Internet zarada

Krajem devedesetih, dok sam jos bio klinac, palio sam se na "internet zaradu" i s vremena na vreme mi je solidno islo. Na primer, zaradjivao sam za citanje mailova. Registrujes se i onda od doticne firme dobijas mailove. U svakom mailu je link i kada kliknes na njega otvori se stranica sa reklamom i za to dobijes neku sumu novca. U toku dana stizalo je dosta mailova i lepo je islo... Posle sam napravio svoj sajt i na njega stavljao reklame sponzora. Zaradjivao sam "po kliku" - kad neki posetilac mog sajta klikne na baner, ja zaradim 5 -10 centi po svakom kliku. Tu je zarada bila jos bolja.

U medjuvremenu sam odrastao i poceo sam da radim "prave poslove" tako da sam zapustio svoje poslice na internetu. Ali udarila nostalgija :) te sam ponovo aktivirao svoj stari nalog na jednom sajtu koji placa ljude da surfuju internetom. U stvari, to je nesto kao taj aglloco ili kako se zove, s tim da ova kompanija postoji dugo godina (njihov sam clan od 2000. godine) i vrlo je uredno placala sve svoje korisnike, pa tako i mene. Posto provodim dosta vremena na internetu resio sam da ponovo probam da zaradim na ovaj nacin.

Pazite, nemam nameru nikoga da vrbujem ili ubedjujem u bilo sta - proslo je to doba kada sam verovao da se mogu obogatiti koristeci te internet programe... Zato svi oni koji su dzangrizavi ne moraju da nastave da citaju ovo. Jednostavno, ja hocu ponovo da se oprobam u ovome cisto iz zabave, ako neko hoce da mi se pridruzi, dobro dosao je.

O cemu se radi?

Kompanija Cashfiesta vas placa da surfujete internetom. Kada se uclanite potrebno je da instalirate jedan manji program koji ce da emituje reklame u vrhu vaseg ekrana dok ste na internetu. U stvari, vi njima iznajmljujete deo ekrana i oni vas placaju za to. Prosecno placaju oko $0.5 za sat vremena. Vreme surfovanja za koje vas placaju je neograniceno.
Tu je gomila nacina kako da uvecate svoju zaradu - na primer, mozete se registrovati na neki od sajtova koji oni reklamiraju i time automatski zaradjujete jos novca. Naravno, tu je i dobri stari referal sistem koji ide do cak osmog nivoa. To znaci da ako se neko uclani preko vas, vi dobijate bonuse zbog toga i ako se neko ucalni preko tog coveka opet vi dobijate bonuse i tako u osam nivoa... Verovatno svi znate o cemu je rec...

Ako neko provodi dosta vremena na internetu i hoce da bude placen za to, neka klikne OVDE

E sad, postoje dve bitne stvari:

1. Ova kompanija zaista placa.
2. Postoji jedna fora kako da zaradjujete dosta vise pomocu ovog programa. Tu foru sam isprobao i funkcionise. Ako nekoga zanima o cemu se radi, neka se javi na PP.

:)
 
DellBoy-011:
:shock: O Bože, šta ovde sve ima da se pročita:lol:
Ne postoje "javne firme", a naročito se ne nalaze na berzi. Tamo au akcionarska društva.
Hartije od vrednosti UVEK imaju svoju vrednost.
Ona je nekad 0,1 dinar, a nekad 100 000 dinara.
Njena vrednost zavisi, između čitavog niza pokazatelja vrednosti, gotovo najviše od toga koliko je neko spreman da plati za nju.

Recimo, ove "internet zarade" za mene nemaju vrednost, tačnije nisam spreman da dam za njih ništa.
Magla?:-D

Вероватно је мислио на PLC. ;)
 
vazon:
...Pazite, nemam nameru nikoga da vrbujem ili ubedjujem u bilo sta - proslo je to doba kada sam verovao da se mogu obogatiti koristeci te internet programe... Zato svi oni koji su dzangrizavi ne moraju da nastave da citaju ovo. Jednostavno, ja hocu ponovo da se oprobam u ovome cisto iz zabave, ako neko hoce da mi se pridruzi, dobro dosao je.

O cemu se radi?

