Internet ne radi zbog torrenta

mrblack634

Zainteresovan član
Poruka
263
Cao swima imam problem sa internetom: problem je u tome kada skinem uTorrent i pocnem da skidam neki fajl internet nece da radi :( pa sam hteo da pitam zbog cega bi to moglo da bude bilo je dosta ovakvih tema ali ni na jednoj nemogu da nadjem konkretan odgovor hvala unapred :worth:
 
Cao swima imam problem sa internetom: problem je u tome kada skinem uTorrent i pocnem da skidam neki fajl internet nece da radi :( pa sam hteo da pitam zbog cega bi to moglo da bude bilo je dosta ovakvih tema ali ni na jednoj nemogu da nadjem konkretan odgovor hvala unapred :worth:

Мислиш uTorrent ти ради, али не можеш ништа да отвориш са неким интернет прегледачем?
Ако је то у питању, онда треба ограничити брзину upload-a на не више од 3 kB/s, а такође смањити и брзину downloada!
 
Cao swima imam problem sa internetom: problem je u tome kada skinem uTorrent i pocnem da skidam neki fajl internet nece da radi :( pa sam hteo da pitam zbog cega bi to moglo da bude bilo je dosta ovakvih tema ali ni na jednoj nemogu da nadjem konkretan odgovor hvala unapred :worth:

Zato sto ti Torrent prilikom Downloada vuce svih 100% internet protoka :manikir:

Ogranici Torrent da skida sa neta na 50% brzine = to je to :)
 
nije , torent je svetac :) :worth: a ruteri su sranje koji ne mogu da propuste to :rotf:

takođe su ubacili p2p i u adobe flash plugin kao i u silverlight
ali toga niko nije svestan

Pa pazi ja dnevno mogu da skinem oko 30gb sa FTP-a, bez ikakvih problema, nemam problema da mi upload sjeebe net i da cekam 30sec da mi se otvori stranica od 300kb, da zapatim neki virus ili da je neki retard postavio pogresne stvari ( namerno )....
 
i sa tog ftp-a se lako zapati virušćina u stvari ,sa te strane gledano :ok:

tehparadox, i warez-bb, kao i oneclickmovies do sada nikad nisu omanuli, jednom u 2-3 meseca mi se desi da skinem film koji je lose konvertovan pa "bezi" zvuk al to je to :) I da, nikad, al bas nikad do sada nisam skinuo fajl a da je imao virus. Poenta za skoro sve ftp linkove je sto si na hosterima koji naplacuju skidanje, odnosno mozes da zaradjujes u zavisnosti od tolga koliko se skida sa tvog link-a. Neko ko ima reputaciju i od kog na dan skine njih 10.000 nece sebi dozvoliti takav propust ;)
 

Back
Top