ili naznake za istom onda je čudno kada neko traži više?
Zvucis kao moja baba štefanija hehhe
Gde cete takvi napolje, vidi kratka suknja.
Cudila se omladini
A u njeno vreme Oliveri Katarini ispadale gace, samo to je zaboravila 😃
 

Back
Top