Integrisana zvučna driver...

gost 23146

Buduća legenda
Poruka
46.419

snejks

Elita
Poruka
17.867
Kaže mi da je možda u biosu isključeno opet taj bios...
jedino ako si čačkao u biosu i isključio ga.
Jednostavno nisam mogao da ti dam direktan odgovor koja je tvoja zvučna , da bi ti to uradio morao bih jednostavno znati tvoj tip i seriju matične ploče , ono šta je napisano na comtrejdovom sajtu je za mene bezvredno i daje mi informaciju da je čipset na matičnoj ploči - sis662 , ko zna koliko proizvođača matičnih ploča je radilo ploče sa tim čipsetom , pomoglo je to da si napisao da negde piše foxcon , to je tajvanski proizvođač matičnih ploča i znao sam da je sve na njoj što imaš integreisano sem procesora i memorije , zato sam da ti dao linkove za drajvere matičnih ploča koje foxcon proizvo sa sis662 čipsetom , na jednom od ta tri linka se nalazi i tvoja matična ploča i audio i svi stali drajveri kao i manuali za tu tvoju pločo.
Ja da sam na tvome mestu sve bih to poskidao postavio u razne foldere i narezao na cd ili dvd i isprobao bih dok ne nađem pravog i to bih zabeležio negde sa strane i ostavio da imam zledeći put kada ti bude bilo potrebno.
@misoni - nikada ne treba skidati drajvere osim ako oni nisu sa sajta proizvođača jer je lako moguće da ne rade sa tim čipsetom jer ne treba zaboraviti da su u pitanju integrisane komponente.

dujkenujkeme

Ističe se
Poruka
2.358
bilo bi glupo da se sklopi brand name konfa na kojoj
ne radi drajver bar za windows, na unixu je uobičajeno
:rotf:

nikada ne treba skidati drajvere osim ako oni nisu sa sajta proizvođača jer je lako moguće da ne rade sa tim čipsetom jer ne treba zaboraviti da su u pitanju integrisane komponente.
šta im oni to tolko menjaju tako da drajveri ne rade, na identičnim produktima , brčkaju nešto ili šta :think:
šta da radimo ako proizvođač ode u čabar kao matsonic na primer :D

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.