Incident na dodeli Oskara

Dule 021

Veoma poznat
Poruka
11.820
Ne pricaj gluposti.
Pa nisi borac pa ne znas kako je to ali zasto nisi odgledao video pa video da ljudi koji se bave tim "nazovimo" takmicenjem padaju a sta mislis kako takav samar podnosi jedan glumac koji pritom nije kao Svarceneger ili Stalone ili The Rock.
Da vidis uzivo kako lik pred tobom samarom okrene coveka u vazduhu ne bi ovako provaljivao.

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
273.061
stavite se u poziciju da vi imate aloipeciju i da ste zbog toga obrijali glavu
a da se neko nadje pametan pa se šatro šali na racun vaše obrijane glave.
i to javno pred televizijskim i pozorišnim auditorijumu
kako biste se osecali ? smejali biste se.bilo bi vam drago ili bi vas ipak to povredilo

bane

Primećen član
Poruka
927
Pa nisi borac pa ne znas kako je to ali zasto nisi odgledao video pa video da ljudi koji se bave tim "nazovimo" takmicenjem padaju a sta mislis kako takav samar podnosi jedan glumac koji pritom nije kao Svarceneger ili Stalone ili The Rock.
Da vidis uzivo kako lik pred tobom samarom okrene coveka u vazduhu ne bi ovako provaljivao.
Dobro jel mi pricamo o Vil Smitu i Krisu ili kome? Smit mu je udario ne najjaci samar i to je to. Udari ti nekom tvoje gradje najjaci samar i videces da nece pasti.

Dule 021

Veoma poznat
Poruka
11.820
Dobro jel mi pricamo o Vil Smitu i Krisu ili kome? Smit mu je udario ne najjaci samar i to je to. Udari ti nekom tvoje gradje najjaci samar i videces da nece pasti.
Pa vidi padali su.
Do ruke je ako me razumes a ne do velicine.
Pogledaj jos jednom video kako ga udara a onda pogledaj moj video gde su udarci drasticno jaci i kako stoji glava na ramenu.
Ono je filmski a tvoje neiskustvo u tucama i samaranju govori da si se upecao kao jos mnogo njih.

bane

Primećen član
Poruka
927
Pa vidi padali su.
Do ruke je ako me razumes a ne do velicine.
Pogledaj jos jednom video kako ga udara a onda pogledaj moj video gde su udarci drasticno jaci i kako stoji glava na ramenu.
Ono je filmski a tvoje neiskustvo u tucama i samaranju govori da si se upecao kao jos mnogo njih.
Ono sto si ti postavio je neko takmicenje. Sta mene to interesuje. Mi ovde pricamo o Smitu u Krisu. Smit ga ne bi srusio ni da mu je lupio 10 samara.

georgejune

Starosedelac
Poruka
177.486
Naravno da je u redu odalamiti svakog ko pokusa verbalno da poentira iz kojeg god razloga,neznajuci s kim ima posla,on kao bira verbalno oruzje za dvoboj ,dok drugu stranu nije pitao da li mu odgovara
Jos uvek mi udarac ne deluje stvaran 100%

Aska bez vuka

Zainteresovan član
Poruka
195
Vil Smit je samo posledica dugogodišnjeg rada na njemu od strane boginje manipulacije, Džade Pinket Smit. Žena je apsolvirala manipulaciju nad njim. Čovek je mirno sedeo, kulirao, čuo šalu, nastavio da sedi, i tek kad je video nju kako koluta očima, tad mu iskočio osigurač. Znači, nije morala ni reč da kaže, dovoljna je samo facijalna ekspresija da njen pokusni kunić napravi šta je napravio. Žena ga je godinama dresirala, javno ga varala s nekim klincem i još ga ubedila kako je to super i kako će posle toga imati mega giga vrhunski brak.
Dakle, master manipulator.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.