Ime za društvenu mrežu

Hvala na pohvalama. Template je bio crveno/crn/beo, pa posto slabo znam css, nasao sam gradient generator na netu, malo promenio kod i dobio ovakav izgled. Inace za razliku od fb-a, ovde ima profile views, broji posete profila, kao i zadnjih nekoliko osoba koji su posetili. Sto se smajlija tice, moguce je ostavljati ih na statusima i u komentarima, samo imam neki problem pa nece na chatu, to cu srediti kad budem imao vremena. Ima vremena, sredice se sve. :D
 
phpfox3 skripta
ovako zaista izgleda
b9c79e4412b8162bd6f9d3b3bf93f6a7png_1329192148_8793.png

Samo sto sam ja mnogo izmenio
 
Ako si od pocetka pratio ovu temu, mogao si da primetis da sam imao social engine 4. A chat mi je dovoljan ovaj sto ima :D

Nisam pratio ali sad sam pogledao i nigde se ne spominje Social Engine skripta :P

Jeste dovoljan al je Cool ako clanovi mogu medju ssobom da caskaju celo vreme dok surfuju mrezom :D

Ima i igrica + Video chat i svasta nesto :lol:

8648871.jpg


vidi ovo :D clanovi mogu da se gledaju na cam i chatuju + da surfuju po sajtu :ok:
 
Poslednja izmena:
Ali ne preterano sto dovodi do kontra efekta :)

Za mene postoje sajtovi koje kada vidim ma koliko dobar sadrzaj ui njima bio ja bukvalno budem primoran da iskljucim, boje recimo dosta uticu.

Poznato je da razlicite boje uticu razlicito na coveka. Blage boje smiruju, Drecece zivciraju,zamaraju itd.

da to si u pravu :ok:

al ovaj chat bar mozes i sakriti po zelji tako da ne smeta nikome samo moze da koristi :lol:
 
Danas sve sto jedan prosecan srbin kuca u google je "face" "you tube" "filmovi uzivo sa prevodom" "oglasi" sve ostalo je doso vido izaso :D
Jako je tesko u srbiji probiti neki novi sajt od kog ce covek zaradjivati dovoljno da ne mora da razmislja. a onaj ko kaze da ne pravi zbog zarade SERE
 
Danas sve sto jedan prosecan srbin kuca u google je "face" "you tube" "filmovi uzivo sa prevodom" "oglasi" sve ostalo je doso vido izaso :D
Jako je tesko u srbiji probiti neki novi sajt od kog ce covek zaradjivati dovoljno da ne mora da razmislja. a onaj ko kaze da ne pravi zbog zarade SERE

Hahhahha, ja ne pravim zbog zarade. :D Cisto onako, samo postajem popularan u kraju, ono kao, svi mi se dive. :D
 

Back
Top