Indigo deca

Ja kada sam bio dete,bio sam jedan od te "indigo" dece.Zaista je veoma tesko,kada si ekstremno pametniji,ne samo od svojih vrsnjaka,nego cak o od svojih
profesora. I sada,kao odrastao,imam taj isti problem.Ne mogu lako da nadjem ljude,sa kojima bih mogao ravnopravno,da razgovaram o svemu i svacemu.
Svakome sa kojim se upoznam,nadjem neku "manu",mislim u intelektualnom smislu.Problem mi pretstavlja i komunikacija,sa osobama suprotnog pola.
U svakoj zenskoj osobi,ja trazim neku "Mariju Kiri". Na zalost,tako obrazovanih i "extra" pametnih mladih zena,nema bas na "lageru",da bi se lako srele.

Ma da je moj problem i u tome,sto ja ne volim da trazim.Ja volim da mi sve dodje "na noge".Eto,tako zivot razmazi,nas "indigo" decu,pa postajemo izgleda,
mnogo probirljivi.
:rotf:
Какав галиматијас халуцинација... а још си неспособан за комуникацију с лепшим полом!
 
Inače,na podtemu "mali zeleni" jedan vic:

Primetio Baja da mu penis nešto poplaveo I pozeleneo na vrhu I ode zabrinut kod svog lekara.
Doca pogledao...misli...vrti glavom I na kraju kaže:
-Ybg,moramo seči...
Uplaši se Baja I ode privatno kod drugog doce. Gleda I ovaj I vrti glavom I kaže isto:
-Seči...
Sad već panika I drž ne daj,nađe u Eliksiru reklamu private ordinacije za muške genitalne probleme I ode kod doce,
a ovaj pogleda kratko I kaže:
-Nećemo ništa raditi...
-Nećemo seči?!
-Nema potrebe-otpašće sam...
 
Poslednja izmena:
...Faraonn misli da su Indigo djeca
djeca zalutala
inace bi se osjetilo
njihovo 'odraslo' prisustvo...
...znam da sam bio do puberiteta
neko kome dolaze sami odgovori
kojih sam se plasio
jer to nijesam procitao u udzbenicima
a bilo je i iz fizike i hemije...
...matematika je dogovorna nauka...
...sin Sunca,
nema vise pravo
da se djetinjstvu vraca...:)
 
..............................

Bre, SUPERKULERU, ja tebi dođem ogromnu za'valnost za ovu temu! Bolji dokaz za ono što sam počeo da pišem u temi "Problem današnjice", pa i da sam ga tražio, ne bih ga baš lako našao. Usput rečeno, " i to na p.d.f-u filizofije"! A to je poređenja radi; koliko se više ljudi primaju na gluposti, nego na pametosti. Pa čak i na filozifiji. I sad, da Krsta plaća po učinku, ti bi se obogatio, a ja bi posle morao da te molim za pozajmicu kako bi poplaćao one jadnike u CERNu:( iako sam se ja potrudio da budem pametan, a ti laganica;)

Bre, ponekad pomislim da je i bolje što ovaj svet propada:D šta će nam!

Samo ne znam i za Ljubu da li će i on da se složi oko toga?
 
Bre, SUPERKULERU, ja tebi dođem ogromnu za'valnost za ovu temu! Bolji dokaz za ono što sam počeo da pišem u temi "Problem današnjice", pa i da sam ga tražio, ne bih ga baš lako našao. Usput rečeno, " i to na p.d.f-u filizofije"! A to je poređenja radi; koliko se više ljudi primaju na gluposti, nego na pametosti. Pa čak i na filozifiji. I sad, da Krsta plaća po učinku, ti bi se obogatio, a ja bi posle morao da te molim za pozajmicu kako bi poplaćao one jadnike u CERNu:( iako sam se ja potrudio da budem pametan, a ti laganica;)

Bre, ponekad pomislim da je i bolje što ovaj svet propada:D šta će nam!



Samo ne znam i za Ljubu da li će i on da se složi oko toga?
:hahaha:
Pitali te ovi iz CERNa da li da sakriju podatke o superbrzim neutrinima...;)
 
I mene su ...Iz petog u prvi...
Из петог основне у први средње? :D

Тешко ми је да радим овакве тестове, јер нисам објективан. :lol:

...Faraonn misli da su Indigo djeca
djeca zalutala
inace bi se osjetilo
njihovo 'odraslo' prisustvo...
...znam da sam bio do puberiteta
neko kome dolaze sami odgovori
kojih sam se plasio
jer to nijesam procitao u udzbenicima
a bilo je i iz fizike i hemije...
...matematika je dogovorna nauka...
...sin Sunca,
nema vise pravo
da se djetinjstvu vraca...:)
Како ми је тешко да читам твоје писаније. :lol::mrgreen:
 
Indigo lol
Šta sve neće izmisliti.....

Meni je mama uvek govorila da se ne drogiram
5ee6d206dc04cabbf19840e9c90a9ece.jpg
 
I mene su ...Iz petog u prvi...

Pa indigo je valjda kad kopiraš isto odnosno kad ponavljaš razred.

I još nešto na znanje:
Pročitajte knjigu 20 najuspješnijih ljudi u svijetu iz svih oblasti življenja:
Analizirali su njihov život od rođenja do smrti i tražili šta imaju zajedničko?

Imali su na prvom mjestu to, da su svi bili slabi ili prosječni đaci.
 
Pa indigo je valjda kad kopiraš isto odnosno kad ponavljaš razred.

I još nešto na znanje:
Pročitajte knjigu 20 najuspješnijih ljudi u svijetu iz svih oblasti življenja:
Analizirali su njihov život od rođenja do smrti i tražili šta imaju zajedničko?

Imali su na prvom mjestu to, da su svi bili slabi ili prosječni đaci.

Ne znam da li spadam I u 20 najuspešnijih pecaroša u okolini...Ybg,možda što sam bio odlikaš?:sad2:
 
:hahaha:
Pitali te ovi iz CERNa da li da sakriju podatke o superbrzim neutrinima...;)

Ma jok, to je bezpredmetna stvar čak i da se pronađu ti super brzi neutrini.
Super težina prostora je ono što mene zanim. Taj težinski faktor bi trebalo da bude ono suštinsko. Suštinski ekstrakt iz kojeg sve proizilazi. Jedna sila čini sve. I kosmičku konstantu, i gravitaciju, i jaku nuklearnu, i slabu nukrearnu, i elektromagnetnu, i.t.d, i.t.d, a potrebna brzina će da nadođe.
Ne bi ti ti brzi neutrini ni bili neko čudo. Ali dobro, ljudi vole da ogovaraju.

I ja se uopšte ne trudim da osporim opštu teoriju, pa ni specijalnu teoriju relativnosti, vać samo ako mogu da umetnem bolju razradu istih....
 
Ja kada sam bio dete,bio sam jedan od te "indigo" dece.Zaista je veoma tesko,kada si ekstremno pametniji,ne samo od svojih vrsnjaka,nego cak o od svojih
profesora.
U svakoj zenskoj osobi,ja trazim neku "Mariju Kiri". Na zalost,tako obrazovanih i "extra" pametnih mladih zena,nema bas na "lageru",da bi se lako srele.

The omnipotent child syndrome: the role of passionately held bad fits in the formation of identity.
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/11797246


( U prevodu - ljubi ga majka pametnog :lol: )
 

Back
Top