Инцидент испред Скупштине, аутомобил пробио ограду (ВИДЕО)

Kako da mu ne prekipi?
Dok Srbija krupnim koracima obnavlja infrastrukturu, otvara fabrike, pomaže svome narodu u Crnoj Gori i R. Srpskoj, nekome to očigledno smeta.
A uspjeh pogotovo tudji je težak i neoprostiv bez obzira što je u pitanju zajednički nacionalni interes u svakom pogledu za Srbiju i srpski narod.
Na žalost, mislim da toga neki nisu svjesni i da polako odlaze u političku istoriju. Tako se nepovratno gube glasovi i gradjansko povjerenje.
Auuu ovo zvuči gore od delimano ili dormeo reklama :lol:
 
Pre će ovo biti neki nogista ili neko iz redova vlasti (false flag).

Ne, ovo je 100% *******i.

Evo juce je uhapsen Srdjan Zunic iz Ujedinjenog naroda Srbije jer je pricao preko razglasa na NAJAVLJENOM PROTESTU ispred Predsednistva, i to ih je bilo 2 lika bukvalno, i potpuno bez razloga. Onda su ga pustili ali su mu napisali KRIVICNU prijavu i oduzeli mu zvucnik.

A da ga saceka ispred stanice je dosao Petar, momak koji je izgovorio cuveno "Cale, ovo je za tebe!" na protestima, da bi danas uhapsili i PETRA!

Znaci ideja je upravo ta - posto su i Srdjan i Petar zapravo uhapseni bez ikakvog razloga, imate videe na netu o tome, morao se naci neki razlog da se zabrani bilo kakvo obracanje gradjana ispred Skupstine ili Predsednistva. Zato je napravljen ovaj potpuno sumanuti i besmisleni incident koji nema nikakvog smisla osim da se napravi okvir da, eto, policija mora svakog ispred navedenih zdanja da ukloni jer potencijalno ugrozava sigurnost Predsednika i/ili poslanika Skupstine.

Pozivam opozicione lidere svih uverenja da pozovu narod na konacan protest da oborimo ovu izdajnicku i lopovsku vlast jer ovo je prevrsilo svako meru! Kome nije jasno danas su uhapseni Srdjan i Petar, sutra cemo biti hapseni MI OSTALI! Ako sad ne stanemo uz njih i kazemo DOSTA sutra ce biti kasno.
 
Prvo sam mislio da si sarkastican a onda sam video da nisi, sto znaci da si ili placen ili :zblesav::zlud:
Da, po rodjenju sam "plaćen" da se djeca poštuju kao najveće nacionalno blago i da se djeci (bilo čijoj) ne prijeti.
Šta bi se desilo da se takav incident desi pred nečijom drugom skupštinom recimo u usa, engleskoj, francuskoj?
Ne bi to bio incident nego terorizam.
 

Back
Top