Instruktori vožnje-iskustva

svi instruktori su u dogovoru sa komisijom ,vezani samo tako... samo im je para bitna ... extra vozac ne polozi iz prve samo da uzmu pare ....

Ovo mislim da mogu da potvrdim. Instruktor mi je rekao da sam mu najbolji učenik u poslednjih 10 godina, a pošto on nije mogao da prisustvuje mom polaganju, ja sam odlučio, uz dogovor sa njim, da polažem, jer posle nikako ne bih mogao zbog faxa... Komisija i neka glupača iz te škole su me sjebali za točak na pet santima od linije... Mislim, ja nisam bio tačno parkiran, to stoji, al sam bio u svom prostoru... J*g, drugi put bez greške... Posle sam im bulju pomerio. Zaletao se u kolonu, naglo kočio, obavezno škripanje kod starta... Nazvao instruktora, rekao mu šta je bilo i da ipak moram da se nabijam sa faxom!

Nije da se hvalim...:rolleyes:
 
moj intruktor pustio grejanje u kamionu i zaspi uvek. Vozi istom putanjom i probudi me kasnije...

ne hvalim se, ali mi kaze da vozis jako dobro i to to to to su ti greske i ispravi ih i uzivaj....on spava, ja vozim i tako...
tako je bilo i za "E". Mico, vozi ga sa' da sapce ki tristac u avliju i uzivaj.Isto ti je sve, samo sto je sada duzina vozila 14.5m.

mada ja ipak podrzavam neciju ideju da se pravi sleper od 16 i 18 mtara vozi za polaganje...

em da se vozi pravi, em da bude natovaren!
klinci bre izadju iz tih kamiona kao neki "soferi" a tri blage nemaju. sve bude sjajno kad trazi posao, a kad mu se daju kljucevi od kamiona on ide ko na streljanje.
 
Samo da pitam: Da li su i Vama govorili da kad se parkirate na poligonu u rikverc, da Vam kažu neki reper na osnovu kog ćete krenuti da motate? Meni je rekao prvi čas, posle sam ga zamolio da to ne radi, da hoću na svom osećaju da naučim.. I bolje je bilo..
 
Samo da pitam: Da li su i Vama govorili da kad se parkirate na poligonu u rikverc, da Vam kažu neki reper na osnovu kog ćete krenuti da motate? Meni je rekao prvi čas, posle sam ga zamolio da to ne radi, da hoću na svom osećaju da naučim.. I bolje je bilo..
Нажалост у мојој ауто-школи је била фора са кућицом поред полигона... био је фазон идеш у рикверц и не гледаш назад него поред себе и кад дођеш до ћошка кућице станеш, онда намоташ пун десни и онда наставиш у рикверц и нема шансе да промашиш... 98% људи је тако положило... мени се то нимало није свиђало, а и нисам био заинтересован да мотам пун на Југу у месту, па сам по свом осећају и нахођењу паркирао без стајања и зајебанција са кућицом.
 
Нажалост у мојој ауто-школи је била фора са кућицом поред полигона... био је фазон идеш у рикверц и не гледаш назад него поред себе и кад дођеш до ћошка кућице станеш, онда намоташ пун десни и онда наставиш у рикверц и нема шансе да промашиш... 98% људи је тако положило... мени се то нимало није свиђало, а и нисам био заинтересован да мотам пун на Југу у месту, па сам по свом осећају и нахођењу паркирао без стајања и зајебанција са кућицом.

i pao si :lol:
 
Нажалост у мојој ауто-школи је била фора са кућицом поред полигона... био је фазон идеш у рикверц и не гледаш назад него поред себе и кад дођеш до ћошка кућице станеш, онда намоташ пун десни и онда наставиш у рикверц и нема шансе да промашиш... 98% људи је тако положило... мени се то нимало није свиђало, а и нисам био заинтересован да мотам пун на Југу у месту, па сам по свом осећају и нахођењу паркирао без стајања и зајебанција са кућицом.

na svakom poligonu ima po neka "fleka" na putu, kucice, i sta ti ja znam...
ja sam gledao fleku crvenu, koju je moj isntruktor napravio :D
 

Back
Top