Kompanija Cashfiesta vas placa da surfujete internetom. Kada se uclanite potrebno je da instalirate jedan manji program koji ce da emituje reklame u vrhu vaseg ekrana dok ste na internetu. U stvari, vi njima iznajmljujete deo ekrana i oni vas placaju za to. Prosecno placaju oko $0.5 za sat vremena. Vreme surfovanja za koje vas placaju je neograniceno.
Tu je gomila nacina kako da uvecate svoju zaradu - na primer, mozete se registrovati na neki od sajtova koji oni reklamiraju i time automatski zaradjujete jos novca. Naravno, tu je i dobri stari referal sistem koji ide do cak osmog nivoa. To znaci da ako se neko uclani preko vas, vi dobijate bonuse zbog toga i ako se neko ucalni preko tog coveka opet vi dobijate bonuse i tako u osam nivoa... Verovatno svi znate o cemu je rec...

Ako neko provodi dosta vremena na internetu i hoce da bude placen za to, neka klikne OVDE

E sad, postoje dve bitne stvari:

1. Ova kompanija zaista placa.
2. Postoji jedna fora kako da zaradjujete dosta vise pomocu ovog programa. Tu foru sam isprobao i funkcionise. Ako nekoga zanima o cemu se radi, neka se javi na PP.

:)


Vidim da su se neki prijavili preko mene. Hajde javite mi se preko privatne poruke, da vam otkrijem kako mozete da zaradite dosta vise!
 
vazon:
...Pazite, nemam nameru nikoga da vrbujem ili ubedjujem u bilo sta - proslo je to doba kada sam verovao da se mogu obogatiti koristeci te internet programe... Zato svi oni koji su dzangrizavi ne moraju da nastave da citaju ovo. Jednostavno, ja hocu ponovo da se oprobam u ovome cisto iz zabave, ako neko hoce da mi se pridruzi, dobro dosao je.

O cemu se radi?

Kompanija Cashfiesta vas placa da surfujete internetom. Kada se uclanite potrebno je da instalirate jedan manji program koji ce da emituje reklame u vrhu vaseg ekrana dok ste na internetu. U stvari, vi njima iznajmljujete deo ekrana i oni vas placaju za to. Prosecno placaju oko $0.5 za sat vremena. Vreme surfovanja za koje vas placaju je neograniceno.
Tu je gomila nacina kako da uvecate svoju zaradu - na primer, mozete se registrovati na neki od sajtova koji oni reklamiraju i time automatski zaradjujete jos novca. Naravno, tu je i dobri stari referal sistem koji ide do cak osmog nivoa. To znaci da ako se neko uclani preko vas, vi dobijate bonuse zbog toga i ako se neko ucalni preko tog coveka opet vi dobijate bonuse i tako u osam nivoa... Verovatno svi znate o cemu je rec...

Ako neko provodi dosta vremena na internetu i hoce da bude placen za to, neka klikne OVDE

E sad, postoje dve bitne stvari:

1. Ova kompanija zaista placa.
2. Postoji jedna fora kako da zaradjujete dosta vise pomocu ovog programa. Tu foru sam isprobao i funkcionise. Ako nekoga zanima o cemu se radi, neka se javi na PP.

:)


Vidim da su se neki prijavili preko mene. Hajde javite mi se preko privatne poruke, da vam otkrijem kako mozete da zaradite dosta vise!
 
Javite se MENI, da vam objasnim kako da ne gubite vreme na GLUPOSTI.......


sex-1.gif
 
Jel neko probao bux.to? Ja sam dobio prvih 10 dolara :)Sad bidujem na EBay-u pa cu da ih utrosim u srecu i veselje.Ima program Bux.to autoclicker tako da ga samo ukljucite i on sam isklikce tih 10-15 stranica dnevno,odnosno 10-15 centi dnevno.Zvuci malo ali moze da se kupe ne preporuceni useri pa da dobijate od njih pare odnosno koliko puta oni kliknu toliko se i vama racuna.Sad cu da skupim tih 15$ pa da kupim 15 usera :)mozda se i obogatim.Ako neko zeli da se registruje moze preko mene http://bux.to/?r=vladimird pa onda ja dobijam isto kad vi klikcete(ili kad program to sam radi).
 

Back
Top