In Da Club..

DOKONI UM:
Kako nema klubova.... :wink:

Ima Fudbalski klub Vojvodina i Novi Sad
Iam rukometnih, stonoteniserskih, veslackih....
Ima puno puno klubova... :lol:
Devojka je verovatno mislila na klubove gde se muzika pusta..znas..i mene zanima..ima li ih u N.Sadu uopste?Ili se ljudi loze samo na kafane i narodnjake...?!
 
Club Enter, Petrovaradin . Piping u porti. Tu ti je u blizini i Zlatni grad (podrum pored Atine na trgu).Ako obidjes sve i potrosisis svugde po sat vremena prodje noc! A mozda nekog i sretnes ;)
 
Otvoren je novi club RIDE. Lepo malo mestasce...i jos u epicentru grada. Nadam se da ce se pokazati u najboljem svetlu ! Inace moj omiljeni club u NS-u....je bio CONTRAST, ako ne i prvi urban club u SCG!
Tako nesto je hitno potrebno u gradu !
 
****':
DOKONI UM:
Kako nema klubova.... :wink:

Ima Fudbalski klub Vojvodina i Novi Sad
Iam rukometnih, stonoteniserskih, veslackih....
Ima puno puno klubova... :lol:
Devojka je verovatno mislila na klubove gde se muzika pusta..znas..i mene zanima..ima li ih u N.Sadu uopste?Ili se ljudi loze samo na kafane i narodnjake...?!

Naravno da znam da je mislila na muicke klubove...
Nabojani su , pa da ne ponavljam...
Mala sala :lol:
 
*MIXMASTER*:
Otvoren je novi club RIDE. Lepo malo mestasce...i jos u epicentru grada. Nadam se da ce se pokazati u najboljem svetlu ! Inace moj omiljeni club u NS-u....je bio CONTRAST, ako ne i prvi urban club u SCG!
Tako nesto je hitno potrebno u gradu !
Pisemo peticiju da se CONTRAST ponovo otvori...
Hm...kako je bilo dobro... 8) :P
Mislim,ljudi - SALON NAMESTAJA.... :shock: :o :cry: :twisted: :roll:
 
smatram da treba da otvoriti klub,gde ne bi mogli da udju ljudi ispod 18,gde si pravile,mozda neke prve studentske zurke i okupljanja,po meni ubuduce to ce mozda da uspe,mestu pod nazivom "Gradiliste".Mislim da ovo mesto mozda i ima buducnost da se izdvoji od ostalih mesta.To je ipak moje misljenje,cenim i druga,naravno.
 
Sama ideja kako Gradiliste treba da izgleda je veoma dobra...ali... :evil: VEC je isuvise dece tamo...
Ono sto pokusavam da kazem je da je to tesko spreciti,jer klinci sve ranije pocinju sa nocnim zivotom,a o tome odlucuju iskljucivo njiihovi roditelji... :roll: Mislim,ako ih oni vec pustaju,zasto bi im vlasnici lokala zabranili ulaz??
Pa,oni mogu imati veliku korist od njih! :? (a o steti drugi put...) 8)
 

Back
Top